Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 16. 6.
Bianka, Blanka
25°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.07.2018, 19:20 | Šport | Cyklistika

Diskusia: Sagan aj po páde medzi najlepšími: Nebojím sa ničoho, ale trpím!

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Dedko7
27.7.2018 00:55 | |
+5 -26
Reagovať
keby tak bojoval o zachranu manzelstva ako bojuje o titul majstra sveta,chudacik kaganko.
limbova
27.7.2018 07:53 | |
+12 -4
Ach jaj, nechápem túto zlobu a nenávisti, ľudia musíte mať strašne smutný život, Peťo držím palce :-)
jofo1952
27.7.2018 13:59 | |
+2 -7
šašanko caganko, už skonči, lebo už máme ťa dost,
Avlap
27.7.2018 15:39 | |
+3 -1
Dedko7 načo pchas svoj nos do veci, po ktorych ta je hov..
Avlap
27.7.2018 15:43 | |
+3 -1
Jofo 1952 ty smrad ohavny ty ešte žiješ, tvoja karma ťa dostihne dnes v noci, neveríš?
Dedko7
27.7.2018 00:05 | |
+3 -14
Reagovať
Piťu viem ze trpis vsetci ti ublizuju k tomu sa este vykoprcnes dobre ze si si nenabil nostek aj ked si cely poobijany ako jablcko,vydrz ľubím ťa laska moja.
jofo1952
27.7.2018 14:00 | |
+2 -3
Všetci prihriatý lubia peťka
rebelka653
26.7.2018 23:45 | |
+10 -21
Reagovať
Trp ty bulo aj tvoja matka trpi tam kde si ju uschoval ako balik co ty bulo nemas ani na opatrovatelku ked ako tvrdite ma alzhajmera?Ma *** len vy ste bezcitne ho.ada!Vytrhnut stareho cloveka z domaceho prostredia je casom jeho ista smrt cize taka z milosti ty bulo ale ty na to nemas rozum!Bolo treba uvolnit miesto pre novu gazdinu?Co si ty za syna?Sportovec ano ale clovek bez ludskosti a za odnemu sa ti zacne burat zivot!Karmu neoseries na to ty nemas bunky bulo!!!!
Dedko7
27.7.2018 00:26 | |
+3 -15
rebelka653 vies,ono je to tak niekto ma v hlave niekto v nohach kaganisko ma to v nohach pedalovat vie v hlave same piliny.
Dedko7
27.7.2018 00:57 | |
+3 -11
brat mu pomohol ku kariere brat ho zoznamil s Katkou,,ze laska na prvy pohlad ,cert vie ako vychadza s bratom ci aj ten tej trube majovej neublizil
zaneta.knizna
26.7.2018 20:43 | |
+9 -44
Reagovať
Nebojím sa ničoho. Hrdina alebo blázon? Len blázon sa ničho nebojí.
satmanik
26.7.2018 20:30 | |
+62 -8
Reagovať
Peťo vydržať treba zvládneš to aj keď vieme ako ťa všetko bolí držíme palce zajtra a aj stále
jaguar77
26.7.2018 20:08 | |
+12 -84
Reagovať
Petovi uz nefandim , fandim Frumovi on sa nerozvadza .
heny1
26.7.2018 20:23 | |
+73 -9
Hahaha.som sa dobre zasmiala...radšej nepotvrdený dopingový hriešnik,ako Slovák ktorý sa rozvádza.Ako keby bol jediný na svete,ktorému to nevyšlo a išiel do niečoho zrejme len preto,lebo sa to očakávalo,alebo ozaj veril v lásku na celý život.noačo,tak mu to nevyšlo v osobnom živote.no ako športovec je v skvelej forme a predvádza to,čo by iní možno nezvládli.podľa mňa je momentálne najlepší a držím mu palce.
milan.milano
26.7.2018 21:06 | |
+41 -3
a čo je Teba do jeho súkromia???....sú Ti známe okolnsti???...ak nie, tak nepíš kraviny!!!
jofo1952
27.7.2018 13:58 | |
+2 -5
Aj tak je cagan len na posmech, Vyzerá ako zelený vodník, a šašo, ktorý je na pobavenie po pretekoch
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto
V Senici našli v studni dve mŕtve telá Aktuality.sk
Mladíci AS Rím
Mladíci z AS Rím vedia, o čom je šport: Po výhre ukázali veľké srdce
Anna Amenová
Bývalá miss Anna Amenová otvorene: Muži sa ma boja osloviť!
Slovenskí
Foto
Slováci nedopustili žiadne prekvapenie: Vysoké víťazstvo s Britániou
Harry a Meghan
Foto
Harry si užíva prvý Deň otcov: Pyšní rodičia zverejnili najrozkošnejšiu prvú fotku malého princa
Sophie sa
Sophie našila na svojho svojho priateľa búdu, aby otestovala jeho vernosť: Kruté zistenie!
Sergio Ramos
Foto
Komplikácie na svadbe Sergia Ramosa: Slávna kapela odmietla astronomický honorár
Mladíci si robili
Mladíci si robili srandu z muža kvôli jeho taške: Potom nastalo peklo!
Dvojica zásobuje
Románik Nízlovej a Lobotku naberá na obrátkach: Najskôr stretnutie s rodičmi, teraz tehotenstvo?
Ružomberok trápi
Zábery z Ružomberka pripomínajú nočnú moru: Mesto zasiahla silná búrka s krupobitím, ulicami sa valila voda
Zuzana Čaputová
Veľký rozhovor s novou prezidentkou: Veľavravné slová o vzťahoch s vládou a politickými stranami
Peter Sagan
Aktualizované
Potvrdil svoju formu: Sagan vybojoval druhé miesto
Plus-size modelky
Plus-size modelky obsadili Londýn: Polonahé ženy odstavili dopravu a ukázali sa v plnej kráse