Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 05:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Na Ďurianovú v RTVS sa zniesla vlna kritiky: Kvôli športu sa do nej obul i legendárny Golonka!

223 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
R418
9.2.2018 08:12 | |
+22 -14
Reagovať
Myslim ze na jeho komentare nie su ludia zvedavi😲radsej nech sa venuje vnucatam😜
sanantonio
9.2.2018 08:10 | |
+16 -16
Reagovať
Tak tak dobre píše Mariána má tam byt človek na ktorého sa dá pozerať je pekná vie moderovať hádam si tam viete predstaviť Golonka športový odborník repre tréner s Lukášom skončil ani nezačal profík hokej je na milé vzdialený od toho spred éry Golonku tak aj dopadol
lililieLI900
9.2.2018 08:33 | |
+19 -1
nič proti Durianovej,,,,,,ale RTVS je verejnoprávná telev.a tá má mať svojich moderátotov nie povyhadzované krásky zo súkromn.komerčn.televízií,,,ak ich má nedostatok,má robiť konkurzy týmto sám riad.Rezník znehodnocuje úroveň televízií RTVS,,,,myslím,že aj niekedy v slovensk.televízií pracovala a práve kvôli Markízy z nej odišla a hrala sa tam nad všetké moderátorky nie,len Slovenska ,ale sveta neraz sme boli svadkami ,ako si práve ona z moderátorov na RTVS uťahovali a opovhovali nimi,preto nemala tam v RTVS čo pohľadávať bude dobra iba nato tam,podkopávať ostatním nohy v RTVS,nad ktorími v ničom nie je nad priemerná........
Daniela115
9.2.2018 10:25 | |
+3 -7
Ďurianová nie je povyhadzovaná kráska, z Markízy odišla sama a doplatila na to, lebo v JOJ sa zmenili pomery. Ja ju mám rada a teší ma, že sa vrátila na obrazovku.
pink1400
9.2.2018 08:08 | |
+28 -11
Reagovať
Ani najuznávanejší športoví redaktori/komentátori- Gabo Zelenay a Karol Polák nemali 100 % znalosti zo všetkých olympijských športov. Toto na seba prezradili oni dvaja. Nechápem, prečo sa niekto obúva do žien, ktoré našťastie nekomentujú tieto športy, ale iba "prednášajú prózu". Text majú na čítačke, tak o čo ide. Pani ministrová Lajčáková nikomu nevadí, rovnako Hospodárová, Hriadelová a ďalšie iné.
peugeot64
9.2.2018 08:08 | |
+36 -16
Reagovať
Ďurianová - matrac mafiánov. A keď sa zasmeje a vypleští tie zubiská, tak mám dosť.
langeszka
9.2.2018 08:06 | |
+37 -9
Reagovať
Ďurianová má skúsenosti v úplne inej oblasti ako je šport.
Feroo338
9.2.2018 08:05 | |
+34 -15
Reagovať
Suhlasim s Golonkom. Sport by mala citat hlavne sportovkyna a nie rozhodnozka. Ked sa tato rozhodnozka naucila citat, dokazu to aj sportovkyne.
pravda123
9.2.2018 08:09 | |
+14 -9
Bolo by naozaj zaujímavé ktorí sportovci menovite by profesionálne zvládli hoci len tu čítačku?
tabatas
9.2.2018 08:13 | |
+6 -6
vsak nech Fero povie
tabatas
9.2.2018 08:16 | |
+13 -8
opakujem ,Mariana mi nevadi,a verim ,ze casom nebude nosit provokujuce vysrtihy ,ukazovat nozky na 15 cm opatkoch ako to robi preafektovana prestajlovana Lenka na JOJke
pravda123
9.2.2018 08:04 | |
+32 -20
Reagovať
Odporúčam p. Golonkovi vo všetkej úcte aby nehodnotil verbálne prejav u fundovanych moderátorov. Predsa len sám má ťažko zrozumiteľne a veľmi jednoduché vyjadrovanie. Áno v svojej dobe dával góly nikto mu to neberie ale nemal by sa navażať hore dole do každého a všetkého čo mu naozaj neprinalezi a čomu nerozumie.Nemam nič osobne proti nemu ale je nepriehladutelny jeho patent na rozum.M.Durianova je určite vzdelaním výzorom aj dlhoročnými skúsenosťami moderátorky vhodná na prácu ktorú robí a neviem ci by sa o Považí la hodnotiť taktiku alebo výkony hokejistov keďže jej to neprinalezi. Robme kazdy to svoje načo mame.Dedko-vsevedko.Ale stáva sa aj mne že sa vyjadrím k niečomu co možno tiež tomu až tak nerozumiem. Sme ľudia robíme niekedy chyby
jaroslav704
+19 -15
Reagovať
Aj ja súhlasím, že na podanie správ bez hlbších analýz ozaj stačí aj sympatická moderátorka.Stačí mi, ak musím pozerať hlbšie analýzy spolukomentátorov pri hokeji a futbale. To sú teda bývalí športovci, ale ani to nestačí.Ak sa športu niekto venoval, ešte to neznamená, že má dokonalý prehľad a správnu argumentáciu.
tabatas
9.2.2018 07:59 | |
+36 -11
Reagovať
a co tak pokritizovat Varinskeho,ten sa permanentne neprirodzene usmieva,keby hovoril o vypuknuti tretej svetovej,vzdy s usmevom, podobne je na tom aj Janka,tí sa mi protivia rovnako ako ta afektovana Lenka na JOJke,ta,vazení, patri do relacie Laskanie, sex a vsetko s tym spojene...Mariana mi vobec nevadi,i ked vcera som si ju pozrela po prvy krat
Nazor
9.2.2018 07:57 | |
+37 -27
Reagovať
Pan Golonka je odbornik na hokej 60-tych rokov,tak nechapem jeho castu medializaciu,ked casto tliacha.Inym sportom sa rozumie ako hus do piva a moderatorka,ktora by sa vyznala vo vsetkych sportoch neexistuje.Suhlasim s Durianovou...
Nazor
+21 -11
Ked pan Golonka spolukomentoval hokej,jeho komentare sa nedali pocuvat,aj ked sa povazuje za odbornika na hokej.Jeho nazory zodbovedali obdobiu,ked hral hokej.Treba uznat,ze vo svojej ere bol dobry hokejista...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo
Jankovská má
Minister Gál reaguje na rozhodnutie ohľadom Jankovskej: Veľavravné slová
Policajt
Policajt pritlačil ožratú ženskú k oknu: Čo následne urobila s jeho penisom, nemá obdoby
Reway si musí
Réway si sype popol na hlavu: Jágr mi dal nádhernú prihrávku, mal som skórovať
Miley Cyrus
Foto
Vytiahla zbrane najsilnejšieho kalibru: Miley Cyrus ukázala holé bradavky