Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
11°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.08.2018, 18:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Takýto bizár sa môže stať iba na Slovensku: Čitateľ mal uhradiť 0,78 centov, výsledok je viac ako komický!

148 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Krokodilhnedovlasy
20.8.2018 08:47 | |
+5 -1
Reagovať
Isiel by som sa im vykakat do kancelarie
shirley12
20.8.2018 08:45 | |
+8 -3
Reagovať
Nezvyknem reagovať na hlúposti, ale táto je neprehliadnuteľná: 0,78 centov? Snáď 0,78 eura, nie? Ak by to boli skutočne centy, nebol by to ani jeden celý. Čo tak si zopakovať matematiku zo základnej školy, milí „novinári“?
Lignum
20.8.2018 11:24 | |
+1 -0
Ak sa platí necelých osem centov za 1 kg stavebného odpadu , tak za 10 kg je to necelých osemdesiat centov. Čitateľov mýli to , že sa neuvádza koľko toho odpadu do zberu odniesol
Lignum
20.8.2018 11:47 | |
+1 -0
opravujem sa - uvádza sa 10 jednotiek - zrejme je niekedy problém odpad odvážiť tak sa udajú merné jednotky.
limbova
20.8.2018 07:39 | |
+17 -0
Reagovať
Mne sa páči slovo bizár, to je čo, novotvar, poučte ma.
medovka62
19.8.2018 23:21 | |
+41 -0
Reagovať
dôležité pre našu štátnu kasu sú zrejme centy...milióny, ktoré pretekajú rukami oligarchov sú nepodstatné...
1soda
19.8.2018 23:19 | |
+28 -0
Reagovať
Keby to odpustili,zarobia vyse eura :D ....toto je absurdistan :D
Taminocka
19.8.2018 22:42 | |
+18 -0
Reagovať
nechápem, prečo tam nemajú virtuálnu registračnú pokladnicu? Náklady by iste neboli také vysoké...
ja67
19.8.2018 21:19 | |
+35 -0
Reagovať
PODSTATA VECI: zberné dvori vznikli preto,aby nevznikali čierne skládky a keď že sa platí začínajú vznikať čierne skládky
DRDAMDIDAM
19.8.2018 20:03 | |
+39 -0
Reagovať
Poslanci vyrábajú nezmyselné nariadenia v súlade so zákonom, ktorý vyrábajú právnici. Berte to pozitívne. Takto máte útechu, že existujú od nás väčší hňupi
kubko32
19.8.2018 18:54 | |
+22 -1
Reagovať
Nepamätam si presne,ale ako zivnostnikovi mi prislo uhradit okolo 9 centov a uhradit som ich musel
ZOLLINO96
19.8.2018 18:08 | |
+5 -1
Reagovať
inak trojdnova slichta 😂
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Policajný prevoz
Vražda Jána Kuciaka: Zoltán Andruskó uzavrel s prokurátorom dohodu o vine a treste Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Príchod Dagmar
Foto
Emotívny krok Havlovej po pohrebe Gotta († 80): Kam si to namierila po rozlúčke s maestrom?
Čakajúci
Železničiari vo Francúzsku štrajkujú po zrážke vlaku s kamiónom: Nechceme pri práci zomierať!
Prestížne
Kvôli demonštráciam zmeny v programe španielskej La Ligy: El Clasico odložili
Zoltán Andruskó
Aktualizované
Andruskó uzavrel s prokurátorom dohodu: Lipšic prezradil, ako radikálne mu znížili trest!
Kandráč
Kandráč dal žobrákovi 20 eur a poprosil ho, nech ich neprepije: Takú reakciu nečakal
Oleksandr
Foto
Zinčeko prežíva krásne dni: Po postupe pobozkal reportérku, na druhý deň sa s ňou zasnúbil
Kde sa skryli
Kde sa skryli hlavní aktéri Gorily? Niektorí zastávajú lukratívne pozície, po zvyšku akoby sa zľahla zem
Poslanci počas
Plénum schválilo novelu o príspevkoch ŤZP: Pomoc pre ľudí trpiacich autizmom a aspergerom
Premiér Peter
Mimoriadne stretnutie Pellegriniho s komisárkou Jourovou: Riešili tému, ktorá hýbe Slovenskom
(ilustračné foto)
Schválené: Rodičia mladší ako 33 rokov budú mať nárok na 5-týždňovú dovolenku
Samuel Buček
Rušno okolo hokejistu Bučeka: Dohodol sa so Zlínom, o necelých 24 hodín prestup zrušil!
Agáta a Jakub
Toto Agátu Prachařovú zabolí: Manžel Jakub už má inú, je to ex slovenského športovca!