Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 9.
Jolana
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
31.07.2018, 21:00 | Šport | Šport mix

Diskusia: Peter Sagan súčasťou novej éry: Čakajú nás pestré ME!

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lea358n
31.7.2018 22:20 | |
+2 -13
Reagovať
športová hala chátra v žiline od socializmu a od je to hanba... pán Sagan nepokryje všetko...
lea358n
31.7.2018 22:17 | |
+6 -19
Reagovať
nie som pani Paculíková, pred svadbou som písala do diskusie že manželstvo nevydrží, vtedy ma nazvali diskutujúci kravou... chorou ,že závidím pani Katke... nemusím byť jasnovidka...po druhé keď mesto Žilina dá pána Sagana na vlajku je aj pre pána Sagana navštíviť aspoň raz za tri roky na námestí a pozdraviť fanúšikov jeho rodného mesta povinnosť a je mi jedno čo na to pán Privara, viac rešpektujem pána Zánického a Novosada
Trubadur0001
31.7.2018 22:33 | |
+12 -4
šup šup písať príspevky pod články tipu napr. Ezoterička radí
Trubadur0001
31.7.2018 22:41 | |
+14 -4
milujem ľudí čo vedia čo je povinnosťou iných, čo by mali robiť a kam ísť ako sa správať,, čo keby pani/slečna napísala tímu okolo Sagana čo má na srdci
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Slovenka
Slovenka v Španielsku: Domáci sú veselší, často však sľubujú len zo slušnosti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Andrej na terase
Módny návrhár Andrej Baraník si dom zariaďoval sám: Dokonca si ušil aj závesy
Novak Djokovič.
Zranený Djokovič prehovoril: Kedy sa svetová jednotka vráti na kurty?
Cvičiteľka : V
Inštruktorka jogy, jaskyniarka a akrobatka Helena Hadvigová ovláda orientálne jazyky: Jogínka, ktorá hovorí odzadu
Zľava Heidi Klum,
Čo robia slávne topmodelky dnes? Majú za sebou búrlivú minulosť
Rozumejú si:
Stredoškoláčka Sára prepadla netradičnej chovateľskej záľube: Slimáky vás upokoja aj zabavia
1990 - Pretty
Oscarová herečka Julia Roberts: Zo škaredého káčatka najkrajšia žena Hollywoodu
Zmenené pravidlá
Mzdy v 2. štvrťroku vzrástli najviac od roku 2008: Kde sa zarába najlepšie?
Nevedia, aké budú
Ropné zariadenia, na ktoré zaútočili drony, boli nútené úplne zastaviť výrobu: Vplyv na globálny trh?
Mestečko zmaru:
Turecké mesto duchov: Rozprávkové zámočky sú ako zakliate
Španielsko zažíva
Španielov čakajú veľmi ťažké časy: Povodne budú mať katastrofické následky
Americký
Trump je rozhodnutý podporiť Saudskú Arábiu: Útoky majú nepriaznivý dopad aj na USA
Speváčka Adele.
Obľúbená speváčka sa konečne vnútorne oslobodila: Kvôli čomu je Adele opäť šťastná?