Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
2°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.02.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Spevák Dušan Hergott († 46) z kapely Senzus má dvojníka: Synovec je na nerozoznanie od slávneho strýka!

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Fantinus
5.2.2018 10:01 | |
+10 -1
Reagovať
Brutálna "podoba" ako keď sa mravec podobá na slona.
videoalbum86
4.2.2018 20:56 | |
+63 -0
Reagovať
Tak ako mnohí tu prítomní nevidia spomínaného dvojníka, tak ani ja ho nevidím,hoci sa snažím veľmi, poprosil by som redakciu NČ,keby dotyčného pána zvýraznili červeným alebo čiernym puntíkom,ďakujem pekne za vyhovenie. Ešte ma napadlo,či dotyčného dvojníka nie je treba sledovať z letiaceho lietadla,ale aj tak v tej redakcii nemôžete byť kompletní!!!
oklamana100
4.2.2018 20:16 | |
+14 -38
Reagovať
Hergot znicil ludovu hudbu, viacer vriaskal ako spieval
janulka766
4.2.2018 19:43 | |
+69 -0
Reagovať
Vraj dvojníka...čo ste tam v redakcii ožratí všetci? Ani obrovským oblúkom sa nepodobá na Dušana...
brblo71
4.2.2018 19:06 | |
+25 -15
Reagovať
Bol to Senzus čo vypredaval saly a kulturaky.Ten brak čo produkovali nezrali len dedinský ľudia,mali v sobotu na jednotke v hlavnom vysielacom čase svoj vrchol Senzi Senzus.Kopa ľudí to zrala.
doM693
4.2.2018 19:42 | |
+36 -7
prepáč nám dedinským ľuďom, že existujeme ... já sá úž účim aj brátyslafčinu, ábych sa vam pódobal
doM693
4.2.2018 19:48 | |
+24 -2
sóm zábudol NEE
brblo71
4.2.2018 19:50 | |
+6 -7
Ty si normálny?Ja som tiež vyrastal na dedine.
doM693
4.2.2018 19:55 | |
+18 -3
zabudol vôl, že teľaťom bol
brblo71
4.2.2018 20:03 | |
+8 -3
Opýtaj sa otca,možno Ti odpovie
Strazov
4.2.2018 19:05 | |
+4 -0
Reagovať
ako vidieť teraz je tu dosť de::ilkov::ukazujú sa
Strazov
4.2.2018 19:02 | |
+5 -3
Reagovať
paliak a irilaga:vy ste neni normálný .určite nie ale myslieť si to môžete to neni trestne..dvaja tukani
paliak2
4.2.2018 19:19 | |
+5 -3
Vzhladom na to,ze si o par rokov starši ako ja s pokorou a slušne by som Ta chcel poprosit, ci by si nemohol svoj prispevok prepisať tak,aby bol zrozumitelný aj niekomu inemu okrem Teba ?!
paliak2
4.2.2018 18:32 | |
+7 -15
Reagovať
...hudba je ako ludska bytost, ma srdce ,hlavu,ruky,nohy-kazdy kusok predstavuje rozne druhy hudby-klasika je hlava, rock je srdce, folklor roztancuje nohy...no ale mame aj kloaku-tam mozeme stretnut Senzus, Jakubca či Rytmusa-možno sú ľudia, ktorí vyznávaju pohľad na toto miesto, ale nas-normalnych s tým neotravujte----vopred dakujem
doM693
4.2.2018 19:39 | |
+11 -1
paliak filozofovanie ti nejde, alebo o hudbe až tak veľa nevieš, dať ryťmuša a senzus do jedného vreca sa každému nepodarí, senzus robí na 99% tanečnú hudbu, čo sa o poézii povedať nedá, folklór je všetko od tanca po ťahavé pesničky ... cez kloaku prichádza na svet aj vajce = nový život, takže ani toto prirovnanie ti nevyšlo
paliak2
4.2.2018 19:49 | |
+7 -5
...no rad budem polemizovat s kymkolvek, nie som hudobny odbornik, mozno u Vas v Ekvadore viete o slovenskej hudbe viac ako sedlač slovenska- ja som napisal len svoj nazor, ked som niekedy nestihol vcas vypnut radio či TV ,ked zaznel Senzus a Dusan Hergot, sypalo sa na mna vsetko okrem hudby- lascivne sexisticke narazky, rymovane odrhovačky ci neidentifikovatelne vykriky s orgazmickým podtonom...ano mas pravdu, tak ako vajce aj hudba Senzusu urcite prisla na svet cez kloaku
lDlOT
4.2.2018 23:17 | |
+2 -1
Keď ty máš kloaku, tak prosím, ale ja nie! Ja mám obyčajnú riť a v nej okrem Rytmusa nemám nikoho!!! Pre vysvetlenie, kloaku majú vtáky, takže upozorňujem dievčiny, ktoré nedopatrením zvedieš, aby si dali veľký pozor na tvojho vtáka s kloakou. Vyberať z pošvy ten sajrajt od kloaky tvojho vtáka, to veru nembude med lízať...
iliraga
4.2.2018 15:10 | |
+24 -37
Reagovať
Hergot pri pesnickach casto aj hrešil. Niekedy to bolo nechutne. Nerada na neho spominam. Bez slusnosti a etikety, odval! Sedlák!
doM693
4.2.2018 19:47 | |
+18 -4
počúvala si ho v kočíku?
MIRAGE2000.
4.2.2018 15:08 | |
+20 -5
Reagovať
aa máš veľmi nízku inteligenciu pre spoločnosť a na svoj vek sa vyjadruješ dosť hrubo. Tu by som sa priklonil k akéj si trávičke zelenej, ktorú z akého si dôvodu si si zobral viac ako predpísal Dr. Chocholoušek. Tiež nepočúvam hudbu, akú počúvaš Ty, ale si ju vypočujem a neriešim ľudí, ktorým sa to páči. Ty zjavne si naštartovaný a Tebou myslený dôchodcovia ako aj Tvoja mama a otec a dedo, babka určite si zatr.sajú na Rytmusovi, na Jacksonovi, na Techne, na Hip Hop, na Rape, na po alkoholickom opojení v 5.c.sk. a Tebou podobné spomínané štýly. Chcel by som vidieť ako babka s dedkom tancujú Rock n Roll a ako dedko vyhadzuje babku len tak. Ty tie ľudovky počúvať nemusíš, Ty si počúvaj svoje evergríny.
Aktuality.sk Marián Kočner Správy Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Igor Štefanov
Polícia eskortuje odsúdeného exministra Štefanova do väzenia Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
Pri protestoch Palestínčanov v Gaze sa zranilo 25 ľudí Aktuality.sk
Izraelskí vojaci spustili paľbu na Palestínčanov.
pred 27 min
Polícia eskortuje odsúdeného exministra Štefanova do väzenia Aktuality.sk
Odsúdený exminister Igor Štefanov je už v rukách policajtov, ktorí ho eskortujú do výkonu trestu.
pred 31 min
Rumunská vládnuca strana vymenila šesť svojich ministrov Aktuality.sk
Predseda Sociálnodemokratickej strany sa snaží upevniť si svoju mocenskú pozíciu.
Prezident Maldív
Nový prezident Maldív robí poriadky: Krajina sa po 2 rokoch vracia do britského Commonwealthu
Thinking woman
Kvíz
Otestujte si svoje vedomosti: Odhalíte, či je to pravda, alebo lož?
Petr Čech v drese
Brankár Petr Čech potešil svojich fanúšikov: V autobiografii rozpráva o svojej mladosti
Najmodernejšie
Rusko zverejnilo video svojich najmodernejších stíhačiek: Ich schopnosti otestovali v Sýrii
Iveta Malachovská
Iveta Malachovská o boji s bolesťou hlavy: Čo okrem tabletky jej pomáha?
Fialová zasadla
Foto
Herečka Zuzana Fialová vyriešila neduhy počasia po svojom, toto jej môžeme závidieť: Útek do exotiky!
(ilustračné foto).
Natalie († 26) našli v hroznom stave: Hororový sex s milionárom!
Cristiano Ronaldo
Ronaldo si užíva zaslúžený oddych: Fotka s Georginou valcuje internet
Igor Štefanov.
Aktualizované
Polícia pátrala po Slotovom exministrovi, odsúdenom na 9 rokov: Už ho eskortujú do basy!
(ilustračné foto).
Inštruktora plávania odsúdili za zneužívanie 37 dievčat: Keď zistíte vek najmladšieho, príde vám zle
Speváčka Lucie
Česká slávica Lucie Bílá bude ONLINE: Pošlite jej otázku!
Dominik Hrbatý
Chystáte sa kúpiť nový byt? Hrbatý varuje pred trikmi predávajúcich, jeden vám môže skomplikovať život