Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 11.
Félix
2°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.08.2018, 00:05 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Mrazivý príbeh zo severu Slovenska: Chlapi si vypili a zaspali, ráno sa jednému z nich naskytol pohľad ako z hororu

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
AK47SK
2.8.2018 10:04 | |
+13 -2
Reagovať
...autor tejto pitschowiny dostal silný úpal alebo sa mu nedalo wy.sr.ať už pár dní a tlačí mu to na mozog...
elpresidente
2.8.2018 09:51 | |
+6 -1
Reagovať
ja že zbadal že ho dakto znásilnil
Obcan19
2.8.2018 07:01 | |
+24 -2
Reagovať
Som zo severu slovenska, taketo veci sa tu vedia aj ked sa to stane napriklad v dedine o 20 km dalej..a babky nam radi rozpravali aj to co sa stalo kedysi..kadejake somariny..ale toto ???? Pekný rozpravkar v tej Vasej redakcii....ked uz idem písať bájky starej matere,aspon dam solidny nadpis, solidny úvod, jadro a záver....počkať...ved vy neviete co su to slohove osnovy...aha ...tak idem si ja asi naliat za jedneho ..ne h aj ja vidim na dno toho pohárika😁
kolotocarys
2.8.2018 07:54 | |
+5 -2
nalej aj mne, ale ja si dam whisky aby som to dno nevidel :D :D :D a to by si naozaj moc chcel aby vedeli co su to slohove utvary a postupy :D
old-dodo
2.8.2018 07:01 | |
+25 -1
Reagovať
A teraz tú O troch prasiatkach.
kolotocarys
2.8.2018 06:56 | |
+30 -3
Reagovať
co chcel tymto basnik povedat? naozaj mate talent kazdy jeden den klesnut hlbsie a hlbsie v tej novinarskej zumpe. a ta uboha veta o tom ako sa mnnohi pozeraju na dno poharika na severe slovenska je pekne trapna. chlasta sa na slovensku vsade a rovnako.
Gitarista883
2.8.2018 06:23 | |
+19 -4
Reagovať
Že vraj piju a na severe,včera som v blave videl opitych a boli to severania.
old-dodo
2.8.2018 07:07 | |
+16 -2
Spitému to je jedno odkiaľ je, lebo aj tak nevie ani kde je "sever".Raz idem po sídlisku a tam chlapík, spity na mraky, sa drží stromu, aby nespadol.Keď som išiel okolo neho, tak na mňa kríčí.Šéfko, ukážte mi,ktorým smerom je juh a Javornícka ulica!
Mobilee
2.8.2018 05:54 | |
+39 -2
Reagovať
do <-> ale davate članky....to už neviete čo písať??? riadny hnoj
Intermedary
2.8.2018 04:49 | |
+30 -6
Reagovať
Diskusiu k clanku o romoch,ktorym sa krajnak ospravedlnuje za vrazdenie nemeckymi fasistami,ste preco nedali????Preco sa neospravedlnuju aj nemci ???Aha,german sa nikdy tak hlboko neznizi ,aby sa ospravedlnil ciganovi!!!
Intermedary
2.8.2018 04:42 | |
+41 -3
Reagovať
Akoze pisalkove mozgove bunky v poriadku?😁
junak1121
2.8.2018 03:28 | |
+17 -1
Reagovať
A??????????????????????
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Iveta Radičová.
Richard Sulík ponúkol SaS expremiérke Radičovej Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 12 min
Glváč odmieta zneužívanie témy migrácie Aktuality.sk
Téma migrácie sa podľa Miroslava Glváča nezneužíva na kšeftovanie.
pred 13 min
Lajčák vs. Fico? Pakt o migrácii môže zmeniť iba ministra (podcast) Aktuality.sk
SNS a Smer-SD chcú už vopred zastaviť prijatie paktu, ktorý podľa odborníčky na Slovensku vôbec nič nezmení. Minister zahraničných vecí Lajčák nešetrí tvrdými slovami o klamstvách a xenofóbii a pripúšťa odchod z funkcie.
pred 32 min
Izrael sa pridal ku krajinám, ktoré nepodpíšu migračný pakt OSN Aktuality.sk
Pakt budú predstavitelia jednotlivých vlád podpisovať v decembri v Maroku. Mal by chrániť migrantov a lepšieregulovať migračné toky.
Smrť dcérky ho
Lekári poslali dievčatko († 2) s pľuzgierami po tele domov: Na druhý deň zomrelo v hroznej agónii
Poľadovica
Zima už dorazila: Meteorológovia varujú pred veľmi vážnym javom
Krásna tenistka
Foto
Nádherná tenistka ukázala, že jej to ide aj vo futbale: Na tieto šikovné nohy je radosť pozerať
Troubled by his
Mužovi stále tieklo z nosa, nádcha to však nebola: Neuveríte, čo mu z neho vychádzalo
V Pardubiciach
Obrovský škandál v českom hokeji: Hráči majú problémy s tvrdými drogami!
Ministerstvo
Mladík dostal vodičský preukaz: Smiech ho prešiel už o necelú hodinu
Negatívne
Smrť, choroba či invadilita: Na čo všetko možno poistiť hypotéku?
Britské dievčatko
Rodičia 11 rokov nezvestnej Maddie majú nádej: Polícia má nové stopy o únoscovi
Ministerka vnútra
Ministerka Saková: Kosík je podľa Mali vo väzbe
Jaden Smith, syn
Syn herca Willa Smitha sa priznal k homosexualite: A má už aj slávneho frajera!
James Salaz roky
Mužovi diagnostikovali rakovinu: Po 5 rokoch prišla správa, ktorá ho šokovala
Andrej Martin
Andrej Martin postúpil už do štvrťfinále štvorhry na challengeri v Pune