Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
6°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.06.2018, 04:30 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Vozidlá sa ulicami Bratislavy brodili ako riekou: Kedy vám poisťovňa zaplatí vytopené auto?

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
renina15
8.6.2018 09:54 | |
+1 -0
Reagovať
Typické pre Bratislavu, Hlavne mesto Slovenska a vyzerá ako veľké špinavé smetisko,stavajú nove stavby na každom kroku,málo zelene,mohli by investovať radšej na opravy ciest a kanalizacie ,vysadiť zeleň a opravy fasád starých domov a očistiť mesto od odpadkov
Realista_1
8.6.2018 09:39 | |
+1 -0
Reagovať
Nina 90% nikdy
balancer
8.6.2018 08:38 | |
+5 -0
Reagovať
Už teraz sa teším na reakcie klientov Kooperatívy a Genereli - ako ich "vybavia".....A servisy a predajcovia áut si mädlia ruky...
dunciii
8.6.2018 08:40 | |
+8 -0
Ja neverim ze ani havarijka vyplati hlupakovy co vbehne s osobakom do metrovej vody s autom
kakolandia
8.6.2018 08:33 | |
+1 -0
Reagovať
tú ba zachráni len volba kapitáňa hňupa za primátora.celú ju rozkradne a kradne ako jeho otecko lesostav,všetky problémy zmiznú.ak už ba nebude.dankovi sa to podarí rýchlo,stihne aj ten biznisík na obrane
vajdavladimir
8.6.2018 07:44 | |
+20 -0
Reagovať
Teraz treba dávať pozor na predávané auta z Bratislavy. Auto sto percentnom stave, servisná knižka a tri pstruhy v kufri+lekárnička. Cena dohodou.
dunciii
8.6.2018 08:39 | |
+4 -0
Susedovi v trebisove preda blavak s dobrou zlavou neboj:-)
annoce
8.6.2018 07:12 | |
+4 -2
Reagovať
ja mam vzdy najvyssi balik havarijneho poistenia a je mi jedno ci mi auto vytopi v Bratislave alebo mi ho ukradnu v Galante, alebo mi ho rozkuse na-srany bobor vo vysokych tatrach.
kakacindulona
8.6.2018 08:32 | |
+8 -0
Ja mám vždy po skúsenostiach s poisťovňami na SK iba PZP čiže to čo musím !!! Lebo vždy mi nič nepreplatili ...
kukurukuku10
8.6.2018 06:46 | |
+16 -8
Reagovať
Moje auto nie je ziadny stvorkolesovy milacik , tak ako nie je môj milacik televizor , mlyncek na mak alebo corega . Su to veci .
kov3
8.6.2018 07:05 | |
+9 -4
Veľmi silná filozofická úvaha....
branislavschon
8.6.2018 06:43 | |
+17 -2
Reagovať
Do takejto vody vojde len re..ardovaný d ement, tomu veru poisťovňa nič neprepkatí. A tí, čo tam pod nadjazdom parkovsli,tiež nemajú šancu, lebo to nie je parkovisko.
PrecedaZemegule
8.6.2018 06:56 | |
+3 -6
Podjazd, bavime sa o podjazdoch.
desvo
8.6.2018 07:02 | |
+12 -1
Načo zbytočne rýpeš? Napísal, že parkovali pod nadjazdom. Správne. Podľa teba parkovali pod podjazdom?
PrecedaZemegule
8.6.2018 07:19 | |
+1 -5
Nie, parkovali v podjazde. Ty to mas inak vypratane v tej hlave chlape.
PrecedaZemegule
8.6.2018 07:21 | |
+2 -2
Mas uroven 0 kadial ide vozovka. Krizna vozovka ked ju chce pretat, ale nie krizovatkou, ma dve moznosti. Nadjazd, ten sa robi napr nad dialnicou. A podjazd, takych je v bratislave neurekom. Prave v podjazde sa drzi voda lebo je pod urovnou terenu okolia.
patrnciak
8.6.2018 06:23 | |
+0 -0
Reagovať
Nikdy
cleaner001
8.6.2018 06:14 | |
+31 -2
Reagovať
ked vojdete do velkej vody sam "dobrovolne" ziadna poistovna vam nic neuhradi !
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Dobroslav Trnka
Komentár Ľubomíra Jaška: Dobroslav dobro neslávi, strápňuje sa Aktuality.sk
Za generálneho
Interpol má staronového generálneho tajomníka: Kam zmizol jeho predchodca?
SDF pre tureckú
V Sýrii pozastavili všetky operácie proti Islamskému štátu: Môže za to turecká ofenzíva?
Brexit with UK
Dohoda o odchode Británie z EÚ opäť neprešla: Výsledok ale označili za nečakane pozitívny
(ilustračné foto).
Dvojnásobný vrah utiekol do Prahy so zmenenou identitou: Tvrdý zásah polície
Americká vesmírna
NASA pošle na Mesiac ďalších ľudí: Nové skafandre im majú umožniť túto jednu vec
Európsky orgán
Európsky orgán práce sa stal realitou: Veľavravné slová Pellegriniho na slávnostnom otvorení
Banská Bystrica
Zápas ako na hojdačke: Barani sa s Ligou majstrov rozlúčili tesnou prehrou
Americký
Trump opäť šokoval: Turkom a Kurdom odporučil, aby sa hrali s pieskom
Russian railway
V zakázanej zóne na severe Ruska vysadili z vlaku troch amerických diplomatov: USA reaguje
Hadžjar
Marocký kráľ omilostil novinárku odsúdenú za nelegálnu interrupciu a mimomanželský sex
Posledná fotka
Mrazivé detaily Gottovho († 80) boja s rakovinou: Jeho lekárka prezradila úplne všetko
Kaapo Kakko, Jack
Foto
Najvyššie draftovaní hráči sú sklamaním: Z radu vytŕčajú iné mladé pušky