Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 10.
Vladimíra
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.02.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Liptovský Hrádok po tomto roku už nebude ako predtým: TOTO všetko plánujú zmeniť!

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Naaakoneeee
25.2.2018 12:46 | |
+10 -8
Reagovať
Ten Hradok fakt sto rokov za o***mi
TomasTokaj
25.2.2018 14:25 | |
+10 -1
Ze to pise nick pochadzajuci pravdepodobne z Hybe...LH je typicke horske mestecko z Horneho Liptova...To je pravda ze Kulturny dom si zasluzi rekonstrukciu...A jedine co by som vytkol je...Ze sa dovolilo aby stredom mestecka prechadzala zeleznica...Inac OK...A to prostredie nema chybu...
yokoon1
25.2.2018 17:53 | |
+3 -1
rekreačne som býval v LH a tam sa nedalo kvôli vlakom spať,už nikdy viac spánok v LH!
Naaakoneeee
25.2.2018 20:02 | |
+2 -0
Tomáš. Chcela som vlastne tym povedat ze lipt.Hradok si zaslúži konecne nejaku renováciu a úpravu , lebo sa tam dlhodobo dlho neurobilo nic , súhlasím ze je okolie krasne a dostane sa clovek do rôznych dolín odtiaľ , ci ho mozno nazvať typické horské mestečko neviem ,to si predstavujem inak , nie som z Hybe ale možno tato dedinka je horskejsia ako L.H.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Marian Kočner
Kukláči robia domové prehliadky u Mariana Kočnera Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Zomrel Jaakov Weinroth, dlhoročný právnik Benjamina Netanjahua Aktuality.sk
Vo veku 71 rokov zomrel v utorok Jaakov Weinroth, dlhoročný právnik izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a jeho manželky. Informovala o tom v pondelok agentúra AP.
pred 13 min
Je Kočner len ďalší článok v reťazci? (mimoriadny podcast) Aktuality.sk
Polícia prehľadáva viaceré domy Mariána Kočnera v súvislosti s násilnou trestnou činnosťou - teda nie ekonomickou, za ktorú je vo väzbe.
pred 13 min
Nigérijská skupina napojená na IŠ zavraždila unesenú zdravotníčku Aktuality.sk
Islamisti napojení na sieť Islamský štát (IŠ) zabili v Nigérii unesenú zdravotníčku, a to aj napriek naliehavej výzve Medzinárodného výboru Červeného kríža (MVČK), ktorý žiadal, aby jej život ušetrili. Informovala o tom v utorok agentúra AP.
Ján Kozák
Pozadie Kozákovho bleskového odchodu odhalené: Tajná zábava v nočnom klube!
Jim Mattis
Chystá sa Trump odvolať ministra obrany? Mattis už pozná verdikt
Šťastná
Foto
Zubár Dušan z Hlohovca navrhol unikátny zubný implantát: Zapíše sa do Guinnessovej knihy rekordov?
Naša národná
Foto
Vzácny Spišský hrad sa rozpadáva: Na opravu treba milióny eur
Kristína Turjanová
Foto
Kristína Turjanová pri dvoch deťoch a majetnom manželovi nezaháľa: Expresný návrat na javisko
Nishit si
Foto
Súd v prípade vraždy Braňa († 37): Ind Nishit ide na slobodu, od úľavy sa rozplakal
Princ Harry
Foto
Harry a Meghan čelia po oznámení tehotenstva obrovskej kritike: Horší deň ste si nemohli vybrať!
Foto
Polícia zasahuje u kontroverzného podnikateľa: Domové prehliadky u Mariána Kočnera!
Nesrovnal, Mika
Päť silných kandidátov na primátora Bratislavy: Priznajú, aké sú ich majetky?
Alagič odpískala
Bojí sa Jasmina Alagič Dary? Rytmusova frajerka zrušila stretnutie so speváčkou
Foto
Trofej dal z ruky len na tri minúty: Djokovič už len 215 bodov od trónu
Alex (16) študuje
Tínedžerka, ktorú zasiahlo 25 000 voltov, bojuje v nemocnici o život: Stav Alex je stále veľmi vážny