Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 25. 4.
Marek
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2018, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Po smrti bezdomovkyne zostala polícia v šoku: Neuveríte, čo mala v odpadkových vreciach

51 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermediary
13.6.2018 15:47 | |
+16 -3
Reagovať
Stala sa otrokom vlastných peňazí. V hociktorom starobínci by sa o ňu postarali.
Infineon1
13.6.2018 15:32 | |
+6 -1
Reagovať
Allah dal, Allah vzal...stale lepsie ako keby nimi mala financovat obohacovanie Europanov nakladnymi autami alebo klincovymi bombami.
junak1121
13.6.2018 11:57 | |
+4 -5
Reagovať
Na Ukrajine som na tržnici videl nie tak starú ženu, ktorá ťahala plastové vrece plné peňazí. Boli to síce len také, ako, povedal by som 1 cent, možno ešte menej, ale plné vrece. Ľudia ju len obchádzali a sem tam jej niečo prihodili. Ale to videnie..................................? Bolo to pred majdanom.
Intermediary
13.6.2018 15:48 | |
+4 -8
No vidíš kam Rusko doviedlo Ukrajinu. S Ruskom neradno ploty pliesť.
DRDAMDIDAM
13.6.2018 10:12 | |
+8 -4
Reagovať
Na miesto žobrania vychádzala v noci, aby nik nevidel, že vie chodiť
vecnepero
13.6.2018 10:05 | |
+16 -1
Reagovať
nic mimoriadne ... pamatate sa na trpaslika (meno som uz zabudla)- zobraka, ktory v minulosti cele dni sedaval na lavicke a zobral pri Metropolke v Bratislave? mal vzdelanych synov, ktori sa snazili otca vratit do slusneho zivota, nepodarilo sa im to ... jednoducho mu takyto zivot vyhovoval
wales
13.6.2018 06:27 | |
+35 -4
Reagovať
Peniaze vraj oslobodzujú, ale nezaručujú šťastie. Babka bola maximálne slobodná a zrejme svojím spôsobom aj šťastná.
PoriadokMusiByt
12.6.2018 23:49 | |
+27 -6
Reagovať
1GB INTERNETOVYCH DAT ZA 5EUR,PRICOM,V MADARSKU STOJA PRIBLIZNE 50CENTOV,TO TU NIKTO NEVIDI TO OKRADANIE SLOVAKOV MOBILNYMI OPERATORMI?NEMALI BY BYT PO CELEJ EU PRIBLIZNE ROVNAKE CENY TOVAROV A SLUZIEB?TO NASU VLADU NEZAUJIMA A ANI MATOVICA,KTORY TAK RAD POUKAZUJE NA ZLODEJINY?
ivko.pivko
12.6.2018 22:40 | |
+17 -13
Reagovať
Fico o tom vie? bude potrebovat. :-)
moderato
12.6.2018 21:34 | |
+61 -2
Reagovať
Picasso povedal: Chcel by som žiť život chudobného človeka s balíkom peňazí. Táto babka tento výrok dotiahla až do absurdnosti.
ta3_bielik_hnus
12.6.2018 20:30 | |
+15 -73
Reagovať
tupec kotrba chce rusov,no urobia z nás velké smetisko,kotrba je idi_ot aj kto ho volí...
abvydavatelstvi
12.6.2018 20:48 | |
+103 -19
Nevim kolik ti je let ....ale za komunistu se obchodovalo s Ruskem ...davali nam plyn a nevim co vsechno vymenou za potraviny a spotrebni zbozi ...Lide meli praci a zilo se klidne ...Havel byl zaplaceny zradce a podplaceny USA aby znicili a rozkradli celou republiku a znicili vztahy mezi Ceskoslovenskem a Ruskem ...a to se jim i podarilo ...Ty vztahy s Ruskem by se meli obnovit, protoze by se otevrel obrovsky trh ...
dodofras
12.6.2018 21:04 | |
+57 -10
abvy.... , svet sa už začal uberať iným smerom ako sa uberal doteraz. Svet ovládnu v záujme mieru 3 mocnosti: Rusko,Čina a USA./ pozdnejšie aj India/ Podelia si svoje sféry vplyvu a podľa všetkého veľká časť Európy bude pod ruským vplyvom. Takže,vsťahy Európy a Ruska budú obnovené a trhy sa rovnako otvoria.Únia zanikne/lepšie povedané-Bruselský diktát,aj NATO/ Škoda,že Kiska je tak zarytý tupec,že vždy škrieka,že Rusko je nebezpečenstvo a ,že doteraz nepochopil,že svet sa mení a zmení celkom. Som zvedavý,čo bude hovoriť nato všetko o rok,o dva,ak svet sa už bude viditeľne spájať a nie polarizovať. Dohoda Trump- Kim Čong -Un bol prvý krok k zmene sveta a je neodškiepiteľné,že je to fakticky dohoda USA-Rusko-Čína. Dá sa skoro očakávať sumit Trump-Putin,čo už jasne bude rozhodujúce o premene sveta a teda aj zániku Bruselských bažín.... :-)
bandacenzorov
13.6.2018 00:40 | |
+16 -27
abvydavatelstvi Už zas drístaš. Z tej hájenky bludy o komunistoch.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto.
Akú farbu áut Slováci uprednostňujú? Jedna výrazne vedie Aktuality.sk
Feeling happy in
Dovolíte to svojim deťom? Aktivity, ktoré by mali mať do dvoch rokov prísne zakázané
Foto
Buček sa chce priučiť od Tatara: Čechom máme čo vracať!
Alex a June
Foto
Idylka na záhrade? Keď zbadáte, čo sa deje kúsok za ich hlavami, nemenili by ste ani náhodou
John William King
Popravili člena gangu belošských rasistov: Vykonal jednu z najohavnejších vrážd v Texase
Vo Vladivostoku
Ostro sledovaný prvý summit: Prezident Putin pricestoval na stretnutie s Kim Čong-unom
Dobré fondy EÚ – cesta medzi Prešovom, Bardejovom a Gorlicami
Foto
Djokovič rozbil za jeden zápas tri rakety: Moje výbuchy na kurte ma mrzia!
Katarína tvrdí,
Obeť z ChaChaLandu vypovedala na polícii: Katarína otvorila svoju trinástu komnatu
Gustáv Husák
Škandál v Najväčšom Slovákovi: Husáka nechcel nikto obhajovať, RTVS pristúpila ku kontroverznému kroku
Skupina
Krviprelievanie na Srí Lanke: Zarážajúce podrobnosti o samovražedných atentátnikoch
K nehode došlo
Vlado († 19) a Peťo († 23) našli smrť na koľajisku: Mladíkom sa stala osudná skratka
Kapoty vozidiel
Bratislavskí šoféri zažili nemilé prekvapenie: Takto najlepšie zmyjete piesok zo Sahary