Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 6.
Alojz
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.07.2018, 10:35 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Najhoršie obavy sa potvrdili: Našli telo Márie († 17), ktorá chcela preplávať Váh

126 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ivanmicudajecocot
16.7.2018 07:39 | |
+5 -0
Reagovať
"A prezradím vám jednu vec polovica deti co nemajú 18 si chodia po celom Slovensku, a pijú ved niesme svätý štát?"...(napísala Kara).A to len tak sa viete zabaviť?Smutné!Píšeš to tak strašne vecne a neempaticky,akoby sa len dáke mača utopilo.Zomrela tvoja kamarátka!A bola si pritom.Rýchlo si sa z toho "otriasla"...Jediné plus Ti dávam,za tú snahu pomôcť.Zamysli(te)sa nad sebou,18-ročné "deti"!
elpresidente
13.7.2018 10:38 | |
+2 -2
Reagovať
Škoda pekna mlada baba,
JAsomDJANGO95
13.7.2018 08:57 | |
+1 -5
Reagovať
Ja sa vody bojym. Ja som sa neumývaš už 12 rokou
sosony_valcuju
13.7.2018 07:45 | |
+1 -4
Reagovať
z preplavania sa stal splav
Diktator-Bob
12.7.2018 22:26 | |
+16 -4
Reagovať
Mne je jej ľúto, je to vina aj jej ale aj celej tejto egoistickej, narcistickej a arogantnej spoločnosti. Píšu že toto dievča asi pilo, odkiaľ si myslíte že v jej veku mohla poznať ožrateckú kultúru? Iba od ostatných a presne v tomto sú vychovávaní všetci. Kto dneska mladých naozaj niečo učí a snaží sa im vysvetliť veci o živote, aspoň to niečo čo sa dá vysvetliť? Od mlada sú vedení k chlastu, povrchnej zábave, pohŕdavosti a narcizmu.
sexibabina
13.7.2018 08:18 | |
+9 -2
Diktator, nechápem tie mínusky - napísal si pravdu. Absentuje zdravá výchova, postoj k zodpovednosti a vštepovanie základných morálnych hodnôt už v rodinách. Žiaľ. Akokoľvek mi je ľúto mladého života a nešťastných rodičov, je na mieste aj otázka, ako je možné, že 17-ročné dievča kdesi ide a cestou domov sa rozhodne zmeniť plán a na noc ani nepríde domov. Pre mňa je to nepredstaviteľné.
TARA777
13.7.2018 08:36 | |
+13 -1
sexibabi, už včera som písala v tejto istej diskusii, že ako je možné, že neplnoletá stredoškoláčka sa môže "trajdať" kade-tade, nevystúpi z vlaku, ide do Bratislavy...to ako je možné, že dnešní mladí ľudia sa flákajú po nociach s kdekým a kdekade...Áno, majú prázdniny, rodičia chcú deťom dopriať, ale kde je zodpovednosť...Diktator to píše "natvrdo", ale pravdivo. Síce aj keď sme my boli mladí sa sem-tam stalo takéto nešťastie, ale to bolo ojedinelé. Dnes človek denno-denne číta o utopených, ešte ani riadne nezačnú prázdniny, už sa niekto zabije na aute, bicykli, pobijú sa, ožerú sa do bezvedomia, záhadná smrť na chate...každý deň zbytočne a nezmyselne zomierajú deti, ktoré ešte ani nezačali žiť. Ľúto mi je Majky, jej rodiny, ale už včera som písala, že niekde sa stala chyba. Nezodpovednosť dnešnej generácie je obrovská, tvária sa, že aj 10 životov si kúpia ako v počítačovej hre, sloboda je bezbrehá, zodpovednosť žiadna...
sexibabina
13.7.2018 08:53 | |
+6 -0
TARA, veru, tie tvoje posledné slová... Moje, dnes už dospelé deti, mali pomerne veľkú slobodu, avšak každé povolenie nejakej voľnosti, začínalo slovami: "Nezabúdaj, že sloboda znamená zodpovednosť." Dnes už toto isté učí syn od útleho detstva svoju dcéru.
TARA777
13.7.2018 09:36 | |
+8 -0
sexibabi, presne, aj u nás to vždy platilo...keď sa synátor obhajoval (mal asi 19 rokov), že veď je dospelý, vždy som mu povedala, že dospelosť nie je o rodnom čísle, ale o zodpovednosti. Dnes sú moje tri deti dávno dospelé, a pevne verím, že aj zodpovedné, nielen za seba, ale aj za svoje rodiny. Pre mňa ako matku bolo najväčším vyznaním, keď práve syn povedal, že chce dať svojim deťom takú výchovu, ako dostal on a jeho sestry.
rebelka653
12.7.2018 19:03 | |
+7 -18
Reagovať
Preco nenapisete pravdu ze isla natelena z Pohody a potom sa odhodlala k rekordu preplavat Vah ale zial odplavala velmi daleko.
Karinzudd
12.7.2018 21:03 | |
+11 -2
Nešla z pohody
Tigjicatko
12.7.2018 18:47 | |
+13 -1
Reagovať
R.I.P. a uprimnu sustrast rodine :( skoda mladeho a krasneho zivota,ja by som si to netrufol teraz preplavat triezvy,no chapem ju,lebo v jej rokoch som mal take iste zmyslanie a tiez som robil podobne kraviny...
fenian
12.7.2018 17:00 | |
+3 -9
Reagovať
prečo tá spros>tá redakcia dáva priestom o neštastníčke< H.O.V.A.D.A!
Kwakinka
12.7.2018 15:48 | |
+1 -9
Reagovať
je to smutne, RIP, ale sama si to pokazila, ale pravda je taka, ze finale MS vo futbale si kuknu stamiliony divakov, tento clanok precita len par stovak ludi, treba viac mrtvych ci?
Intermediary
12.7.2018 16:45 | |
+11 -0
Takže mala sa utopiť na finále najlepšie na štadióne nech sa o nej píše?
jofko1111
12.7.2018 15:45 | |
+1 -18
Reagovať
ejjj škoda ju ,,ešte si ani ne***la
jofko1111
12.7.2018 15:45 | |
+1 -17
nem,,r,dla
Kwakinka
12.7.2018 15:46 | |
+2 -33
veru to aj man napadlo ze ci uz mala sexik ale uz ho mat nebude jedine ze by robil v marnici nekrofil
ivanmicudajecocot
13.7.2018 08:05 | |
+13 -0
Primitívna reakcia...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Fico zvažoval predčasné voľby. Procházka má šancu na ústavný súd Aktuality.sk
Donald Trump
Trump varuje po zostrelení amerického dronu: Irán urobil veľmi veľkú chybu
Európski lídri
Lídri členských krajín sa zhodli: Európa musí byť miesto, kde sa ľudia cítia bezpečne
Radosť hráčov
Foto
Historický úspech hráča Michaloviec: S Ukrajinou sa teší z titulu majstra sveta
Bar Refaeli.
Supermodelka Bar Refaeli to už nechce skrývať: Radostná novinka
Európske lídri
Jednomyseľné rozhodnutie: Lídri Európskej únie opäť predĺžili sankcie voči Rusku
Jose Mourinho.
Mourinho má oddychu už dosť: Úprimné slová o jeho najväčšom sne
Thalys train in
Na frekventovanej železničnej trati pri Bruseli sa našli výbušniny, zadržali 1 osobu
Ruský prezident
Kauza zostreleného lietadla nad Ukrajinou: Putina výsledky vyšetrovania vytočili do vývrtky
Na snímke
Volko po zdravotných problémoch ladí formu: Na Zlatej tretre v prvej desiatke
Prezidentka
Aktualizované 1277
Pražský koncert na počesť Čaputovej: Prezidentka si jedinou vetou získala srdcia Čechov
Banskú Bystricu
Foto
Banskou Bystricou sa prehnal intenzívny lejak: SHMÚ varuje pred vyčíňaním počasia
Útočník Toronta
Foto
Nová tvár populárnej videohry: Obrovskej pocty sa dočkala hviezda z Toronta