Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.07.2018, 15:04 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herec († 65) z Kameňáku chystal svadbu s Helenou Růžičkovou († 67): Chceli žiť v trojici s ďalším mužom!

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
chochlik.p
12.7.2018 17:50 | |
+27 -12
Reagovať
A mňa by zaujímalo prečo máme o tom vedieť? Máme sa snáď inšpirovať!?
bandacenzorov
12.7.2018 21:41 | |
+9 -2
Prečo? Lebo buzík a ona už asi aj na hlavu.
meeandros
12.7.2018 17:11 | |
+34 -13
Reagovať
Neviem , načo vyťahujete tieto hlúposti, keď sa to písalo pred-po smrti H. Růzickovej.Ozaj, vy-ako žijete? Rozvedení, vo vzťahu, zosobášaní, nezadaní-koho "obšťastňujete"?Nelabzujem po žiadnycch stránkach, nemám dôvod-iní , ktorí tam zabŕdnu-povedia, čo je tu za háveď. Katolícke Slovensko!:-)))
meeandros
12.7.2018 17:19 | |
+26 -22
Mňa netrápia teplí, lezby, ani ich pochody....mňa trápia slovenskí psychopati: ľudia, ktorých nevzdelanosť sa podpisuje pod voličstvo-jednoduchochosť, trápnosť, IQ! Mňa nikdy nikto taakýto neetrápil-vás, áno? Čo vám zničil, ako ste sa dehonestovali svojím životom? Nijak! Mňa netrápia, ak mi neubližujú, nevnucujú mi niečo ako ich názor. Tak, ako nejaká katolícka cirkev, či iná-v mene niekoho. NIE! NIKDY!/
karolina322
12.7.2018 17:46 | |
+14 -9
Dobre pises meeandros,len sa zbytocne rozculujes. Toto jednoducho nevyriesime😕
meeandros
12.7.2018 19:51 | |
+8 -11
Ad "kaja", vieš, nikdy v živote by som si nemyslela o mojich spoluobčanoch to, že sú pod hranicou zdravého rozumu, keby som sa neprihlásila na tento web. Vedela som v reálnom živote-zoči, voči, keď som s nimi komunikovalav občiansko-právnych konaniach, že je to hrozné-ale prijateľne zdatné. Tu-hrôza! Buď sú, naozaj, hlupáci, provokatérei, alebo je to naozajstný mentálny stav ľudí, keď môžu bezhlavo drístať.Aj mňa niekedy vedia vykrútiť a poviem aj to, čo by som nemala, ale tu to už hraničí s trestným zákonníkom; divím sa, že administrátori to toletŕujú, alebo je to aj špionáž PZ (najpravdepodobnejšie) a "číhajú", sledujú, čakajú. Ži, a nechaj žiť aj iných ako chcú-môj názor.
meeandros
12.7.2018 20:04 | |
+9 -11
Ústava SR garantuje, podľa jej "Hláv", že sme neviazaní žiadnou ideológiou. Kresťanská stavba tejto republiky neznamená katolíckosť. Pofidérna je aj Vatitánska zmluva, ktorá je vypovedateľná (boja sa ju vypovedať, lebo KAŽDÁ ZMLUVA JE VYPOVEDATEĽŇÁ, ak sa niekto dopredu vzáva tohoto príva, je pakt neplatný!)-je porotiprávna!Slovensko je úžasné, ale sprosté, ak nie je SVOJE-národné v rámci EÚ a sveta!Slovensko je multilaterálny štát: Slovákov, Čechov, Maďarov, Rusínov, Ukrajincov, Nemcov, Chorvátov, Poliakov, Cigánov...atď. Nie, nežijeme tu všetci modrookí a blond-wikingovia...xixixi. Treba čítať dejiny, nie tie, ktoré vyhovujú, ale skutočné!
meeandros
13.7.2018 06:00 | |
+3 -5
Aby som povedala pre hlúpych-čo znamená náš "multilaterálny" štát; je to zmluva-nie podpísaná medzinárodne, ale národne. Každý, kto sa narodí-ako občan tohoto štátu ,je vazalom vzťahu: štát-občan. Národnosť, farba pleti, náboženstvo je out. Pochopené, pre cvokov?!
Jerdna
12.7.2018 17:03 | |
+14 -9
Reagovať
Česko - krajina neobmedzených foriem súžitia ?
neonka13
12.7.2018 16:43 | |
+11 -4
Reagovať
"Novinka". To sa predsa už hovorilo a písalo keď zomrela p. Růžičková.
bandacenzorov
12.7.2018 21:44 | |
+8 -2
Možno umrela opakovane
Jajco63
12.7.2018 16:14
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
tabatat
12.7.2018 15:21 | |
+16 -22
Reagovať
vcera som napisala ,pozriem ,a vidim...pricinu jeho smrti,okrem nadvahy som mala na mysli aj to,o com sa tu dnes otvorene pise
sacher282
12.7.2018 15:23 | |
+25 -8
Tak s nadvahou ide ruka v ruke aj problem so srdcom a problem s dychanim.
tabatat
12.7.2018 15:29 | |
+17 -14
nepochopil,nevadi
Jajco63
12.7.2018 16:05
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
bandacenzorov
12.7.2018 21:45 | |
+5 -3
a ona pri je blá. Tak že si sadli
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Takýto masívny výbuch plynu si Prešovčania nepamätajú.
Smrtiaci výbuch plynu v Prešove po minútach: Trosky domu padali medzi vydesených okoloidúcich
Moderátor Jakub Prachař
Ženatý porotca Talentu Jakub Prachař: Na finále si privedie milenku
Františka len tesne unikla výbuchu.
Františka býva v bytovke, kde explodoval plyn: Vrátila som sa z nákupu a dom horel
Laura Longauerová
Tajomstvo krásy missky Longauerovej: Ku kozmetičke nechodí
Mikuláš na lyžiach slávnostne začal sezónu na Štrbskom Plese.
Foto
Otvorenie zimnej sezóny na Štrbskom Plese: Mikuláš priniesol do Tatier lyžovačku
Svitko sa do Saudskej  Arábie vyberie na  konci decembra.
Svitko ide na ďalšiu Rely Dakar: Čakajú ho brutálne teplotné rozdiely!
Do hry môže zásadným  spôsobom vstúpiť prezident Andrej Kiska.
Exprezident Kiska zúri po obvinení z daňového podvodu: Fico vie vždy vopred, čo polícia robí
Nešťastie Prešovčanmi otriaslo.
Prešovom otriasla obrovská tragédia: Ľudia ukázali solidaritu, ponúkajú oblečenie aj bývanie
Maskovaní teroristi boli členmi skupiny nadšencov bojových umení
V poľskej škole bolo neohlásené cvičenie proti teroristom: Deti od strachu vyskakovali z okna
Líder centristického Demokratického hnutia (MoDem) Francois Bayrou.
Bayrou má problém: Čelí obvineniu zo sprenevery prostriedkov Európskeho parlamentu
Uchádzač o nomináciu demokratov na prezidenta Spojených štátov Joe Biden.
Biden čelí v USA kritike: Pustil sa do sporu s voličom a uf... povedal, čo nemal
Anna a Damian akoby svojim slávnym rodičom z oka vypadli.
Foto
Dcéra Borisa Beckera a syn Liz Hurley rodičov nezaprú: Dvojníci naopak