Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.02.2018, 00:05 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Vymakaná zlodejina v Bratislave: Známy veľkopodnikateľ pre svoju lenivosť prišiel za jednu noc o vyše 13-tisíc eur!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Effi22
15.2.2018 21:57 | |
+6 -0
Reagovať
13tis a 15rokov dozadu....už fakt není o com? Mna zaujima trebars či na SVK fakt staci olutovať nepriznanie DPH a človek nepojde sediet...
lDlOT
22.2.2018 07:41 | |
+3 -1
Prečo myslíš, že vytiahli túto krádež práve teraz? Zrejme ide o kamufláž a známa firma bude musieť terazky pekne krásne doplatiť jednak ministerstvu financií a jednak do pokladnice na Súmračnej 25! Komunista neodpúšťa, obzvlášť keď je aj birmovaný...
Ludovit1908
15.2.2018 07:39 | |
+40 -1
Reagovať
...maly detail,za vtedajsich cca.400.000Sk som nakupil viac ako za terajsich cca.13.000eur.
abytaslaktrafil
15.2.2018 11:28 | |
+5 -24
No to určite. Čo si si vtedy za to kupil? Jeden stary zadrety a Passat? 14 tisic evri ma dnes daleko vyssiu hodnotu nez vtedy 400 tis. Nie som fanusik eura ale taka je pravda.
ihla007
15.2.2018 14:16 | |
+14 -1
V tom čase som kupovala novú Astru 1.6 sport - stála ma 360 000 Sk. Dnes je cenníková cena v tom istom výkone 18 000€ +- Takže to je realita z mojej skúsenosti a hodnote vtedy a teraz.
lDlOT
22.2.2018 07:54 | |
+1 -1
Mne ľudia nadávajú pre môj nick a nekompromisnú pravdu, ktorá im nevonia, ale ty si iný kaliber! Nože len povedz koľko dnes stojí ten zadretý »a Passat«? a navyše s klamárskym chipovaním o emisiách a spotrebe!!! za vtedajších 400 litrov si dostal oveľa viac ako za dnešných 13 v €!!! Jednak preto, že smerácka banda si cez kámošov dohodla taký kurz na nejakej jachtičke a jednak preto, že € oproti $ má podhodnotený kurz cez vazalstvo a diplomatické šikanovanie z Fashingtonu. Takže môžeš si tu naďalej kotkodákať tie tvoje supermúdrosti až kým ťa naozaj šľak netrafí...
73Milan73
22.2.2018 08:29 | |
+1 -0
ihla
73Milan73
22.2.2018 08:33 | |
+1 -1
ihla - ak je pravdivý údaj pri tvojom mene o tvojom veku,v tom čase si mala 14 rokov a dosť pochybujem o tom,že si v tom čase mala toľko peňazí a najmä pochybujem o tom,že si kupovala nejaké auto.Ako 14 ročnú ťa celkom určite zaujímalo niečo iné.
lilyofthevallley
15.2.2018 06:41 | |
+69 -3
Reagovať
A niečo aktuálnejšie nemate, ked tu dávate 15 rokov stare báchorky?
lDlOT
22.2.2018 07:55 | |
+1 -1
Báchorky sú dobré a potrebné, hlavne keď sa jedná o doplatky pre birmovaných členov strany kosáka a kladiva zo Súmračnej 25...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Martin Kraščenič
Manželka šéfa volejbalistov, odsúdeného za podvod s DPH, si oplotila kus mestského parku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Počas rannej
Foto
Počas rannej špičky sa vykoľajil vlak: Zranilo sa osem ľudí
Záber tigra
Z chrámu v Thajsku zachránili 147 tigrov: Smutný koniec po troch rokoch
Marián Studenič
New Jersey so Studeničom zdolalo Boston, zahral si aj Ružička
Americký
Kim Čong-un pozval Trumpa na návštevu: Nečakaný odkaz amerického prezidenta
Bonnie a Clyde
Dražia veci Bonnie a Clyda: Kúpiť môžete pušku i hodinky, ktoré mal pri sebe v okamihu smrti
Izraelský premiér
V Izraeli sa začali predčasné voľby: Rozhodnú o politickom osude Netanjahua
Nešťastnou
Foto
Žena prehltla svoj diamantový snubný prsteň: Za všetko môže poriadne bizarná situácia
Dcéra Igora
Foto
Hrozivé priznanie dcéry slávneho hokejistu z Ruska: Za moju anorexiu môže otec!
Klávesák pred
Hudobník skupiny No name dojal všetkých prítomných: Zásnuby na prominentnej svadbe
Ako sa to stalo
Prehovorila mama chlapca (9), ktorý sa napichol na tyč: Desivé slová o záchrane Janka
Trojica
Najväčšie banské nešťastie na Slovensku opäť na súde: Odsúdia niekoho z týchto šéfov za smrť 20 chlapov v podzemí?
Policajti zverejnili štatistiku nehodovosti za toto leto: Búračiek je menej, postrachom ciest sú mladí vodiči