Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
7°C  Prehánky  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.07.2018, 09:30 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Natália sa nevie spamätať z krutej smrti milovaného psíka: Sheilu nám zastrelili pri dome!

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
JAsomDJANGO95
13.7.2018 10:29 | |
+1 -7
Reagovať
Ani nenapísala čo z neho potom uvarili. Smutne takto plitvat
putina
12.7.2018 21:38 | |
+7 -1
Reagovať
Niektorym ludom na slovensku uz sibe z tej beznadeje ---chudoby --a biedy.....!!!---zabit psa je ako keby niekto zabil cloveka --ved nie nadarmo sa vravi ze pes je nejvernejsi priatel cloveka...
Viladi256
12.7.2018 13:40 | |
+6 -3
Reagovať
nerozišla si sa s priatelom nedávno ?
breed6
12.7.2018 13:36 | |
+5 -15
Reagovať
dovod ze tu toto je? co sa dievca potrebuje vyplakat a byt dolezita?
Lignum
12.7.2018 13:06 | |
+9 -0
Reagovať
malorážka sa nedá schovať do vrecka. Isť s malorážkou do cudzieho dvora rodinného domu , tam odchytiť cudzieho psa na vodítko a vyšikovať ho na nejakú lúku kde ho výstrelom ktorý vzbudzuje pozornosť usmrtiť - pokladám za nezmysel. V minulosti nebol problém takéto veci vyšetriť, pretože malorážku nemohol vlastniť hocikto, je to zákerná zbraň. Mohol ju vlastniť len - poľovný hospodár, výkonnostný strelec, chovateľ dravej zvery a dosť. Nemohli ju vlastniť ani lesníci , ani poľovníci !
Lignum
12.7.2018 13:11 | |
+13 -14
psíčkari by si konečne mali uvedomiť, že niekto má fóbiu na pavúky , niekto na žaby a niekto na psov, navyše sa ich bojí aj na väčšiu vzdialenosť - takže by sa mali správať tak , ako im káže zákon. - Buď zabezpečený vo dvore , alebo na vodítku s náhubkom na ulici. Neboli by problémy.
suter123321
12.7.2018 11:16 | |
+11 -7
Reagovať
Nikol si z BB tak vies ake je to tu a máš psíka urcite lebo máš rada zvieratká nedaj sa tímto hlupakom odradiť držím palce.
Feroo338-1
12.7.2018 10:54
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Feroo338-1
12.7.2018 10:56
Nikol15219982
12.7.2018 10:57 | |
+31 -7
Takže tvrdíš aby ľudia pokojne len tak vyťahovali zbrane a strieľali na ulici? Nenapadá ťa žiadne iné riešenie situácie? Napríklad vytiahnuť telefón a zavolať mestskú políciu, ktorá by psa prišla odchytiť?
Nikol15219982
12.7.2018 10:58 | |
+27 -4
a človeku čo strieľal na ulici a mohol zasiahnuť nejaké dieťa by si dal medailu a vysokú odmenu?
lylynusa
12.7.2018 10:59 | |
+12 -5
fero ty si ich sused?
Feroo338-1
12.7.2018 11:04
Ralka
12.7.2018 11:49 | |
+25 -8
Feri, je to zlé, ked ta nikto nema rad, ze?a ked vidis,ze zviera na tomto svete má viac lasky ako ty. zdivočelý pes?nemáš ani tucha, čo je to za rasu, tak používaš prehnane prirovnania...ale v podstate mi ta je luto, lebo ten pes svoj zivot prezil v láske, čo ty nikdy nezazijes
elektrykar
12.7.2018 13:21 | |
+12 -4
Feroo - ty si teda iny tlko. Zas mudrujes do niecoho, comu vobec nerozumies. Podla teba je appenzellsky salasnicky pes velke, agresivne a nebezpecne plemeno? To si odkial prisiel na taku hlupost? Nie je ani velky, ani agresivny ani nebezpecny. Ked chces mudrovat, mal by si tomu v prvom rade rozumiet, inak iba ukazujes, aky si hlupy.
Natalia.Budinska
12.7.2018 10:32 | |
+40 -13
Reagovať
Prosím čítajte poriadne. Psík nám neušiel dvor bol zabezpečený, na kamerovych záznamoch som nevidela že by preskočila plot, podliezť ho taktiež nemohla keďže mame cely plot podbetonovany! Ako zmizla to netuším no bola zastrelená 100m od domu v obývanej časti, takze nemali právo na ňu strielať!! Keby to bolo v hore alebo viac ako 200 m od domu tak viem aký je zákon a nedávala by som to zverejňovať!! No rozhodla som sa pre tento krok pretože na našej ulici za posledného pol roka si z toho niekto urobil národný šport! Naša Sheila už bola 3 alebo 4 prípad!
Cumco
12.7.2018 10:35 | |
+10 -33
Tak ako ho mali zneskodnit, aby nikoho neohrozil?
comanch
12.7.2018 10:39 | |
+15 -17
na kamerových záznamoch nebolo vidieť že by preskočila , to znamená že nebolo vidieť ani zlodeja . Vymeniť kamerový systém alebo netárať bludy do médii , sú iné závažnejšie veci ktorým by sa mali venovať média .
Nikol15219982
12.7.2018 10:40 | |
+15 -11
Cumco: Zavolať mestskú políciu, ktorá by psa prišla odchytiť a umiestnila by ho do útulku. Nová Baňa má aj malý útulok a aj mestskú políciu, ale to by si musel rozmýšľať aby ťa také niečo napadlo. Navyše sa dá ľahko overiť či sa to na tej ulici alebo blízko tej ulice deje pravidelne.
Natalia.Budinska
12.7.2018 10:41 | |
+13 -7
Mestská polícia je akože na čo? Práve na takéto prípady nie náhodou? Nie všetko sa rieši zabitím.. A ďalšia vec je že bývame na mieste kde každý vedel že len my mame v okoli takého PSA.
KYRET
12.7.2018 10:45 | |
+9 -33
Natalia.Budinska - ak sa túlal bol sprostý pes , neplačte za ním . Mohol niekomu ublížiť , to by bolo trošku smutnejšie , policajti sami vedia ako to bolo keď to začali riešiť ako priestupok , nebolo to 100 metrov od domu a ani 200 , inak by to riešili tak ako píšete
Nikol15219982
12.7.2018 10:56 | |
+14 -7
KYRET: Nemusel to byť túlaví pes. Mohol vybehnúť náhodne na základe viacerých faktorov. No aj tak nemal nikto právo len tak toho psa zastreliť. Osoba ktorá ho videla túlať mala zavolať mestskú políciu. Inak práve som volala kamarátovi čo žije na Novej Bani a nebol to prvý, tretí a ani piati takýto prípad čo sa tam stal za posledný rok. Bol to deviaty prípad, len nie všetky sa stali na tej ulici alebo časti.
matus717
12.7.2018 11:01 | |
+25 -9
Niektorí ľudia v tejto diskusii nechápu o čo tu ide,že váš psík neutiekol,je mi veľmi ľúto vášho psíka a prajem vám,aby to polícia vyšetrila a našla vinníka,nech ho za to potrestajú.
Cumco
12.7.2018 11:03 | |
+6 -16
Nikol, neviem ci budes mat cas volac MP ak na teba vystartuje volne pobehujuci pes. Mozno Ti len ide povedat, ze sa to nestava pravidelne.
suter123321
12.7.2018 11:13 | |
+20 -7
Tu sú tupí ľudia nech nepíšu hlúposti lebo v zivote nemali PSA !!! Mojej priateľke zastrelili PSA bol to ratlík a zastrelili ho v BB a bola to meska polícia zastrelili ho ako zuriveho PSA ktorí mal12 rokov nikoho v zivote neuhrizol a strieľali na neho v obytnej časti THK ten potkan stále pracuje u meskej policiji už cakam15 rokov kedy tam skončí. Na každú svinu sa voda vari!!!
bentall
12.7.2018 17:14 | |
+5 -0
Prepacte, mozno tomu nerozumiem, ale citam, ze - Rodinného maznáčika niekto popravil. „Sheila zmizla pred týždňom z dvora rodinného domu, ktorý bol zabezpečený tak, aby sa z neho nedostala. Niekto nám ju vzal a zastrelil,“ povedala Natália - niekto vam ho vzal a to tie kamerove systemy, z ktorych ste vyhodnotili, ze sama neusla nevidia ako vam ju niekto "berie" ? Lebo ak usla a ponevierala sa, niekto z nej dostal strach a pukol ju, nevravim, ze je to spravne riesenie, ale niekto sa zlakol ze zautoci alebo ja neviem... Inak to je tak tazke pre policajtov ztotoznit strelca? Jasne, ze musel byt domaci a snad tam v kazdom dome nemate zbrane, to nemoze byt take tazke ani casovo.
Cumco
26.7.2018 08:21 | |
+0 -0
https://www.topky.sk/cl/100313/1726243/Znamy-herec-skoncil-v-nemocnici--Dohryzol-ho-susedo­v-pes--zasahovali-policajti-
ZOLLINO96
12.7.2018 10:12 | |
+26 -7
Reagovať
Najlepsie je ked stratnete v hore nadziganeho polovnika s flintou ze on je strazca lesa 😂😂😂😂😂
Feroo338-1
12.7.2018 09:53
matus717
12.7.2018 10:01 | |
+27 -13
Nedbala majiteľka nechala svojho psa voľné túlať sa a nech si niečo sám ulovi? To snáď nemyslíš vážne?? Ty asi nemáš psa však,že vieš napísať takúto sprostosť? čo to bol vlk či čo? Tak keby toho psa chcel niekto zastreliť,tak ho určite nezastreli pred domom priamo na dvore,aby ho každý videl...
comanch
12.7.2018 10:04 | |
+20 -25
Si predstav že by niekto kradol obyčajného , nevychovaného Salašníckeho starého psa , ich výhovorky že im niekto toho psa ukradol je stupidná . Jednoducho sa túlal a niekoho to už nasralo .
Feroo338-1
12.7.2018 10:06
matus717
12.7.2018 10:17 | |
+23 -11
Comanch odkiaľ ty berieš,že bol nevychovany? snáď si toho psa poznal? Salašnícke psy sú podľa mňa veľmi múdre plemená a 6 ročný je podľa teba starý? A aj keby utiekol,akým právom si ho niekto dovolí zastreliť? keby ste vy dvaja mali psov ináč by ste rozmýšľali.
comanch
12.7.2018 10:29 | |
+10 -14
matus717 - vychovaný pes sa netúla a doma stráži pozemok
Cumco
12.7.2018 10:30 | |
+16 -6
Matus 717 - nedavny pribeh z Devinskej Novej Vsi - mladého ornitológa usmrtili volne pobehujuce psy. Teda asi tak by to malo byt podla teba. Ja chodim na prechadzky so svojim psom a na zaklade skusenosti z volne pobehujúcimi psami na ulici si robim skusky na strelnu zbran. A vôbec mi nebude luto sa branit na ukor nejake túlavého psa. Uz ma prestalo bavit chodit po zverolekaroch a platit za zasivanie a liecenie môjho psa.
Natalia.Budinska
12.7.2018 10:36 | |
+11 -7
Nebola to moja nedbalosť ale vyhrážky ktoré sa bohužiaľ naplnili..
Nikol15219982
12.7.2018 10:38 | |
+9 -5
Cumco: Ako vieš že bol nevychovaní? Mohlo tam byť viacej faktorov. Rodina mohla byť dohodnutá z nejakou susedou ktorá im mala dávať pozor na psa. Suseda mohla zle zavrieť bránu a vietor, ak bol prudší, mohol bránu poľahky otvoriť, pes, ak s ním chodili na prechádzky, mohol potom vybehnúť. Inak keď vidíš túlavého psa, tak je tvoja povinnosť zavolať mestskú políciu, ktorá ho príde odchytiť. Je síce pekné že si vybavuješ povolenie na zbraň, ale pamätaj si že ak budeš strieľať bližšie ako 200 metrov od najbližšieho domu, tak ťa môžu obviniť z niekoľkých trestných činov.
matus717
12.7.2018 10:42 | |
+9 -6
Cumko tento prípad sa nedá porovnať s prípadom z Devínskej Novej Vsi, keďže tento psík nikoho nenapadol!
Cumco
12.7.2018 10:47 | |
+6 -5
Nepisem, ze bol nevychovany, pisem ze tulavy. Ako maju potom zabezpecenie, ze si pes vie branku otvorit. Ty si asi tiez ten typ, co mi povedalked mi dotrhali psa, ved su to len psy, oni sa tak spravaju. Ano, ale nemam psa na ulici navolno, bez nahubku. Panicke som vysvetlil, ze nabudúce ju zmlatim - ved sme len ludia a ludia sa tak spravaju - aspon co pozeram, citam spravy.
Nikol15219982
12.7.2018 10:52 | |
+7 -4
Cumco: Nepíšem že si bránu otvoril pes, ale že ju mohol otvoriť prudší vietor ak bola zle zavretá, to sa občas stane. Podľa tvojich príspevkov usudzujem, že si zrejme osoba duševne nevyrovnaná, ktorá je pre svoje okolie už teraz nebezpečná a máš problémy zo seba ovládaním. Tebe by som zbraň nedala ani keby sa na teba rútila armáda naštvaných arabov.
Cumco
12.7.2018 10:57 | |
+5 -3
Matus, ak by napadol, tak uz je neskoro. Sused ma dvoch moskovských straznych psov a stalo sa ze zabudli zatvorit branu na pozemok. Nebolo mi vsetko jedno. Ani som nemal odvahu z auta vystupit ked mi zacali pozerat cez sklo dnu. Skoro ako safari.
Cumco
12.7.2018 11:08 | |
+7 -3
Nikol, ja som uplne v pohode, a nemam nic ani proti psom a ani proti arabom. Pokial ma nikto neohrozuje, tak nech si zije svoj zivot podla stanovených zákonov a pravidiel.
matus717
12.7.2018 11:12 | |
+2 -4
Cumko určite si sa zľakol tých moskovských strážnych psov to ti verím,ale keďže máš psa tak aj poznáš trochu správanie psov, vidíš proste hneď či je ten pes agresívny či nie.Ked ideš so svojím psíkom tak tie psy napádajú tvojho psa asi-nie teba..mal by si to riešiť ináč-su na to príslušné orgány
Cumco
12.7.2018 11:19 | |
+5 -5
Matus, skus si branit svojho psa a uvidis ako dopadnes.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Rudolf Vasky a Martin Daňo
NAKA obvinila Daňa a Vaského za prečin výtržníctva Aktuality.sk
Slovenský futbalista Herthy Berlín Ondrej Duda.
Nekompromisné rozhodnutie nového trénera Herty: Dudovi a Pekaríkovi sa skrátia sviatky!
Boris Johnson.
Johnson uisťuje voličov: Svoju dôveru v nás neoľutujete
Na protestoch v Iraku pálili vlajky USA.
V Iraku protestovali Šiiti: Na námestí pálili vlajky aj fotky Trumpa
Dead sea salt shore
Mŕtve more stratilo prvenstvo: Toto je najnižšie miesto na svete
V Tatrách odchytili jelene, ktoré boli príliš zvyknuté na kontakt s ľuďmi.
Foto
Tatranské jelene skončia v Česku: Odchytili ich, lebo už neboli plaché
Windy day
V nedeľu pozor na silný vietor: Pre tieto okresy platí výstraha
Vľavo bývalý minister vnútra SR Tomáš Drucker a vpravo premiér Peter Pellegrini.
Drucker sa tvrdo pustil do Pellegriniho: Je to iba papierový rečník!
Picture of a sunny day overlooking Charles Bridge in Prague
Foto
Zrážka vozidla MHD s autom v Prahe: Hasiči hlásia zranených
Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov vyhrala Turnaj štyroch krajín v Budapešti.
Osemnástka ovládla Turnaj štyroch krajín: Mladíci ťahajú skvelú sériu výhier
Icebreaker ship breaks ice and moves across the frozen sea
Ruská superloď sa vrátila zo skúšky: Najsilnejší ľadoborec ukázal silu
Kristína Kormuthová
Kormúthová má vlastnú značku a poriadne sa namaká: Na výnimočný darček pre rodičov však musela šetriť
Na svadbe Erin a Steffana sa strhla mela.
Foto
Šialený koniec svadby: Ženíchov brat udrel nevestu a vyriekol slová, aké nechce žiadna žena počuť!