Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.08.2018, 17:00 | Správy | Zaujímavosti

Diskusia: Vodič pickupu preparkoval nárazníkom zle zaparkované SUV: Stálo to za to?

22 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
invazista
2.8.2018 09:43 | |
+3 -1
Reagovať
Nádhera...ako keby som v Tom pickupe sedel ja.schvaľujem .
Feroo338-1
2.8.2018 08:53 | |
+1 -0
Reagovať
Myslim, ze toto cisto ucelove video si nechal natocit sam vodic pickupu len aby sa mohol zviditelnit na nete. Zamerne vidiet len uzku cast parkoviska, no zda sa, ze on mal uplne volny vyjazd z druhej strany a vodic SUV mu teda vobec nezavadzal. Rovnako je mozne aj to, ze to SUV uz bolo urcene na odpis, tak si este s nim urobili posledne video. V Amerike je uplne bezne, ze auta urcene na odpis najskor este pre zabavu zdemoluju.
lDlOT
1.8.2018 19:08 | |
+26 -3
Reagovať
Tak takéto právo »odblokovania« slušne zaparkovaného vozidla by malo byť ukotvené vo vyhláške!!! Hneď by bolo menej arogantných nadľudí a polobohov na drahých SUV...
benjamin.trubo
1.8.2018 19:07 | |
+7 -3
Reagovať
uplne ho chapem, stalo sa mi minimalne 2x. ja som sa velmi ponahlal, auto zaparkovane na parkovisku a za mna zastal kolmo donaska. chlapik bol este vo vnutri a nakladal si veci/jedlo ,ktore chcel niekomu odniest. tak mu vravim, nech preparkuje, lebo ma blokuje a potrebujem odist. a on na drzovvku, vraj to bude trvat len 5 minut a odisiel aj z jedolom do budovy. moj cas je predsa tak isto drahocenny ako jeho, a blokoval on mna nie ja jeho, fakt som mal chut mu urobit to iste, namiesto toho som volal policiu, samozrejme vratil sa este kym som s nimi rozpraval. tak som aspon siel dnu do budovy a chapikovy povedal nech si do toho hnupa uz nic viac neobjedna. fakt som bol vytoceny do nepricetnosti, mal som meeting v praci a potreboval som tam byt fakt na cas. druhy ktrat pre domom, musel som byt o 8.00 v praci, za mnou auto kolmo, vnutri manzelka sofera, tak je vravi, nech si presadne a prepakruje, a ona ze ved manzel len siel nieco kupit...
motomotomoto1
1.8.2018 18:40 | |
+0 -0
Reagovať
hm zablokovat pracovny truck a este otoceny zadnou castou :D
goldenstar
1.8.2018 18:39 | |
+12 -19
Reagovať
Kolko psycháčov je medzi nami. A ešte za volantom by takýto cvoci nemali čo robiť. Mne sa to tiež stalo a nie raz, ale určite som to riešila iným spôsobom a nie takto ako blázon.
kaktus222
1.8.2018 18:54 | |
+26 -4
Myslis cvoka co tak krasne zaparkoval???
motomotomoto1
1.8.2018 18:39 | |
+0 -0
Reagovať
hm zablokovat pracovny truck a este otoceny zadkom :D
perita
1.8.2018 18:20 | |
+34 -6
Reagovať
nemala by som odvahu , ale fandím mu
motomotomoto1
1.8.2018 17:48 | |
+0 -0
Reagovať
len .... zablokuje pracovny truck a este otoceny zadkom... :D sk .ur .weny NC a jeho filter
motomotomoto1
1.8.2018 17:48 | |
+0 -0
Reagovať
len .... zablokuje pracovny truck a este otoceny zadkom... :D sk ur weny NC a jeho filter
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
ONLINE: Ľudia si výročie Nežnej revolúcie pripomenú aj na námestiach Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Roman Kvasnica: V rokoch 1989-1991 bol prokurátorom v Bratislave.
Exprokurátor Kvasnica bol Leopoldove riešiť amnestie, nebolo mu všetko jedno: Pravda o situácii v januári 1990
Celý rok chodil naboso a býval v malom domčeku so záhradou.
Američan sa rozhodol žiť vo veľkomeste iba z prírody: Z jednej veci, ku ktorej sa uchýlil, vás napne
Hráč Liverpoolu Sadio Mane  (uprostred dole) oslavuje s Robertom Firminom úvodný gól do bránky Salzburgu v zápase
Sláva mu nestúpla do hlavy: Hviezdny futbalista nemá problém nosiť balíky s vodou z autobusu
Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal.
Foto
Ako vyzerá Hapalove pôsobenie na lavičke Slovenska? Nevyrovnané výkony a málo výhier
Zatiaľ nie je možné určiť presný rozsah škôd na lietadlách (ilustračné foto).
Dramatické chvíle na letisku vo Frankfurte: Na pristávacej dráhe sa zrazili lietadlá
Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili ministri obrany oboch krajín.
USA a Južná Kórea odložili spoločné vojenské cvičenia: Ide o gesto dobrej vôle?
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Diváci sa rozutekali na všetky strany.
Chvíle hrôzy na zápase v Amerike: Muž v hľadisku začal strieľať do davu!
Šéf parlamentu Andrej Danko
Danko o dezinformáciách: K nárastu extrémistických síl môžu prispieť aj politici
Peter Weiss: S výkonnou politikou skončil, dnes je už dvojnásobným veľvyslancom.
Bývalý komunista a dnes veľvyslanec Peter Weiss: Za Jakeša a Biľaka som sa hanbil!
Pápež pozval 1500 chudobných ľudí na obed.
Pápež František nešetril kritikou: Chamtivosť niekoľkých zhoršuje chudobu iných
Adam Lapšanský premieňa nájazd.
Aj na slovenských klziskách uvidíte parádičky ako z NHL: Útočník Trenčína vymyslel gól mesiaca