Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 23. 5.
Želmíra
13°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.07.2018, 06:35 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Tragédia počas operácie na záchranu chlapcov z jaskyne: Prečo zomrel jeden z potápačov?

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pantelej
7.7.2018 00:28 | |
+2 -7
Reagovať
Tak to bol poriadne tupý sealista, keď si nevedel vypočítať či mu kyslík vytríme na 11 hodín. Alebo si možno myslel, že mu cestou tam narastú žiabre? Nie sú náhodou u Sealistov len tí najvyberanejší?
RollOver89
7.7.2018 06:14 | |
+6 -1
Po prečítaní tvojho príspevku som sa len utvrdil v presvedčení, že väčšina ľudí je hlúpych.
zlte__slivky
7.7.2018 00:18 | |
+1 -3
Reagovať
Chudak to je hrozne ale kyslik na 6 hodin este pri namahe oni by to mali mat rozmiestnene na vela miestach ked dojde problem je ze pri ubytku upadne do bezv.a moze sa i inak zranit plus voda podchladenie zial dualnost je nocna mora nieco zle likv.oni by mali dobre natiahnut lano po celej dlzke a estevidealnejsie trubica s kyslikom ale kysluk je draha vec alebo neakou kanovkou to dopravovat Boze vyzera ze im nik nepomaha maju aj slabu vybavu vraj cely svet ale tak to je aj u nas banici stavbari
poluciana
6.7.2018 18:30 | |
+3 -16
Reagovať
Pán profi potapač si nevie vyratať kyslík alebo si do toho naprdel že mu dlhšie vydrži. Asi bol z hnúšťe
Gringo
6.7.2018 19:31 | |
+6 -2
Kotrbovoličke sa to vysvetliť nedá.
Broumal23
6.7.2018 19:57 | |
+12 -1
Ty si riadna pi... si nevieš predstaviť čo je to 6 hodín, aby sa k nim dostali
pantelej
7.7.2018 00:31 | |
+1 -4
A čo nevedel myslieť? Alebo si myslel, že na polcesty predávajú kyslík za pár bahtov? Obaja ste tĺci!
zodnas
6.7.2018 17:22 | |
+16 -4
Reagovať
Nechápem len jediné...načo do takého zložitého terénu a na takú( 6 hodinovú ?!)komplikovanú a náročnú trasu ten tréner svojich zverencov- deti, ťahal? Musí to byť úplny retarda, alebo absolútne nezodpovedný človek. Toho by tam mali za trest nechať. Nie že je ešte v záberoch celý vysmiaty, akože - však je to v pohode, už nejako bude.Koľkých ľudí ohrozil na životoch, jeden už má na svedomí, čo prežívajú rodičia,a koľko to bude stáť ani nepočítať.
Gringo
6.7.2018 19:30 | |
+9 -2
Voda tam nebola. A či to bolo alebo nebolo nezodpovedné nikto v tejto diskusii posúdiť nevie. Ale každý je múdry ako rádio.
blavak666
6.7.2018 16:52 | |
+3 -7
Reagovať
Vsetci tam zomru.
pantelej
7.7.2018 00:33 | |
+1 -0
to kto povedal?
blavak666
7.7.2018 00:58 | |
+1 -3
Zle im vyrataju vsetkym kyslik. Zabudnu ze mlady potrebuju kazdu hodinu onanovat a zabunu to zaratat do kyslikovych vypoctov.
OrliePierko8
6.7.2018 15:17 | |
+18 -0
Reagovať
Prajem im, aby ich nejako zachránili a aby dážď nepršal aspoň 2 týždne. Ale musím napísať aj to, že mladí ľudia často podceňujú situáciu, či už sa to týka šoférovania, extrémnych športov, turistiky atd. Dnes už každý človek vie, že poslednú dobu býva počasie nevyspytateľné a dažde neúmerne prudké. Mňa by do tej jaskyne nikto nedostal a už vôbec nie tak ďaleko do jej útrob a zvlášť, ak býva zatopiteľná. Je to čistý hazard a len dúfam, že o život nepríde viacej záchranárov a škody nakoniec nebudú väčšie, ako tie mladé životy chlapcov. Veľa zdaru!
floki101
6.7.2018 12:22 | |
+2 -17
Reagovať
6 hodin trva kym sa dostanu ku nim ??? a 5 kym sa dostanu naspat ?? to co je za blbost ?
floki101
6.7.2018 12:24 | |
+2 -1
aby som bol presnejsi ...6 hodin trva kym sa dostanu ku nim cez vodu alebo celkovo ??
fated
6.7.2018 13:08 | |
+27 -1
skus plavat napr 1 km po prude a potom 1 km proti prudu.... ci ti to bude trvat rovnako... ak ano, tak si frajer...
Feroo338-1
6.7.2018 13:16 | |
+18 -2
Ty nemas ani len predstavu ake narocne prekazky musia zdolat... horolezci na Mont Everest tiez lezu hore az niekolko dni a je to len 8 kilometrov. :)
pjakin
6.7.2018 10:13 | |
+28 -25
Reagovať
Toho trénera chlapcov , čo ich tam vtiahol , treba odsúdiť na doživotie za nezodpovednosť , a ohrozenie mnohých ľudí na živote !!
minerva59
6.7.2018 10:36 | |
+19 -15
Netrep hluposti. Co ty o tom vies. Co je iste, je, ze isli tam este v dobrom pocasi ale zacalo prsat a zatopilo to jaskynu.
Feroo338-1
6.7.2018 12:16 | |
+14 -6
Sli tam uz v obdobi dazdov ked sa kazdu chvilu dalo ocakavat zatopenie. Trener neskutocne hazardoval so zivotmi deti a preto si plne zasluzi najvyssi trest.
nesmely33
6.7.2018 10:07 | |
+93 -0
Reagovať
Obdivujem ludi, ktori chcu pomoct a riskuju vlastny zivot...drzim im palce, aby to vsetko dobre skoncilo...musi to byt velmi tazka situacia, ktoru si nevieme ani predstavit...
Vaha2323
6.7.2018 09:14 | |
+99 -2
Reagovať
mám papiere na potápanie AOWD, ale robiť jaskyne patrí medzi najťažšie, čo v potápaní existuje...viete si predstaviť ten pocit, potápať v tme úzkymi štrbinami s fľašou na chrbte? iné je, plávať v bazéne alebo v Červenom mori pri krásnej viditeľnosti...sama by som nemala odvahu, ísť do jaskyne
JJ23
6.7.2018 10:06 | |
+69 -2
kym som nevidel film Sanctum tak som si to nevedel predstavit. nikdy som nemal klaustrofobiu, ale ked som bol na MRI s chrbticou tak mi uplne stacilo byt pol hodiny v tej trubici. velmi neprijemny pocit nemoct zodvihnut hlavu. na taketo potapanie by ma nikto nedostal ani za milion... velky respekt kazdemu, kto sa na to odvazi.
qppp
6.7.2018 10:43 | |
+39 -0
A ja potápanie milujem. Ale tam, kde niečo aj vidím. Obdivujem potápačov, ktorí napr. pri nulovej viditeľností, napr. v Dunaji hľadajú hmatom utopenca.
zlte__slivky
7.7.2018 00:24 | |
+1 -0
Plus to nie su jaskyne ako v tatrach podla mna su to len vymyte miesta ze sa to moze menit su tam kamene ale a ladova voda och chudaci zachranari v podstate viac riskuju su viac ohrozeni ako tie deti toto je dokaz su chudobni nik im neposkytol k tomu pomocky nepozical
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Dušan Jakubík
Strelec spred policajnej stanice v Petržalke sa zrejme zabil Aktuality.sk
Wien
Vo Viedni zničili historické fotografie: Zábery holokaustu pokreslili hákovými krížmi
Typical Uganda
V strednej Afrike útočili ozbrojenci: Zmasakrovali desiatky civilistov
Polícia na mieste
Šokujúci záver mimoriadneho pátrania v Bratislave: Hľadaný muž je mŕtvy!
Gábor Király
Legendárny maďarský brankár Király ukončil kariéru: Sivé tepláky zavesil na klinec
Milionárka Jane
Foto
Mladá boháčka predáva svoje nahé prsia: Kto ich chce vidieť, musí splniť zvláštnu požiadavku
Príslušníci
Stretnutie sa skončilo fiaskom: Líbyjský generál Haftar odmietol Macronovu žiadosť o prímerie
Líderka
Facka pre Mayovú: Kvôli novému brexitovému plánu odstúpila členka britskej vlády
Peter Pekarík (v
Pekarík si zaspomínal na svoj najväčší úspech: Bola to krásna senzácia
Vlk obyčajný
Už to majú spočítané: Nemecká vláda schválila odstrel vlkov
Ghanský
Futbalista si rozmyslel koniec kariéry: Všetko zmenil dôležitý telefonát
Obchod
Luxusný taliansky módny dom vyradí zo svojich kolekcií prírodné kožušiny
Jodi Rose si
Foto
Žena sa vydala za dobre stavaného Francúza: Uvidíte ho v plnej kráse, vybuchnete do smiechu