Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.01.2018, 20:39 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Tehotná Barbora Švidraňová s nervami v koncoch! Drsný odkaz na sociálnej sieti: Po*ebte sa!

223 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
matin31
16.1.2018 21:40 | |
+29 -5
Reagovať
no vyjadrovanie svedci o hodnote iq.
nicee36
+38 -2
Reagovať
Podľa mňa cestári robia čo sa dá , jednoducho sa neda upratať všetky cesty a úseky naraz je to nemožné ..
Wardruna123
16.1.2018 21:42 | |
+14 -2
Jasne ze sa neda .
vatascinD
16.1.2018 21:39 | |
+13 -3
Reagovať
Také počasie hnusné: Bruselské bažiny by mohli za to počasie uvaliť nové sankcie na Rusko! :)))) To všetko Putin !!! :)))))
PeterP65
16.1.2018 21:37 | |
+13 -2
Reagovať
Asociálne siete
vatascinD
16.1.2018 21:35 | |
+12 -1
Reagovať
Nočník N a SMEtie budú písať,že to zlé počasie a tie havárie má na svedomí Putin,Lavrov a aj s Assadom. :))))
artorius
16.1.2018 21:38 | |
+2 -8
na vine je pocasie alebo to ze celu zimu nesnezi a vraj uz nie je posyp ako tu pisu fikoovce..
nicee36
16.1.2018 21:33 | |
+35 -7
Reagovať
Trochu úcty k verejnosti by neuškodilo už len vzhľadom na to , že je to známa osoba by si nemala dovoliť takú vulgárnosť..som zvedavý čo jej nato povie jej mama alebo oco.. môže sa hanbiť
artorius
16.1.2018 21:35 | |
+7 -16
hanbit by sa mal fiko kam tuto spolocnost tlaci... cesty nespratane peniaze rozkradnute a a vine je vodic ked si zanadava???
vatascinD
+14 -4
Áno, Fico je na vine,že sú poľadovice , padá sneh a mrzne! :))))
vatascinD
16.1.2018 21:33 | |
+29 -12
Reagovať
Švidraňka je taká švihnutá sliepočka.Vôbec ma jej vyjadrenia neprekvapili,lebo je to krava. :))
makovanka
16.1.2018 21:32 | |
+5 -25
Reagovať
nedivím sa, že jej rupli nervy. Ako tehotná má možno komlikácie hlavne s malou potrebou. Ženy si obyčajne na toto vo veľkom sťažujú. A predstavte si, že Vás tlačí a nemáte si kde uľaviť. Chlapi to majú oveľa jednoduchšie, cvrknúť si môžu aj pri pootvorených dverách, či do fľaše. A to, že je bordel vo všetkom, teda aj na cestách, vieme všetci. Akoby nik za nič nezodpovedal...
artorius
+3 -13
toto tu diskutujucim nevysvetlis... fiko a kali vymededzili kopec financii z nakradnuteho na minuskujucich a diskutujucich po tom co sa dokazala strana zalozena na socialnych sietach dostat do parlamentu... smutne zo to zas fikovi platime my vsetci ako tu jeho poradkynu (skutocne) na vsetko
tonda987
+14 -2
Ako tehotná by mala zvážiť cestu, nešla na vyšetrenie ale do práce( asi). Takže chabá obrana slečny Švidraňovej. Rozumná žena zváži riziko, sliepka napíše komentár a dá fotku :D
makovanka
16.1.2018 22:55 | |
+0 -2
ale aj tehotné musia chodiť do práce...a nervy rupnú vo vypätí nejednému...
iTmacher
16.1.2018 21:31 | |
+7 -10
Reagovať
žial, zodpovedné osoby slovenská správa ciest, teda, slovenská správa dier je nám tu len na vyčerpanie fondov a zneužitie dôvery. Inak je to skupina špín.Okrem pracujucich čo nemožu za praktiky rozkradania verejnych zdrojov.
fencyn
16.1.2018 21:30 | |
+27 -4
Reagovať
ja neveim preco su ludia stale taki hystericki ked snezi....dnesne mudre telefony vam presne ukazu hodinu kedy zacne snezit, tak si to kuknem a ked viem ze rano o osmej mam niekde byt a ma snezit, tak pre istotu vyrazim skor....to, ze zijeme v 21. storoci a cesty by mohli pocas snezenia vyzerat inak, to je sice pravda, ale zas to naozaj nie je chyba konkretnych cestarov, ti keby mohli, urcite by odhrnali a posypali cesty....(jeden znamy cestar mi vravel, ze maju presne vydelenu sumu penazi na posypovy material a ked je zrovna taka zima, ze snezi viac a castejsie a minu ho uz v polke sezony, nitko im na dalsi material peniaze neda, ale kedze aktivitu nejaku vykazovat musia, tak sa premavaju len cestarske auta aby sa nepovedalo ale nic nesypu...moze za to ten cestar?? to ma kupit material z vlastnych penazi? )
artorius
16.1.2018 21:34 | |
+2 -13
kaby robili lekari ako cestari ej to by bolo razom mrtvych... cestar ma kupovat posyp z vlastneho? ej ty asi nevies kolko vyberie dialnicna na mytnom a znamkach ... ked sa myto nevyberalo cesty vyzerali lepsie ale vtedy nevladol prceda a jeho rozkradacska banda... a tuto zimu kolko smezilo ked uz vraj posyp neostal? to ako fakt ratali ze snezit vobec tento rok nebude? alebo ten posyprozpredali naciernom trhu ako kuchynsku sol??? ufffffffffff
fencyn
16.1.2018 21:36 | |
+4 -2
to sa pytas mna?? :D ci len recnicke otazky?? ej, ja za to naozaj nemozem, ze to takto funguje :)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Chlapec dostal zápal pľúc. Máme po ordinačných hodinách, povedali jeho matke Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
2017: Fico
Foto
Ficov psík Larry zomrel po 15 rokoch: Zronený expremiér prehovoril o bolesti, ktorú prežíva
Mário s manželkou
Foto
Rodina na hornej Orave sa vie obracať: Dôležitú plodinu nemusia kupovať celý rok!
Zápas bol
Na duel s Walesom môžu fanúšikovia zabudnúť: Čím sa Slováci previnili?
(ilustračné foto).
Dráma v bratislavskej Petržalke: Smetiari v ohrození, niekto na nich hodil petardu
Marián Studenič
Studenič už nepokračuje v kempe New Jersey Devils: Poslali ho na farmu!
Nový domov si
Foto
Adopčná akcia pre zvieratá sa skončila veľkým úspechom: Osemnásť chlpáčov má nový domov!
Projekt Športuj
SOŠV motivovalo deti k pohybu: Na podujatie Športuj Slovensko ich prišla takmer tisícka
Foto
Ľudia si všimli zaujímavý fenomén: Neuveríte, odkiaľ striehnu policajti na vodičov!
Horskí záchranári
Nešťastný pád sa mu stal osudným: V Malej Fatre zahynul cyklista († 48)
Zana zvládne
Foto
Zana dvakrát porazila rakovinu, teraz pomáha najmenším: Bábätkám v pôrodnici štrikujem termo čiapky
Silný tajfún
Južnú Kóreu zasiahol silný tajfún: Zranených je 26 ľudí, desaťtisíce domácností ostali bez elektriny
Dávid Hartl v šou
Premena v šou Tvoja tvár znie povedome vyráža dych: Aha, čo spravili maskéri z Davida Hartla!