Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 24. 6.
Ján
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 12:55 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Speváčka Gombitová sa po 12 rokoch vyhrabala z mínusu: Zlatý hlas jej za rok zarobil obrovský majetok!

171 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lutusu
9.2.2018 20:41 | |
+18 -16
Reagovať
Marika prajeme Ti to. Uzi si to vsetko a dopraj si vsetko co si cele roky nemohla.. Si vzacny clovek a Slovensko aj cesko ta zboznuje. Zo srdca ti prajem,,
Diera_Ako_Sen
9.2.2018 19:08 | |
+28 -8
Reagovať
Robí si svoju prácu a je ohodnotená. Potiaľ je to v poriadku. Ale ! Musí uživiť ten jej MEGA team darmožráčov, ktorí sa na nej priživujú, ktorí jej dirigujú čo a koľko má odspievať a ktorí blokujú ľudí na fb v momente, ak sa na jej oficiálnej stránke objaví kritika.
magnezia69
9.2.2018 18:49 | |
+17 -11
Reagovať
ludkovia nebudte taky kruty k nikomu,je to jej život nie vaš,kto ma rada ten ju vie pochopit ,kto nie nevie co može postretnut jeho alebo jeho rodinu,Marike prajem iba to najlepčie v živote,hoci chrobačne zdravie,ale len nech je medzi nami.
dovetok321
9.2.2018 18:44 | |
+40 -34
Reagovať
Prachy jej jednoznačne nezávidím... Zdá sa však, že ľudia už úúúplne zblbli a cálujú za "stariny odspievané" na playback/halfplayback. Uškriekaná Gombitová bola kedysi "zjavom" - ale "zlato v hrdle " nemala ani vtedy a teraz už vôbec nie !
helewole
9.2.2018 20:33 | |
+17 -21
Prestaň fetovať. Lepšiu speváčku slovensko nemalo a možno mať nebude
smartikon
9.2.2018 20:36 | |
+10 -15
Nezavidis jej tie prachy.. To iste.. Zasluzi si ich. Aspon vidis ako ju ludia maju radi a su ochotny za vstupenky vycalovat aj 200euraky.. Je Fantasticka. Veru slovesnko ma byt na co pysne,. Zasluzi si to.
scene101
10.2.2018 07:04 | |
+2 -4
A, zas dalsia zavistliva nula.
renina15
10.2.2018 09:00 | |
+1 -3
Dovetok321,zaujímalo by ma aké ty máš kvality,čo si ty dokázala vo svojom živote,no daj...
mmiro-ke
9.2.2018 18:12 | |
+25 -33
Reagovať
zaslúži si to,,,,!! ozaj je to výnimočná speváčka,,,držím jej palce,,
lukitakino1
9.2.2018 18:01 | |
+21 -28
Reagovať
Akosi ospatnela.
peter.kostur
9.2.2018 23:09 | |
+7 -6
a ty si osprostel
poviemvam
9.2.2018 17:29 | |
+32 -25
Reagovať
aky je rozdiel medzi nou a Mike Jacksonom? Ziadny, vosk jak vosk.
meterson
9.2.2018 20:39 | |
+10 -11
Narozdiel od Jacksona Ona nikdy nebopla na ziadnej plastike... To by sme hned vsetci vedeli. Nedava sa nicit ako anse ostatne umele zenske.. Je jedina ktora nepotrebuje ziadne omladz.- kury...Je pekna aj tak-
meeandros
9.2.2018 16:54 | |
+31 -22
Reagovať
Prajem, prajem, prajem!
meeandros
9.2.2018 18:32 | |
+21 -18
Mnohi nepraju, ako vidiet v minuskach. Nuz, ste nikto, skoncite na vozicku, nemohuci chodit a potom budte niekto! Zatial si, kreatury, zavrite papule! Toto sa, vam, ze budete imobilni, moze stat uz dnes, vecer, zajtra, pozajtra. MEMENTO!
konecneprihlasena
9.2.2018 23:25 | |
+11 -3
meandros..vietla som syna v bugynach, 1977 ta chudera sa vysmiala z nich..ver never!!!!!! tak teraz ma ,lepsie, vozenie?) vtedy ma tak sokla jej spravanim sa, ze som nemala slov, ba ani myslienku na nu kravu spitu! a tak teraz ma lepsii povoz..Karma je zdarmma ..(((((((((chudera je to slovom i piesnou(((((( to je to
aaalena11
9.2.2018 16:42 | |
+34 -37
Reagovať
No a čo? Veď si zarobila...nikoho neokradla ...Taká Bílá v Česku zarába oveľa viac...a Marika sa nezviditelnuje v aférami s milencami ako ta trápna uvrieskana ropucha ..ale spevom.. A Vyznanie tak ako Marika nezaspieva nikto! Môže to skúšať Sklovska alebo ta chudera Pociskova ale na ňu nemajú . Je to proste jednotka...a tie prachy jej prajem....
tabatas
9.2.2018 16:50 | |
+26 -13
afery s milencami?...si mi vyrazila dych
rybar106
9.2.2018 17:34 | |
+12 -26
Uvrieskaná ropucha? To iste píšeš o sebe. Závisť je sviňa vec, raz ťa zožerie.
aaalena11
9.2.2018 20:08 | |
+5 -7
Tabatas..milencov ..zajačikov ma Bílá..tak neviem čím som ti vyrazila dych..dúfam že ti naskocil..a áno Bílá je uvrieskana ropucha...a afektovana hnusna krava...
lakatos00
9.2.2018 16:24 | |
+20 -38
Reagovať
Irónia osudu, môže zarobiť i viac zlatá, než čo váži, furt bude iba natrasacka na voziku. Nebol to dobrý vzor.....
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Marián Kočner
Komentár Ľubomíra Jaška: Škoda kvôli Ruskovi a Kočnerovi prísť o právne istoty Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 17 min
Najviac dĺžia ľudia z Bratislavy a Banskobystrického kraja Aktuality.sk
Takmer 9 % dlžníkov s priemerným dlhom 730 eur je už v postproduktívnom veku (viac ako 65 rokov). Vo všetkých vekových kategóriách pritom prevažujú dlžníci z Banskobystrického kraja.
pred 29 min
Pri migrácii musíme urobiť dohody prospešné pre všetkých, tvrdí Merkelová Aktuality.sk
Prebiehajúce zasadnutie zvolal predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker po tom, ako v Nemecku vypukol spor medzi Merkelovou a predstaviteľmi koaličnej Kresťanskosociálnej únie Bavorska (CSU), ktorí chcú pristúpiť k vracaniu časti migrantov priamo zo štátnych hraníc.
pred 47 min
BMW a Siemens sa obávajú tvrdého brexitu Aktuality.sk
Pred dôsledkami tvrdého brexitu bez dohody predtým varoval aj Airbus. Koncern uviedol, že v takom prípade by sa musel stiahnuť z krajiny.
Predseda NR SR
Andrej Danko chce podporiť domácich výrobcov: Podľa neho sa spotrebitelia musia na slovenské výrobky naučiť
Primátor Ivo
Ivo Nesrovnal chce zostať vo funkcii primátora Bratislavy: Prečo sa doteraz nechcel vyjadriť?
Turecký prezident
V Turecku vyšetrujú desať cudzincov: Zasahovali do priebehu volieb?
V dueli padli 4
Japonsko zachraňovalo bod proti Senegalu: Honda sa zapísal do histórie!
Vymáhanie dlhov
Slováci priemerne dlžia 800 eur: Pozrite si, kde majú ľudia najväčšie dlhy
Neil Ribbens
Muž trpí vzácnym ochorením: 34 rokov si nedokázal grgnúť, neuveríte, čo mu napokon pomohlo
Počet pracujúcich
Najčastejším druhom diskriminácie je ageizmus: Nie ste jeho obeťou aj vy?
Foto
Nemcovi prišli k životnému prestupu zablahoželať Hamšík aj Škrtel: Nevesta bola prenádherná!
Princ William
Princ William cestuje do Izraela: Prečo tam doteraz nebol žiadny člen kráľovskej rodiny?
Hamilton
Hamilton uspel na Veľkej cene Francúzska: Vracia sa na čelo seriálu!
Konfl ikt
780
Dráma na škole na východe Slovenska: Mama vylepila učiteľovi facku, ten skončil na PN
Mladík chcel
Tehotná priateľka zastrelila youtubera († 22) kvôli totálnej šialenosti: Polícia zverejnila jeho posledné minúty!