Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 10.
Lukáš
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.02.2018, 01:05 | Správy | Politika

Diskusia: Milionár Široký má problémy s predajom vily na Bahamách: Honosné sídlo nemá kupca!

114 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
acysuK
16.2.2018 16:23 | |
+1 -0
Reagovať
Do diskusie len redakcii milé príspevky ! Ostatné podliehajú schváleniu. ( koho ? )
lea.leona
15.2.2018 16:48 | |
+1 -0
Reagovať
Pan Siroky, mame zaujem, davame zavaznu ponuku "5"(slovom tri) platidla. Beries? Ponuka plati do zajtra.
bezlekova.maria
15.2.2018 10:57 | |
+3 -0
Reagovať
Kúpala som sa v tom bazéne bez podprsenky a na lehátku som si popíjala sexondebíč. Bolo to žúžo. Ale už by som tam nešla. Kuchyňa nič moc, na spálni vŕzgali dvere a teplá voda bola len doobeda. Ľudia boží, dajte pokoj!
Matadoris
14.2.2018 14:29 | |
+1 -0
Reagovať
Keby ju dal za 106 evri, tak už by nemal problémy...
Jerdna
14.2.2018 14:24 | |
+3 -0
Reagovať
Kámo Kožený nekúpi ?
Mr.Dados
14.2.2018 10:51 | |
+8 -0
Reagovať
...má problémy s predajom svojej honosnej vily na Bahamách za 10,6 mil. Ale inak - "nevie čo od dobroty" A o tom, aké EXISTENČNÉ problémy kvôli nemu má vyše 100 rodín živnostníkov, ktorým jeho Váhostav nezaplatil faktúry, napíšete kedy a čo???
bronski_x69
14.2.2018 10:02 | |
+6 -0
Reagovať
co , zistil ze mu je to nehnutelnost v zamori na 2 veci?
RessPubIica
14.2.2018 07:41 | |
+3 -2
Reagovať
pan siroky ak citate napiste mi...vyfajcim vas...
Jerdna
14.2.2018 14:25 | |
+3 -1
Poriadne pri tom zovri čeluste !
lapajovic2
13.2.2018 18:06 | |
+14 -1
Reagovať
ESTEBAK kde ma svedomie VRITI
krilo1
13.2.2018 17:55 | |
+15 -0
Reagovať
Nakoniec ostane Ficovi , aby mal kde dožiť ten svoj úbohý život ... Veď Bašternák ho môže kedykoľvek vyhodiť na ulicu !
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
retazce
Ako zahraničné obchodné reťazce ovládli Slovensko Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Poslanci sa nevedia dohodnúť. Ústavných sudcov možno nechajú vo funkcii dlhšie Aktuality.sk
Na predĺženie funkčného obdobia bude koalícia potrebovať zmeniť Ústavu. A to bez hlasov opozície nepôjde.
pred 6 min
Mexiko vyslalo k hraniciam s Guatemalou stovky policajtov Aktuality.sk
Ďalších 250 policajtov nasadilo Mexiko na svojich hraniciach s Guatemalou, čím sa pripravilo na príchod karavány migrantov smerujúcej k Spojeným štátom.
pred 27 min
Nezvestný novinár vo svojom poslednom príspevku upozorňuje na slobodu tlače Aktuality.sk
Americký denník Washington Post zverejnil v stredu posledný príspevok nezvestného saudskoarabského novinára Džamála Chášukdžího, v ktorom píše o dôležitosti slobody tlače na Blízkom východe.
Rodina z Hýb si
Babie leto v Tatrách je tohto roku rozprávkové: Vlani bola zima, dnes je hic
Slovanu sa
Slovan sa dostal z hernej krízy: Nesmieme zaspať, varuje Sersen
Politička
Vášáryová naložila českým chlapom: Tie slová nech radšej ani nečítajú
Zoltán Andruskó
Čudné manévre obvineného Andruskóa pred súdom: Prečo prišiel v kukle?! Malo to jasný zámer
Medvede
Manželka poľovníka Pavla prehovorila o dráme v lese: Medveď mu chcel prehryznúť lebku!
Deduško Tono (97)
97-ročný Tono ide s dobou: Čo si na internete číta matuzalem z Oravy?
Ohrievače sú
Kašlite na to, že budete vyzerať smiešne: S týmto vám nos neomrzne
Adama socha jeho
Rozzúrený syn Špinarovej († 65): Keď uvidel jej sochu, zostal znechutený
V tábore žije
V utečeneckom tábore v Sýrii došli potraviny: Desiatky tisíc ľudí čakajú na pomoc OSN
Splnomocnenec OSN
Splnomocnenec OSN pre Sýriu odchádza: Kým odstúpi, chce dosiahnuť dôležitú dohodu
Theresa Mayová
Mimoriadny summit o brexite sa nekoná: Čaká Britániu odchod bez dohody?
(ilustračné foto).
Horor neďaleko Bratislavy: Psychopat týždeň znásilňoval susedu v byte, to však nebolo všetko