Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 18. 11.
Eugen
1°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.07.2018, 15:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Ján túžil po oddychu na Cypre, keď zbadal hotelovú pláž, zahmlelo sa mu pred očami: Nič horšie ste nevideli!

192 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tekumseth
16.9.2018 00:55 | |
+2 -0
Reagovať
Hahaha, kdo nebol na Cypre nevie o com je rec ;) Protaras je velke stredisko a niektore hotels su trocha bokom a je tam klud a ma vela peknych plazi a neda sa povedat ze Tam skapal pes;) Ja idem za chvilu na Cyprus znova na dovolenku a za dva tyzdne 1 izb apartment s letenkou a trasnferom z Larnaca-Ayia Napa 320 euro!! Za 1100 mozem mat 5* resort all inclusive aj s nejakymi hereckami v cene ;)) Kalimera !!
ferdisko1
4.8.2018 15:52 | |
+4 -0
Reagovať
Na severnom Cypre odporúčam Salamis Bay Conti asi 10km od Famagusti.My sme boli spokojný,nádherné čistučké a prekrásne more,pláže ale mänšie,každý večer program v amfíku..Príjemný personál.Boli sme vo vilkách nemalo chybu.
zen212
4.8.2018 15:44 | |
+4 -2
Reagovať
aach ebnuta slovac
forard
4.8.2018 15:39 | |
+4 -5
Reagovať
Janko je potetovany ako stary morsky vlk. Chudacik, 4 roky sporil z Richterovej a Kazimirovej statistickej mzdy uvidel more zaje /bane odpadkami, ozratych Nemcov a rozpravky je koniec :D
bobor5
6.8.2018 13:23 | |
+3 -2
a ty vidíš svoje gazdovstvo - taktiež z.aj.ab.an.é.
neapol12
31.7.2018 12:40 | |
+16 -9
Reagovať
Vazeny pane. Neviem kolko krajin ste precestoval ale to co tu pisete o Cypre je vas subjektivny pohlad. Nesuhlasim s vasim nazorom. Napisat ze v Protarase zdochol pes vo vasom pripade 48rocneho pana ktory sa vyda na dovolenku bez rodiny a snazi sa podat negativny nazor na tuto destinaciu sa mo zda byt ucelove. Pane na Cyprus cestuju ludia ktori maju na to peniaze su pre nich menej dolezite ako pre bezneho Slovaka. Ak ste chcel ubytko za 60e tam to nie je problem stacilo si vyhladat apartman. Je ich tam pozehnane a velmi krasne vybavene. Preto si myslim ze.nie ste kompetentny posudzovat krajinu Cyprus ako dovolenkovu destinaciu ked ste v nej nezili a.nepoznate jej specifika a prirodne krasy. Prajem pozornejsie oko.
forard
4.8.2018 15:41 | |
+7 -8
Ty tam robis sk/ urveneho vojacika OSN z nasich dani vsak? A tr/ tkas sa tam celorocne na turecko-reckej hranici, bodaj by si nadaval :D
navika
12.8.2018 08:36 | |
+3 -4
neapol 12... ja som na Cypre nejaký čas žila... v Larnace... to je grécka časť... a poznám aj Aya Napu... aj Protaras... aj iné destinácie a s Jánovým hodnotením sa stotožňujem...
Bilirubin
31.7.2018 12:29 | |
+17 -2
Reagovať
To s tymi skalami predsa nebola plaz, tak co trepe!
1Prva
31.7.2018 09:19 | |
+5 -39
Reagovať
Ako grécko ,bulharsko,tunis , španielsko ,italia tam by som nešla ani za nič zbytočne vyhodené prachy ked tak ešťe turecko to je top
1cestovatel
31.7.2018 11:43 | |
+21 -2
Vidieť, že sa "vyznáš" vo svete :)
Al1965
25.8.2018 18:48 | |
+0 -0
Ja som bola toto leto v Kalamate (GRE), v Chanii (GRE-Kreta) a aktualne som v Paphose (Cyprus)... U mna jednozncne vyhrali prve dve Grécka....
1Prva
31.7.2018 09:16 | |
+3 -27
Reagovať
Tieto destinácie ako cyprus čo čakal na cypre dobre mu tak
Bearfan1
30.7.2018 23:38 | |
+25 -4
Reagovať
som bol dnes v Zeliezovciach a nestalo ma to nic,lebo si vzdy drzim penazenku
jaguar77
30.7.2018 21:23 | |
+11 -16
Reagovať
Na protest proti kapitalistickemu spôsobu zivota nikdy napôjdem na dovolenku do zapadnych krajin .
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Veľavravné porovnanie armády Ruska a jeho susedov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Počet ľudí s diagnostikovanou sklerózou multiplex rastie Aktuality.sk
Skleróza multiplex je autoimunitné ochorenie – imunitný systém bojuje s telom.
pred 19 min
PSaS bude hovoriť o eurovoľbách, na jej konferenciu príde aj Robert Mistrík Aktuality.sk
Konferencie sa zúčastní aj uchádzač o post prezidenta Slovenskej republiky Robert Mistrík.
pred 49 min
Povstalci v Sýrii hovoria o zvýšenom nápore armády na Idlib a okolie Aktuality.sk
Ako cieľ majú narušiť rusko-tureckú dohodu, ktorá slúži na zabránenie rozsiahlej ofenzíve.
Z blondínky
Silvia Kucherenko o rozvode: Kto navrhol ukončiť manželstvo?
Slovenský MMA
Végh a Deák víťazne, Boráros skončil zranený
Zosadený
Bývalý prezident Janukovyč mal vážne zranenie: Uzavreli kvôli nemu časť nemocnice
Foto
Prvé vianočné trhy sa začali v Bratislave: Koľko zaplatíte za obľúbené dobroty?
úsmev končí:
Sestry Fialkové dostali zákaz reprezentovať: Veľavravné slová šéfa biatlonu
Muž sa stal
Muža zabila vzácna raja: Stačilo jedno bodnutie, zastavilo sa mu srdce
Ibrahim Maiga: Na
Ibrahim Maiga prezradil pravdu o jeho rodine: Tajný život v Afrike
2008, 2009, 2010,
Foto
Nadalove telo je poriadne zničené: V 32 rokoch je hotový invalid
Slovenský brankár
Halák chytil aj nemožné, Tatar opäť skóroval
Múzeum vo Svätom
Foto
Múzeum vo Svätom Antone čaká rekonštrukcia, pôjde o milióny: Niečo také tu nebolo od roku 1750!
Napätie v koalícii pre rigorózku: Podpora Mostu Dankovi je otázna
Saudskoarabský
USA chystajú konečné závery v prípade vraždy novinára Chášukdžího: V správe bude uvedené aj meno vraha