Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
12°C  Prehánky  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.02.2018, 18:55 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko a jej sestra dostali defekt: Blondínky sa pustili do opravy, keď... Ten koniec si vychutnáte!

51 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Parchan
2.4.2018 12:08 | |
+6 -1
Reagovať
Dve trápne p i c e!!! K u R v y
braien23
20.3.2018 14:36 | |
+7 -2
Reagovať
Novy cas je na tom uz naozaj biedne.... koho uz zaujma nejaka pi.. Je to typicka slovenska trubka , ktora presla plastyckymi operaciami, na ksichte kilo dermakolu, na nejakom facebooku 300 fotiek a nahodou ju raz nejaky zamestnanec noveho casu niekde vyfotil a druhy zamestnanec jej foto zverejnil a mi teraz mame sa z nej *** ??? Ludia dobri ja si myslim ze mame kazdy svoje problemi.. Obcania tejto krajiny uz by mohli prestat kupovat tie novyny a potom uz nebude ani nejaka kucarovana co sa pcha do telky a jej mazel sedi za podvody :):):)
BohAnubis
4.3.2018 19:52 | |
+19 -1
Reagovať
Blbi a blbsi ako totalne mesuge a jedna skatedsia ako druha.harry a loid
inter30
25.2.2018 06:47 | |
+38 -1
Reagovať
Tie maju defekt v hlave .
mojnazor117
22.2.2018 15:09 | |
+24 -1
Reagovať
A ja som bola presvedčená, že Silvia má bohaté skúsenosti s havarijným stavom po defekte napumpovaných pier. Na videu to nebolo, ale keď má defekt, tak podľa mňa volá ihneď plastického chirurga.
palko999ful
21.2.2018 10:00 | |
+58 -5
Reagovať
to vam uz vsetkym preskocilo ?? aka sexbomba ved je hnusna ako cesta do roboty o nu by som neoprel bicykel !!!
molon70
21.2.2018 09:11 | |
+60 -1
Reagovať
to je tak ke´d dve p e robia so seba ešte väčšie p e, asi toľko.
letiacaklada
21.2.2018 08:23 | |
+29 -2
Reagovať
to tupé plast teľa sa malo namotať na disk.hnus
Edition70
21.2.2018 07:42 | |
+37 -4
Reagovať
Michalovske tupe, smradlave ***
MMe117
21.2.2018 01:03 | |
+22 -3
Reagovať
defekt ktory ma kacicka nie je opravitelny. aj ked v naradi na opravu kolesa by sa urcite naslo nieco co by tento problem odstranilo navzdy.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Čo je nové vo vražde Jána Kuciaka a obťažovaní detí slovenskými kňazmi (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 30 min
Indonézsky tínedžer prežil sám na mori 49 dní Aktuality.sk
Osemnásťročného tínedžera z indonézskeho ostrova Sulawesi zachránili po 49 dňoch strávených na mori, informovala v pondelok agentúra DPA.
pred 40 min
Paríž udelil čestné občianstvo mesta ukrajinskému filmárovi Olehovi Sencovovi Aktuality.sk
Oleha Sencova v uplynulých týždňoch navrhli aj na Sacharovovu cenu Európskeho parlamentu a na Nobelovu cenu za mier.
20:50
Sýrčan dostal za vojnové zločiny vo vlasti doživotný trest väzenia Aktuality.sk
Na doživotný trest väzenia odsúdili v pondelok v nemeckom Düsseldorfe 43-ročného Sýrčana, ktorého tamojší Vrchný krajinský súd uznal za vinného z vojnových zločinov počas konfliktu v jeho vlasti. 
Muž išiel na huby
V Česku padol historický rekord: Hubár mal v krvi 8,83 promile, jeho slová vás odrovnajú
Zlatanovi sa
Malé dievčatko dostalo aj Ibrahimoviča: Po jej vystúpení tlieskal ako odušu
Andrej Danko si
Pochybnosti okolo Dankovho titulu doktora práv: Slovenská advokátska komora reaguje
Cafeteria
Študentka si dala v školskej jedálni cereálie: Nechutné, čo z nich vyliezlo
Pavla Dandová
Pavla, ktorej poisťovňa pôvodne nechcela preplatiť liečbu, zomrela
Group of sport
Foto Kvíz
Kvíz pre športových nadšencov: Spoznáte hru podľa lopty?
Zlatí chlapci
Pred 16 rokmi sa zapísal do histórie: Končí ďalší zlatý chlapec z Göteborgu
Taliansky
Ďalší nekompromisný krok Talianska: Vláda schválila dekrét, ktorý uľahčuje deportácie migrantov
Dievčatá
Foto
Dievčatá z Miss leta zažili vankúšovú vojnu: Krásky v čipkovanej bielizni sú snom každého chlapa!
Miesto nálezu
Tragédia na strednom Slovensku: Zlaticu († 53) hľadali od piatku, našli ju v pondelok v potoku
Serena vypenila
Serena sa opäť vrátila k blamáži na US Open: Jednej veci nerozumiem
Záchranárska loď
Loď Aquarius 2 s 58 migrantmi na palube mieri do prístavu v Marseille: Len čo to spraví, viac už nevypláva