Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
14°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2018, 20:44 | Šport | Hokej

Diskusia: Poprava domáceho tímu: Bystrica bez ľútosti rozstrieľala Zvolen!

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
duncozavracaj
4.1.2018 06:49 | |
+4 -0
Reagovať
Bol som na zapase,no domaci to totalne pohnojili...nedalo sa na to divat,jedine na co bolo kukat boli mazoretky tri metre odomna.
McGerett
4.1.2018 11:39 | |
+1 -7
sedel som kusok od bystricanov na tribune no vulgarnejeie neprajne ho.ve.da ako su pazravci nepoznam uz som zazil vela fans na stadione ineho mesta ale tito najvyssia elita moralnej spodiny a zrejme sa dlho na hokeji neukazem stoji to totiz za h...o.ale bystrici gratulujem
Y.G.F
3.1.2018 22:27 | |
+7 -3
Reagovať
Po dlhom dlhom case som zas kukol nasu extraligu a to rovno tym na druhom a tretom mieste a mozem konstatovat ze nas hokej klesol a klesa nenavratne dole ...teda neviem ci to este nazvem nas hokej ked tam hrali kanadania hraci usa a kde aky mix ale bohuzial nebolo to ani meritko kvality oboch tymov tento zapas lebo zvolen ani nehral mozno maju dovody preco nehrali ale ku je to ich praci ich chlieb a ty chudaci na stadione co sa na nich prisli pozret to im nezalezi na nich? Uroven staci mozno tak na B kategoriu alebo skor C kategoriu hokeja a mozeme byt radi a dakovat za tych par hracov co hra este kde po svete a najma v ceskej extralige ktora je galakticky vzdialena tej slovenskej a aj ked nie moc rad poviem ze vdaka aj za slovan ze z tejto zumpy odisiel ,,,,lintner slubil atraktivitu a neviem co este ale upadok je jasny a zretelny
PavelPetras1
3.1.2018 22:44 | |
+9 -0
Je pravda ze cz liga je kvalitnejsia ako svk liga ale v cesku maju kluby viac peňazí preto aj lepsi hraci tam odchádzajú lebo lepsie podmienky tam maju
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Smrteľná nehoda na D1 pri Bratislave: Chodca zrazilo auto Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Smrteľná nehoda na D1 pri Bratislave: Chodca zrazilo auto Aktuality.sk
Zhruba pol hodiny po polnoci došlo v nedeľu na obchvate diaľnice D1 v smere zo Senca do Bratislavy k zrážke chodca s osobným motorovým vozidlom.
08:04
Za Slovákmi na Zakarpatie: Čo na Ukrajine ostalo po „našich“? Aktuality.sk
Pána Ivana, ktorý slávil storočné jubileum, sa gratulanti pýtali, aké krajiny mal počas života možnosť spoznať. Pán Ivan im hovorí: „Hneď niekoľko! Rakúsko-Uhorsko, Česko-Slovensko, Maďarsko, Sovietsky zväz, Ukrajinu.“ „To ste toho pochodili!“ zalamovali rukami gratulanti. „Ale kdeže! Ani som sa nepohol z dediny.“
22.9. 19:40
Na východe havaroval autobus a dve autá Aktuality.sk
Hasiči a záchranári aktuálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a dvoch motorových vozidiel v Turni nad Bodvou v okrese Košice-okolie.
Vlak sa
Nehoda na železničnom priecestí pri Kútoch: Zrážka vlaku s osobným autom
Policajné auto
Horúce počasie malo vplyv na nehodovosť: Zavinila ich fyzická neschopnosť vodičov
Mária Bartalos:
Mária Bartalos prekvapivo o postave v Oteckoch: Lindy mám plné zuby!
Foto
Triatlonista Michal Buček zachránil život topiacemu sa mužovi: S nehybným telom som plával 25 metrov!
Mrvu presadzujú
SaS postavila na kandidátnu listinu dvoch moslimov: Poslancom chce byť aj obžalovaný Rybanič
Pri nehode
Smrť v Bratislave: Osobné auto zrazilo muža na diaľničnom obchvate
Príslušníci
USA vyjadrili Iránu solidaritu: Odsudzujeme všetky teroristické činy
Tomáš Tatar
Foto
Tatar so šťastím rozhodol o víťazstve Montrealu: Bodovali aj ďalší Slováci
(ilustračné foto).
Voľby prezidenta Maldív začali za prísnych opatrení: Vyrieši to ich politickú krízu?
Viseli nad zemou:
Foto
Dovolenka v Tatrách sa zmenila na drámu: Na lanovke sme trčali dve hodiny!
Joshua si poradil
Foto
Vyzývateľ Povetnik zlyhal: Joshua obhájil opasky v superťažkej váhe
Fishingboat
Piráti uniesli členov posádky švajčiarskej lode: Chcú získať výkupné?