Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
8°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.08.2018, 07:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Peklo mamičiek na detskej pohotovosti na Kramároch: Katarína čakala s drobcom v horúčkach hodiny a bez klímy!

113 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Balupipolea1981
14.8.2018 21:45 | |
+4 -0
Reagovať
Sú to bastardi hlavne že treba platiť zdravotnú.a za čo?potom sa čudujú že Slováci odchádzajú do zahraničia.je to na smiech celé zdravotníctvo na slovensku
BMW_fan
10.8.2018 08:42 | |
+15 -2
Reagovať
Tak čo Ficovoliči, parádne to zariadil šéf, čo? Krása!
danielawamp
8.8.2018 13:57 | |
+35 -10
Reagovať
a mamička je vypatlana 40 rocna k r a v a..? ked ma dieta jeden den 40 stupnove teploty a do rana sa to nelepši...tak idem k detskej lekarke...a ked ma dovolenku..tak vzdy niekto zastupuje....a potom sa stažuje?sama necha nezodpovedne 3 dni dieta pasovat so 40 stupnovou teplotou...ved pre ten maly organizmus je tpo velka zataz.Ja tomuto nerozumiem..čo cakala?kebyze ma matka 2O tak to pochopim..ale toto..a este sa stazuje ze musela cakat...
Lubos2222
5.8.2018 17:39 | |
+14 -5
Reagovať
Pekná vizitka slovenského zdravotníctva ! Apropo - bude niekto niesť zodpovednosť za milióny premrhané na Rázsochách ?
ZAJO3
4.8.2018 17:02 | |
+8 -4
Reagovať
Veď ľudia a hlavne deti sú chorí práve z tej klímy ! ! !
Magda603
3.8.2018 13:34 | |
+38 -13
Reagovať
Táto mamička sa stažuje na to že sedela až dve hodiny bez klímy. A čo ostatní doktori, sestričky a my pacienti hospitalizovaný v nemocnici ktorý tam sme zavretý celé dni?! A to sa ešte sťažuje že na pohotovosti je len jedna lekárka. Po prvé na pohotovosť mala ísť hneď ako o 40 stupňovej teplote zistila a nie až keď bolo najhoršie a po druhé aj zdravotníci majú právo na dovolenku!
starryeyed
10.8.2018 08:20 | |
+6 -8
Na pohotovost SA nechodi prw kazdu virozu. Clovek pozna svoje dieta a hadam pocka 1 - 2 dni, kym horucka zlezie. Samozrejme, kto nema skusenosti a vedomosti, nech ide a zabera miesto vaznym pripadom, ale nech neodsudzuje skusene mamy, ktore su zvyknute si a virozami poradit sami.
Averys
3.8.2018 08:52 | |
+43 -10
Reagovať
DNESNI PACIENTI SU NEHORAZNE ROZMAZNANI. tzv mamicky si mysli ze su zakonom chranene, idu na prechod a neobzru sa, vcsak ona je predsa mamicka, tlaci kocík, dalej ked niekde vojde ved ona je mamicka, vsetci sa budu klanat, budu chodit po spickach. Vazene, laskavo si uvedomte, ze nie ste privilegovane, nemate slachticky titul, jedna sa s vami ako s kazdym normalnym obcanom, uz si vytlknite z vasich múdrych hlav, ze ked vy tlacite kocik, ze ste nieco viac ako niekto iny. Dalsia vec aj ked ste si nechali spravit decko, nemate sajn ako sa on starat, ziadna prestudovana literatua o starostlivosti dietata, nic. Decku stupne raz teplota a dva razy sa pokaka a hned smarite na pohotovost alebo rovno na urgent preco nie a to o 20:00, akoze hrabe vam nacisto??? Dalsi priklad treba vyhladavat ambulantnu starostlivost, na to tam pediater je. Necudujte sa ze cakate na urgente alebo APS 4 hodiny, tak vam treba ked ste nesli k amb.lekarovi. Vy si myslite, ze sa tam dotrepete s kocikom a hned vsetci spadnu na rit. A ta vasa starostlivost o deti to je hruza.
Lolitka34
3.8.2018 00:57 | |
+15 -5
Reagovať
Vsak co budu hovorit???radsej drzia huby a pred kamerami sa schovaju!...ale ako krasa to zdravotnictvo!!!!HAMBA IM!!!!!
nobilisnm
2.8.2018 21:54 | |
+1 -10
Reagovať
Policia, tajná služba unášajú,zdravorníctvo ,skolstvo dolu vodou, ministerr hospodárstva a minister plnohospodárstvam vnútra i financii...he-je- he: Keby ne USA už sme dávno repulika ZSSR, či Ruzska ako sa to teraz volá. Strýc čarnogurský sa už pripravili už neny sú desident , ale predseda zčsp?
moonday36
2.8.2018 20:32 | |
+69 -12
Reagovať
Sama som zdravotna sestra, a mozete mi verit, ze agresivita pacientov sa v poslednej dobe graduje uz neznesitelne...uz si ani nepamatam den, ked ma niekto neposlal do pyce, neoznamil mi, ze zijem z jeho penazi a mozem byt rada, ze mi nerozbije hubu...vsetci si najprv vygooglia, co im je a k lekarovi pridu uz s hotovou diagnozou a s presnou poziadavkou, co im ma naordinovat...robim 22 rokov a kazdy den hladam dovod zostat v zdravotnictve 😐
Averys
3.8.2018 09:08 | |
+28 -13
Presne tak. Spravaju sa k nam ako k otrokom, ktori su povinni skakat ako oni piskaju, ved teraz je taka uzasna vymozenost ako urad pre dohlad. Pacienti si myslia, ze sa hned vsetci z toho po***me, ak nahodou sa na nich zamracime a hned napisu na dohlad alebo vedeniu nemocnice. Pacienti su nedisciplinovani, sami si urcuju diagnozy, pridu s tym ze poslite ma na tam a tam a ked mu vysvetlite ze nie tam a tam ale inam, uz sa na vas mraci a ma vôbec pochybnosti o vasej sposobilosti, pricom on je medicinsky negramotny. Oni si asi myslia ze nas priamo platia alebo co, ze z nich zijeme... Vazeni pacienti uvedomte si jednu vec - sme tu pre vas , ale ak vam nieco je, ste to vy kto nieco potrebuje, chapate ???
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Danko môže prísť o titul Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 14 min
V Británii odstúpila ministerka práce Esther McVeyová Aktuality.sk
Vládu Theresy Mayovej opustil ďalší člen.
pred 35 min
Danko môže prísť o titul Aktuality.sk
Andrej Danko vykradol aj knihu bývalej ministerky spravodlivosti za HZDS Katarínu Tóthovú. Tá tvrdí, že si Dankovu prácu pozrie a vyjadrí sa k nej.
pred 40 min
V Tatrách spustili zasnežovanie zjazdoviek Aktuality.sk
Snežné delá už fúkajú sneh v Tatranskej Lomnici a na Chopku. Na Štrbskom plese plánujú začať v piatok.
Prezident Andrej
NAKA zasahovala vo firme, ktorá patrí Kiskovcom: Prezident reaguje
Prelomový zákon v Česku: Poslanci odhlasovali spomalenie rastu platov politikov
Šéf parlamentu
Podozrenie z plagiátorstva: Kedy sa k rigoróznej práci vyjadrí Andrej Danko?
Ben Twemlow
Mužovi diagnostikovali rakovinu semenníkov: To najhoršie však prišlo až po uzdravení
Zdeno Chára je aj
Cháru čakajú po zápase v Colorade vyšetrenia: Zranil si koleno, s ktorým už marodoval
Video zadravotnej sestry obletelo svet: Čo to vyvádza? Minúta smiechu zaručená!
Stav známeho
Kráľ žúrov Šrobár je už 3 týždne v umelom spánku: Hrozí poškodenie mozgu
V materskej škole
Poplach v Kolárove: Odkiaľ sú vodné baktérie v škôlke? Našli ich už druhý raz
Nový britský
Rokovania o berexite nejdú podľa predstáv: Rezignoval kľúčový minister!
Marián Kočner sa
Chce ísť na slobodu: Súd rozhoduje o väzobnom stíhaní Mariana Kočnera
Šperk Márie
Vydražili šperk Márie Antoinetty: Perlovo-diamantový prívesok predali za horibilnú sumu
Národný futbalový
Foto
Národný futbalový štadión už má trávnik! Takto sa zazelenalo Tehelné pole