Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2018, 07:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Slovenský fotograf Eduard má v archíve množstvo vzrušujúcich snímok: Na tento záber som čakal 10 hodín!

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Lubomiro111
11.4.2018 22:03 | |
+1 -0
Reagovať
No tie medvede ma rozosmali :) paneboze :D
gyula112
13.2.2018 10:31 | |
+6 -1
Reagovať
v. nemeckú už dávno nie sú medvede
bronco664
14.2.2018 20:59 | |
+4 -0
V ZOO parku sú... toto sú oni... tam sa jednoduchšie fotia... u nás tento fotograf voľne žijúce medvede nevyfotil...
KarateTiger7
13.2.2018 10:14 | |
+9 -8
Reagovať
majster fotograf
doM693
13.2.2018 09:37 | |
+10 -9
Reagovať
jelenia láska je dva mesiace po ruji, takže aká láska? a navyše nepodarená montáž, čo robí diera v ľavej korune? vlk nie je po boji, ale je to obranná póza pred bojom
stefi309
13.2.2018 08:30 | |
+9 -6
Reagovať
moc težka práce uff .zdarma to nedela
ROONEY69
13.2.2018 08:21 | |
+16 -17
Reagovať
No to ma podrz, Edu v novom čase :) Nech sa darí, ale nedá mi nepodpichnut...teraz skús niečo Wild lebo s takou masinou z poza plota urobím také fotky aj ja :D
sekanec
13.2.2018 07:48 | |
+62 -10
Reagovať
Palec hore!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Americký minister
Nezhody v americkom parlamente kvôli zbraniam: Ako chcú znížiť počet streleckých útokov?
Albánska polícia
V Albánsku sa polícii podaril skvelý zásah: Prekazili teroristický útok
Neonacisti
Neonacisti narušili maďarské oslavy: Chceli vtrhnúť do komunitného centra, ľudia sa pred nimi zamykali
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!