Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 6.
Valéria
20°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.01.2018, 20:15 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Ples v opere 2018: Pozrite si veľkú FOTOgalériu z príchodov, celebritné páry čakali v rade!

125 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
duroslav405
14.1.2018 20:18 | |
+1 -1
Reagovať
Nahodou ludkovia vidiet to, teda ich, ci co to je pokope stoji zato. Minimalne kazdemu sudnemu cloveku to zdvihne sebavedomie. Dakujem vsetkym vyfotenym v opere naozaj som sa pobavil dobre.
gabriela.kohutikova
14.1.2018 14:12 | |
+6 -2
Reagovať
amen, smotana sa ide baviť a nažrať do sýtosti, bezdomovci a ludia čo ťiju ani nie z minima preglgajte. chvalila ich televizia kolko nazbierali na vstupenkách.....maju z čoho...keby každá takzvaná dáma podarovala kožušinu za tisíce čo mala okolo ktrku a pleciach až ich niektore prehýnalo to by bola iná suma...a samozrejme bez plesu....či keby tak robili konečne nejaký ples pre bezdomovcov a prispela im na oblečenie a jedenie táto takzvaná smotánka?????? to by bolo naozaj zaujímavejšie....a tie roby? otras...
Gogl
14.1.2018 12:25 | |
+2 -1
Reagovať
A ten trpadlik je kto?Ta jeho polovicka je s nim urcite z lasky..😂😂😂
bubulina2
14.1.2018 11:26 | |
+7 -0
Reagovať
....čítam si len tak príspevky, no, sú rôzne...podľa vlastnej výšky bytia a žitia.Súhlasím, nevšímať, nekŕmiť tieto plesy - celebrít...len by ma zaujímalo, kto ich tak pomenoval?...z akého aspektu si títo niktoši privlastnili toto veľké slovo?...ktoré patrí múdrym, vzdelaným ľuďom , ktorí majú záujem o našu republiku i napriek tomu, čo sa tu deje. Ale buďme radi, že tu ešte nemáme tie etniká, ktoré nám nič nehovoria a nemajú šancu sa do spoločnosti etablovať. Tak, potom by bol dôvod...a , že nejaká Hedviga odišla umývať WC v zahraničí to ma teda netrápi, nakoniec sa aj tak vráti na to opľuvané Slovensko. A bude nesmierna rada, potom nech mi napíše....:-))
karcoolka237
14.1.2018 07:58 | |
+29 -1
Reagovať
P.Nejedlý opäť nesklamal,chýba mu ešte hasiaci prístroj,aby bol dokonale nastylovaný........
Aldis
14.1.2018 16:52 | |
+0 -0
...to je jeho ego-uniforma,upozornuje kto je...POZOR IDE ŠÉF!!!
Blesinkois
14.1.2018 06:29 | |
+46 -1
Reagovať
nabudúce poprosím aj popis k fotkám kto je kto - 90% "celebritného" plesu pre mňa neznámi ľudia! Tak keď to splnilo účel a ORANGE si zarobil OK
Elcapitan62
14.1.2018 06:29 | |
+19 -5
Reagovať
Aký mi tu herec Mňahobčák. SEDLÁK. Jeden zo spoločenských bontónov Plesu je čierny oblek u mužov!! Chuderka aj jeho žena. Musí to byť sliepka, že mu nevedela poradiť.
babicka-anka22
15.1.2018 07:48 | |
+1 -0
Mnahoncak mal len kabat sivy a oblek cierny
ruskozruska
14.1.2018 04:52 | |
+53 -3
Reagovať
Čeľebrity,ľudia bez chrbtovej kosti,morálky,bez zásad.Bývali mafiáni,zlodeji,vexláci.Prajem príjemnú zábavu.
skorec11
14.1.2018 04:45 | |
+58 -3
Reagovať
Vobec sa nečudujem,že ľudia tu nadávajú na túto zberbu ľudí,čo si namýšľajú,že su celebritkami a slušnými občanmi tohto štátu,tento ples nikoho nezachráni,že oni prispejú nejakou sumou na charitu,je to len obyčajné zakrívanie klamstva a ich špinavosti!!!Nech u nás už konečne začne fungovať zdravotníctvo,školstvo,poľnohospodárstvo,doprava a hlavne nezamestnanosť!!!Akí sú to doležití ľudia,ako sú herci,čítači správ a im podobní???Sú tu ľudia,ktorí urobili pre tento štát veľa,ale úplne sa na nich zabúda a patria medzi nich hlavne obyčajní ľudia,ktorí si zaslúžia večšiu pozornosť,ako tý,čo sa boli zabávať na tom slávnom plese,ktorý nazvali-charitatívnym!!!Ja to nazývam zakrívanie podvodov!!!
SAKAL1973
14.1.2018 04:15 | |
+44 -3
Reagovať
Ukazuju chudobe ako sa zije na Slovensku.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Poslanec Smeru-SD
Komentár Daga Daniša: Fico ako šéf koalície skončil Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Meng Chung-wej
Bývalý šéf Interpolu sa priznal k prijatiu úplatku: Prijal vyše 1,8 milióna dolárov
Polícia pátra
Polícia pátra po nezvestnom Martinovi: Videli ste ho?
Trosky lietadla
Obvinený z pádu lietadla MH17 odmieta spolupracovať: Už to nieje ani sci-fi, to je čistá psychiatria
Predseda strany
Ako by podľa prieskumu dopadli parlamentné voľby? Zlá správa pre vládnu koalíciu!
Snímky, ktoré
Napätie na Blízkom východe zvyšuje ceny ropy: Diskutuje sa aj o obmedzení ťažby
Obvinený
Obvinený Marian Kočner chce ísť na slobodu: Opäť požiadal o prepustenie z väzby
Miroslav Číž
Smerák Miroslav Číž vyvolal škandál v parlamente: Pre kuracie stehno hrozil vyhadzovom?!
Erik Jendrišek sa
Jendrišek mení v Grécku dres: Mám rád menšie kluby, kde nie je až taký tlak
Ježko sa ukryl
Foto
Keď sa Marek vynoril z vody, nestačil sa čudovať: Vyčerpané stvorenie si to namierilo rovno do jeho ruksaku
Od roku 2000 sa
Špionážne fotky odhalili fatálne následky otepľovania: Obrovské úbytky ľadu v Himalájach
Záchranári
Riskantná jazda Martina († 32) sa skončil smrťou: Do autobusu vletel rýchlosťou 150 km/h!
Ruská vojenská
Ruská vojenská polícia predviedla husársky kúsok: Takto sa to naozaj nerobí!