Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.07.2018, 11:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Slovenský génius! Dvojročný Jakubko ovláda učivo ôsmakov: Uvidíte, čo recituje, odpadnete!

182 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
extradomabyt
8.8.2018 12:04 | |
+18 -2
Reagovať
tak takto vizeraju komenty ludi ktori to nemaju v hlave,len vsade hladaju chyby,matku s inteligentnym dietatom ziazdia pod ciernu zem,ale keby to bolo ich dieta hned by pisali inak ,zial to je slovac,namiesto pochvalenia same negativa a preco? sama zavist je tu a ta je tak silna ze aj z matky inteligentneho dietata urobia stvanu zver.Ludia ved tu ide aby sa ukazalo co dokaze .
janka176
9.7.2018 06:37 | |
+3 -11
Reagovať
dieťa dvojročné nie je dojča ale batoľa
marosABCD
8.7.2018 23:11 | |
+31 -5
Reagovať
Komu chceš vylepiť? Akej materi? Vylep takej, čo chlastá a húli a nie takej, ktorej sa dieta bez problémov naučilo niečo, čo viditeľne mu robí potešenie a vie, čo recituje, ja také decko nemám a ani takú matku, tak klobúk dole a neurážaj, asi sám máš problémy, ked si potreboval rypnúť A je to dieta vidno, že je spokojné, zlaté chlapčisko
adamsstdi
8.7.2018 22:15 | |
+9 -43
Reagovať
Tej materí vylepiť po hlave! Takto trizni malé dieťa?! Aby ona bola zaujímavá?? Vždy platí : každý génius má smutný koniec...Ja by som sa z takého potomka netešil a radšej mal obyčajne bežné dieťa...
Jerdna
8.7.2018 20:41 | |
+13 -19
Reagovať
Treba ho dať do bežnej škôlky a školy. To ho prejde. Nech má chlapča obyčajné radostné detstvo.
krasavec4400
7.7.2018 16:36 | |
+3 -26
Reagovať
hh keď nebude OVEČKA beeeee rýchlokvasenou celebritou -_- či zmagoretou gáágagajúcou výložkovanou policajnou prostitútkou hh -_- tak to bude mať veru ťažké ako každá bežná OVCA beeeee -_- MOR HO ! krása hh beeeee
Anonymný nick
7.7.2018 12:13 | |
+19 -17
Reagovať
Ako troj-štvorročné deti sme recitovali vlastenecké ruské básne (podotýkam v ruštine), ktoré nás naučili v škôlke ako malé papagáje. Nerozumeli sme im ani ťuk, ale panie učiteľky mali veľké plus (a asi aj prádne odmeny), keď škôlku navštívili funkcionári KNV. Milé súdružky učiteľky, ďakujem Vám.
krasavec4400
7.7.2018 19:06 | |
+7 -14
trocha nostalgie hh ... teraz sa pozreš na žobračenku na výplate a odpadneš ... hh beeeee
Jerdna
8.7.2018 20:44 | |
+4 -3
A kde pracuješ za tú žobračenku, v Rumunsku ? Si predsa v zahraničí , či nie ?
marosABCD
7.7.2018 11:20 | |
+47 -4
Reagovať
Dámy, táto matka-mama...ako chcete Vám určite do Vašej výchovy dietata nechce zasahovat, ale je to jej názor na svoj prístup k učeniu svojho dietata, podľa Vás by asi bolo lepšie si decko nevšímať celý deň, sediet na káve s cigaretou v papuli a s kamoškami. Už to pochopte, že keby ten malý sa to nechcel naučiť, alebo nemal na to bunky, tak sa to ani nenaučí, ale tento článok je iba o tom jednom o básni, určite to dieta vie viac, ale asi to nie je obsiahnuté celé v tom clanku, to akože mali vypisovať vsetko od zaciatku co vie? Tu ide len o tú báseň, ze je frajer................a co by ešte ste nechceli od 2 ročného, aby vedel, ved politici nevedia, co hovoria a toto decko recituje ako dospelý, intonuje a teší sa . Uz nebudte nasratí na seba, že to neviete, alebo ste to nevedeli ani v deviatej triede, tak nechajte hlavne toho malého nech sa učí dalej a s radostou, ked bude velký si prečíta tieto sproste komenty od veci a dufam, ze sa zasmeje a podakuje rodicom, že ho to naučili a ludom sa to pačilo. A ešte tolko: ako viete, že nerozumie tomu, Vy rozumiete celej básni, lebo ste dospelí, tak čo chcete po tom decku, ved tu ide o niečo uplne iné, spamatajte sa a prestante. Hlavne má ZAZRACNU pamat, ja si tu báseň nepamatam, ale teraz som si ju pri nom zopakoval....Dakujem chlapčisko Kubko si šikovný a Vy čo ste tu sa ju naučte, ak ste ju zabudli, skuste si ju zopakovat.....vela uspechov si zlatý
Wizard55
7.7.2018 10:58 | |
+40 -4
Reagovať
To dieťa má výnimočnú pamäť a to bez ohľadu na to, či textu básne rozumie, alebo nie. Asi ste zabudli, že učiť sa niečo, čomu nerozumiete, je oveľa náročnejšie. Ktovie koľko detí z tu reagujúcich rodičov by vo veku dvoch rokov zvládlo len polovične dlhú nejakú detskú básničku. A nemôžeme hodnotiť prístup matky, nakoľko nepoznáme jej spôsob výuky dieťaťa (detí). Isté je, že tomu dieťaťu sa venuje a prajem všetkým drobcom, aby sa im rodičia osobne venovali, rozvíjali ich schopnosti, medzi nimi aj pamäťové.
monika_1266
7.7.2018 11:11 | |
+16 -24
a aky ma vyznem ucit sa to, comu clovek nerozumie? ... je to ciste memorovanie, ktore uz davne nie je vo vyucovacich metodach preferovane ... mozno iba na slovenskych skolach ... ale tadeto cesta pre kriticke a kreativne myslenie nevedie ...
darja1212
15.8.2019 23:24 | |
+0 -0
moja dcéra tiež vedela dlhánsku básničku, ked mala 2 roky aj 3 mesiace.. bola to jedna z mnohých, možno 50 básní, čo sa naučila. všetky sa naučila odposluchom.. len pri čítaní, neučila som ju ani jednu.. ja som ostala ohromená, ked zrazu celú tú báseň vedela zarecitovať sama... a bez použitia knižky.. mrzí ma však veľmi, že už ju to prestalo baviť. nezarecituje nič. vymýšla si vlastné slová.. vkladá tam nezmysly a podobne.. hm.. takže Jakubkovi prajem, aby ho to aj nadalej bavilo. my ako sme dcéru dali do školky, tak ju to baviť prestalo a mám dojem, že sme jej talent stratili.. Básen, ktorú spomínam má 98 veršov: Svrček a Mravce...
dianaxy
7.7.2018 10:32 | |
+13 -16
Reagovať
no, keď som mala asi 4 či 5, vedela som čítať z novín a počítala som mocniny a odmocniny. Učila som sa vždy excelentne a aj som som skončila prestížnu školu. ale musím povedať, že neplatí čím vyššia inteligencia, tým viac peňazí....
marosABCD
7.7.2018 11:49 | |
+21 -4
Nechápem, prečo tu rozoberáte ako ste sa učili Vy, alebo Vaše deti čo vedia, tu sa nepíše o Vás a Vašich detoch a o tom, aby ste dali, či nedali dôkazy, čo vedia, nevedia Vaše deti, alebo či tomu rozumie, alebo nerozumie ten malý. Asi mamina nevedela do čoho ide, alebo čo môzu, či nemôžu napísať v tom članku. Taký članok s negativnymi komentami by nemal znechutiť rodiča, ktorý sa snaží....nech nakopne toho, čo sedí doma na riti a nič nerobí s detmi a čaká, že ho to všetko naučia v školke a v škole , takých rodičov mám najradšej. Určite teraz to nakoplo matky, ktorých decko má 5 rokov a nevie poriadne zrozumitelne hovoriť a mozno tak len nakresliť strom, alebo slnko a to je ok? Kde sú hranice? Alebo kto určuje hranice čo a ako má rodič učit a neučit svoje deti, myslím, že každý si to môže otestovať na tom svojom ako je zdatný....takže závidim v tom dobrom rodičom, aký je zlatý ten chalan, normálne žiarlim aký je dobrý . A prestante písať tu o svojich detoch a sebe, je to smiešne, tento článok nie je o Vašich komplexoch, čo nedokážete alebo dokážete.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Turecká novinárka
Tureckých novinárov prepustili na slobodu: Po ôsmich dňoch nastal zvrat
Men's shoes on
Foto
Za dizajnérsky prešľap pýtali 605€: Desivé topánky sa okamžite stali terčom vtipov
Bývalý americký
Exprezident Carter má po zákroku: Lekári mu odporučili, aby zostal na pozorovaní
Demonštrant
EÚ má toho už dosť: Demonštrantov a políciu v Hongkongu vyzýva na zdržanlivosť
Od začiatku roku
Bosnianska polícia je v koncoch a situácia je vážna: Tlak migrantov je príliš silný
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude