Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 22. 9.
Móric
17°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.01.2018, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herečka Zuzana Šebová krátko po pôrode: Bleskový návrat do práce!

93 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lopezova559
23.1.2018 07:23 | |
+6 -2
Reagovať
Ani herečka , ani matka.
predator73
22.1.2018 16:58 | |
+5 -3
Reagovať
love su prednejsie ako deti
machete53
21.1.2018 22:50 | |
+7 -7
Reagovať
Pachrava nenazrana zumpa
Maros1234646
21.1.2018 20:39 | |
+5 -3
Reagovať
Za prvé horná dolná je úplná hlúposť stále sú tam opitý dej to nemá žiadny a myslím si že tie telenovely sú rozhodne lepšie a k herecké však sa len vy***zuje aj s jej koleginou nič proti nej nenam možno keby dostala poriadnu roku by sa ukázala v lepšom svetle ale ako čítam slovákom stačí málo aby boli spokojný 😃
lea12345378
21.1.2018 19:26 | |
+7 -6
Reagovať
Ľudia ste veľmi zlý, kto z vás tu niečo dokázal okrem toho že tu každého len dokážete špiniť čo vám ona urobila žije so spokojným životom nieje prepierana v médiách ako iné celebrity ktoré sa neveštia do kože. Kto z vás má právo sa takto vyjadrovať vám by sa páčilo ak by sa o vás a vašej rodine tak škaredo vyjadrovali kde je slušnosť či všetko je len jedna závisť a zatrpknutost? Podľa mňa je to normálna žena ktorá nemá za sebou žiadne škandály a je ozaj dobrá herečka keď ste taký múdry tak veď ukážte čo ste v živote dosiahli! Ste veľmi neprajny a zavistlivy
karolina322
21.1.2018 12:11 | |
+12 -15
Reagovať
To je taka hlupost ju za toto odsuzovat az mi to pripada doslova do nebavolajuce.A ked ju niekto nemusi nech ju nepozera. Take jednoduche to je,alebo snad nie?
medovka62
21.1.2018 09:03 | |
+17 -26
Reagovať
nepozerateľná, zlá herečka??? a predsa pozeráte Horná Dolná!! a ak sa vám skutočne nepáči, sú tam aj turecké a argentínske telenovely...na ktoré siaha vrchol vášho IQ!!
TomiRocker
21.1.2018 09:07 | |
+26 -8
koli nej Hornú Dolnú aspoň ja osobne rozhodne nepozerám
TomiRocker
21.1.2018 09:38 | |
+8 -14
V tom seriali sú rozhodne lepší herci, koli ktorým sa to oplatí pozerať
TARA777
21.1.2018 11:02 | |
+16 -11
medovka, aj ja ti "podrukujem". Toľká kritika, presne každý vie, že je nepozerateľná, taká a onaká, sú tam lepší herci... A nikto to nepozerá, ale každý vie. To je veľmi čudné, vari tu má niekto telepatické schopnosti ? Ja osobne neviem, kto tam hrá, lebo to fakt nepozerám, ale nemám rada "výroky slávnych", ktorí presne vedia, čo majú robiť iní...Reagovala som ani nie tak na Šebovú, ale na to, že každý je zhrozený, ako si môže niekto dovoliť ísť od 4-mesačného dieťaťa na pár hodín do práce. Áno, v apríli bude mať jej dieťa 4 mesiace. A nejde od neho na celý týždeň, ani ho nenechá v noci bez dozoru. Ale už tu niekto spomína sociálku. Moja kamarátka učí na strednej odbornej škole. Keď mi rozpráva o tých deckách, nechce sa mi veriť...Kde sa potom vzala tá skupina drzej, hlúpej, nevychovanej mládeže, keď ich vzorné mamičky obetovali kariéru, aby sa mohli venovať svojim deťom ??? A tu nejde o jedného-dvoch lumpov, to bolo vždy, ale o veľkú časť dnešnej populácie...
TARA777
21.1.2018 08:51 | |
+43 -25
Reagovať
Nikde vo vyspelých krajinách nie je MD 3 roky !!! My sme mali tri deti, dnes sú už dospelé, dve sú už rodičia. Keď som mala detičky, tak pri prvom dieťati bola MD 1/2 roka, po dcérke som nastupovala do práce, keď mala 5 mesiacov. Ani dcéra, ani nevesta neboli pri deťoch tri roky. Dcéra bola na študijnom pobyte v USA, keď mala prvé dieťatko. Na nejakú MD mohla zabudnúť... No a keď mala deti moja mamina, tak pri bratovi bola MD 3 mesiace (dnes má 65 rokov). Nikto nemá z toho doživotnú traumu, všetci sme vyštudovali VŠ, sme slušní ľudia...Mnoho matiek je doma tri roky a starostlivosť o dieťa vnímajú ako fakt, že dieťa je čisté a najedené. Nie je dôležité, koľko času s deťmi strávime, ale ako ten čas využijeme.
medovka62
21.1.2018 08:59 | |
+19 -12
TARA: plus!!
amazing.girl
21.1.2018 13:50 | |
+16 -11
Tara to co pises je len zaplata na zle svedomie tych co maju srdce odlozit niekolkomesacne dieta do jasiel. To Ti normalne ucitelky z jasiel nepovedia, mam kamaratku ale co tam robi, hovori ze niektore tak male deti cele dni doslova kvicia ako zvierata a nedaju sa utisit, tak sa citia bezmocne zrazu bez matky. Mali tam nedavno dokonca 2mesacneho chlapca, hovorila ze sa to nedalo pocuvat ako od rana do vecera pistal, nedal sa nijako utisit
vlado.energy
21.1.2018 08:18 | |
+62 -10
Reagovať
Kto je za zrušenie tohoto primitívneho a vrcholne trápneho a nevkusného seriálu ?
vlado.energy
21.1.2018 08:16 | |
+24 -13
Reagovať
Živá p.i.č.a !!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Na Európu sa ženie silná búrka, ovplyvní aj Slovensko Aktuality.sk
Rýchle správy
21.9. 13:42
Rusko v kauze zostrelenia lietadla IL-20 neakceptovalo zistenia Izraela Aktuality.sk
Rusko neakceptovalo doterajšie zistenia izraelských vyšetrovateľov, ktorí skúmali okolnosti incidentu z pondelka, keď sýrska protivzdušná obrana omylom zostrelila ruské špionážne lietadlo s 15 vojakmi na palube.
21.9. 13:22
Muž zo Sačurova mal udrieť svojho suseda dreveným kolom Aktuality.sk
Polícia rieši prípad, kedy 42-ročný muž z obce Sačurov vo Vranovskom okrese mal udrieť svojho 29-ročného suseda dreveným kolom. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva.
21.9. 13:12
Zatvorili múzeum venované životu Pabla Escobara, vraj propaguje mafiánsku kultúru Aktuality.sk
Kolumbijská polícia zatvorila provizórne múzeum zasvätené životu narkobaróna Pabla Escobara. Zdôvodnila to tým, že jeho vedenie nemalo povolenie potrebné na prevádzkovanie takejto inštitúcie, informovala v piatok agentúra AP.
Britská premiérka
Európska únia rozhodnutie Británie rešpektuje: Chcú vytvoriť najlepšie možné vzťahy
Sýrsky prezident
Ľudia v Sýrii protestujú proti prezidentovi: Nechceme novú ústavu, kým neodstúpi
Assad Ahmad
Brazílska polícia zatkla nebezpečného muža: Podľa USA ide o významného člena hnutia Hizballáh
Biskup Franco
V Indii zatkli katolíckeho biskupa: Nešťastná mníška prehovorila o dva roky trvajúcom pekle
Andrej Babiš
Babiš nekompromisne odmietal sýrske siroty v Česku: Radikálny obrat!
Martin Réway
Foto
Už má nové pôsobisko: Z nového klubu Martina Réwaya vám padne sánka!
Záplavy vyvolané
Foto
Stále si nemôžu vydýchnuť: V USA sa pretrhla hrádza, hrozí zamorenie toxickým odpadom
A toto bol plagát
Foto
Space Jam sa dočká pokračovania: Bugs Bunny vymení Michaela Jordana za inú legendu NBA
Windsurferista
Škandináviu už zasiahla silná búrka Knud: O pár hodín ovplyvní počasie aj na Slovensku
(ilustračné foto).
Žena sa po žúre sťažovala na silnú bolesť medzi nohami: Vo vagíne jej našli mŕtve zviera!
Dukla Trenčín.
MAC Budapešť vychválil aj Pardavý: V Trenčíne rozhodlo až predĺženie
Francúzsky raper
Francúzsky raper zrušil vypredané koncerty v klube Bataclan: Strach o život!