Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.07.2018, 11:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Slovenský génius! Dvojročný Jakubko ovláda učivo ôsmakov: Uvidíte, čo recituje, odpadnete!

182 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
monika_1266
7.7.2018 10:12 | |
+16 -19
Reagovať
nechcem byt v ziadnom pripade negativna, ale akoze odovodnovat inteligenciu sposobom ako tato matka ... no neviem .. okrem toho si myslim, ze kazdy vek ma svoje caro a jedno dvojrocne decko sa ma ucit riekanky a decke basnicky ... na co by aj chcel recitovat basnicku Mor ho!? A pochybujem, ze jej vobec rozumie ...
palkomaly
7.7.2018 09:27 | |
+17 -2
Reagovať
Pekne recitoval. Klobúk dole.
elpresidente
7.7.2018 06:28 | |
+16 -7
Reagovať
Je nadaný, mal by chodiť do školy pre nadané deti, samozrejme stáva sa géniovia niekedy i psychicky môžu zaostávat v duševných, emocionálnych veciach, ale nemusia.
Ficovkrajan
7.7.2018 06:36 | |
+20 -22
Ja poznám len jedného slovenskeho genia.Je to bývalá pionierska iskricka,zapaleny zvazak,neskor clen KSČ menom Robert Fico.Tak genialne odrbavat časť naroda dokaze len genius
blavak666
7.7.2018 00:55 | |
+7 -28
Reagovať
Predpovedam ze ochorie na nejaku dusevnu chorobu, schizofreniu alebo tazku psychozu, alebo aspon hlboku depresiu, najskor ked nacne vnimat situaciu v jeho rodnej krajine, alebo sa dostane do kontaktu s typickymi slovenskymi tupcami.
Ficovkrajan
7.7.2018 06:27 | |
+4 -12
Nešir poplašné spravy.Ked bude dospely este stale bude vladnut Slovensku Ficova smeracka banda?Ak to bude pravda,tak sa so slovenskymi tupcami nestretne,lebo to bude. krajina zutekanych Slovakov
zlte__slivky
7.7.2018 00:32 | |
+35 -7
Reagovať
Ten je zlaty obdiv aj nad mamou a maly sa bavi pri tom to je fajn su stastni zelam um to dakujem za zazitok
Ficovkrajan
7.7.2018 06:33 | |
+8 -17
Len o oteckovi je nejako ticho.Slobodná trojdetna mamicka?
2neva
7.7.2018 00:06 | |
+39 -6
Reagovať
Je prefektný!! Úplne v pohode odrecituje takú ťažkú báseň, paráda. Vidno, že ho to baví, že sa baví. Mamina ak ho bude aj ďalej podporovať, tak o jej synčekovi ešte budeme počuť. Držím palce!!!
blavak666
7.7.2018 00:55 | |
+5 -22
Jo pocut, najskor skonci ako terorista.
janePD
6.7.2018 23:47 | |
+37 -44
Reagovať
Otvoril si knihu, naucil sa sam mor ho?! Nie..mamicka pedagogicka ho to ucila..tolko ku genialite..chora matka..
kefazatridolare
7.7.2018 08:18 | |
+24 -8
...áno, ty si sa naučila všetko sama...tebe mamička nič nemusela čítať, ani to ťa nenaučila, že taká stará krava nevyvaľuje kozy von.
kefazatridolare
7.7.2018 08:23 | |
+25 -5
...koľkým deťom by to mohla čítať aj miliónkrát a nepomohlo by to. U tak malého dieťaťa je to neštandartné. Aj moja manželka naším deťom od narodenia spievala a recitovala, síce detské básničky a riekanky, ale tiež sa mnohí pozastavovali, že také malé dieťa to ešte nevníma. Prd nevníma, vnímali. Obe rozprávali plynule ani nie v dvoch rokoch, recitovali o dušu, používali cudzie slová, presne vedeli, kam ich vo vete použiť...škola, malina, nikdy nijaký problém. Deťom sa proste treba venovať, a to od narodenia. Nikto múdry z neba nespadol.
Lucia780
6.7.2018 22:11 | |
+37 -6
Reagovať
VED ZLATÝ...
Ucholak60
6.7.2018 21:26 | |
+58 -24
Reagovať
Recituje MOR HO!Len ci aj chape o com to je,ci len verklikuje,co mamina donho natlkla.Fakt basen vhodna pre 2 rocne decko
Ficovkrajan
7.7.2018 06:31 | |
+14 -7
Vidiet ze je to od malicka narodniar,mozno buduci predseda SNS,len ešte by mu mali nájsť v rodokmeni nejakeho Madara,aby mal vhodny kadrovy profil ako kapitaň. Andras Dankö
Natali69
6.7.2018 21:07 | |
+56 -16
Reagovať
Neviem, prečo tu sa snažíte o navážanie sa do mamičky, ktorej snahou určite nie, aby jej chlapček bol hlupy a nevzdelaný, určite ho naučila a vie aj iné pesničky, ci riekanky, určite toto nie je jediné čo vie ten chlapček, ale pochopila som to tak, že asi je to niečo nadštandartné,ked dokázalo naučiť, určite ho nenútila o vidno, že to recituje s ladnosťou a prečo hned posielate niekoho liečiť, treba dať liečiť tie matky,koré sa o detinestarajú lebo pijú, drogujú a chodia do barov a pichnú deti opatrovateľkám. Tu asi neišlo o snahu zviditeľnit sa, ale o to, že takéto dietatko sa vie naučiť niečo, čo sa nedokáže niektorý školák. Ja by som si nedovolila komentovat niečo negatívne, len preto, aby som niekoho koho nepoznám urážala. Skor sa tu odbavujú tí, ktorí sa potrebujú vyrozprávať zo zakomplexovanosti, a preto urážajú. Závisť je blízko nenávisti a nechcela by som byť tou, čo tu píše a závidí, skôr reagujem preto, že obdivujem toho chlapčeka je zlatý a nedovolila by som si takúto maminu okomentovať v zlom.
valer222
6.7.2018 21:11 | |
+28 -21
Tak teda aké ôsmacke učivo toto mimino ovláda?
moonday36
7.7.2018 02:49 | |
+20 -18
Nikto sa do nej nenavaza,ja by som sa len spytala maleho, ktory je inak fakt zlate decko, ci chape, co hovori...ked nejake dieta odrapoce v dvoch rokoch Pytagorovu vetu, neznamena to, ze vam aj obsah stvorca nad odvesnou vypocita...
monika_1266
7.7.2018 10:19 | |
+5 -13
Natali69, podla teba dieta ktore nevie odrapkat Mor ho! je hlupe a nevzdelane ...? :) Inac, podla teba, v com je pozitivum toho, ze decko recituje, comu ani nerozumie ...? uplne scestne!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ligový šláger
Hokejisti Košíc v Bratislave takmer vypredali arénu: Derby lákalo viac než KHL
Z obľúbeného
Jopo po rozchode s exotickou Glendou: Skupuje pôdu na Kube, jeho syn ale vyrastá na Slovensku
Nemecká
Nemecká ministerka má návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii: Merkelová s ním súhlasí
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude
(ilustračná fotka)
Vo Francúzsku prebieha súd s mimoriadne krutou vrahyňou: Svoju kolegyňu rozštvrtila a hodila do vody
Názory britského
Britskí poslanci to budú mať v najbližších dňoch ťažké: Zákon o brexite musia prijať za veľmi krátky čas
Desiatky
Amerika chce odoberať vzorky DNA nelegálnym migrantom: Koniec práva na súkromie?!
Maďarský premiér
Orbán o škandále primátora Győru: Je choré, ak si niekto natáča svoj sexuálny život
Ruský prezident
Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa: Dôvod mnohých zaskočí
Bývalý ukrajinský
Pri havárii vlastného vrtuľníka zahynul bývalý ukrajinský minister († 43)