Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 3.
Blahoslav
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.02.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Liptovský Hrádok po tomto roku už nebude ako predtým: TOTO všetko plánujú zmeniť!

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Naaakoneeee
25.2.2018 12:46 | |
+10 -8
Reagovať
Ten Hradok fakt sto rokov za opicami
TomasTokaj
25.2.2018 14:25 | |
+10 -1
Ze to pise nick pochadzajuci pravdepodobne z Hybe...LH je typicke horske mestecko z Horneho Liptova...To je pravda ze Kulturny dom si zasluzi rekonstrukciu...A jedine co by som vytkol je...Ze sa dovolilo aby stredom mestecka prechadzala zeleznica...Inac OK...A to prostredie nema chybu...
yokoon1
25.2.2018 17:53 | |
+3 -1
rekreačne som býval v LH a tam sa nedalo kvôli vlakom spať,už nikdy viac spánok v LH!
Naaakoneeee
25.2.2018 20:02 | |
+2 -0
Tomáš. Chcela som vlastne tym povedat ze lipt.Hradok si zaslúži konecne nejaku renováciu a úpravu , lebo sa tam dlhodobo dlho neurobilo nic , súhlasím ze je okolie krasne a dostane sa clovek do rôznych dolín odtiaľ , ci ho mozno nazvať typické horské mestečko neviem ,to si predstavujem inak , nie som z Hybe ale možno tato dedinka je horskejsia ako L.H.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Miroslav Lajčák.
ONLINE: Nie som blázon, odkázal minister Lajčák SNS Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hráč pri debute
Debut ako hrom: Futbalista zažiaril krásny gólom ihneď pri debute v najvyššej súťaži
Kadli - oriešok,
Prosia o vašu pomoc: Fiľakovskému útulku dochádzajú peniaze, tieto sumy delia chlpáčikov od smrti
Fotka muža s dieťaťom v objatí obletela svet: Zistíte dôvod, zasiahne aj vás
Braňovi sa
Mojsej po alkoholovej afére vypredáva koncerty: Za úspech vďačí jednej veci
Ústanoprávny
Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcov: Traja neprídu, ospravedlnili sa
Tragédia sa
Nešťastný pád zo 4. poschodia: Po Petrovi († 49) zostala užialená manželka a syn
Hokejista Nitry
Takto to má vyzerať: Hokejista Nitry sa zachoval ako chlap, spravil nevídané gesto
Letisko sa dočká
Foto
Toto ešte Dominik na letisku v Bratislave nevidel: Fotky naozajstného obra medzi lietadlami!
Pred blížiacim sa
Stav núdze v Austrálii: Pred blížiacim sa cyklónom už evakuovali 2000 ľudí
Premiérka Jacinda
Novým Zélandom otriasol krvavý útok: Ženy vyzvali zahaliť si vlasy na znak solidarity s moslimkami
Slovensko -
Foto
Extréneri sa zhodli na jednom: Na Maďarov platí len útok!
Peter Šufliarsky
Advokát Kvasnica o Šufliarskom a Kočnerovi: Vymenili si stovky správ, námestník prokurátora reaguje