Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 10. 12.
Radúz
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2018, 20:44 | Šport | Hokej

Diskusia: Poprava domáceho tímu: Bystrica bez ľútosti rozstrieľala Zvolen!

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
duncozavracaj
4.1.2018 06:49 | |
+4 -0
Reagovať
Bol som na zapase,no domaci to totalne pohnojili...nedalo sa na to divat,jedine na co bolo kukat boli mazoretky tri metre odomna.
McGerett
4.1.2018 11:39 | |
+1 -7
sedel som kusok od bystricanov na tribune no vulgarnejeie neprajne ho.ve.da ako su pazravci nepoznam uz som zazil vela fans na stadione ineho mesta ale tito najvyssia elita moralnej spodiny a zrejme sa dlho na hokeji neukazem stoji to totiz za h...o.ale bystrici gratulujem
Y.G.F
3.1.2018 22:27 | |
+7 -3
Reagovať
Po dlhom dlhom case som zas kukol nasu extraligu a to rovno tym na druhom a tretom mieste a mozem konstatovat ze nas hokej klesol a klesa nenavratne dole ...teda neviem ci to este nazvem nas hokej ked tam hrali kanadania hraci usa a kde aky mix ale bohuzial nebolo to ani meritko kvality oboch tymov tento zapas lebo zvolen ani nehral mozno maju dovody preco nehrali ale ku je to ich praci ich chlieb a ty chudaci na stadione co sa na nich prisli pozret to im nezalezi na nich? Uroven staci mozno tak na B kategoriu alebo skor C kategoriu hokeja a mozeme byt radi a dakovat za tych par hracov co hra este kde po svete a najma v ceskej extralige ktora je galakticky vzdialena tej slovenskej a aj ked nie moc rad poviem ze vdaka aj za slovan ze z tejto zumpy odisiel ,,,,lintner slubil atraktivitu a neviem co este ale upadok je jasny a zretelny
PavelPetras1
3.1.2018 22:44 | |
+9 -0
Je pravda ze cz liga je kvalitnejsia ako svk liga ale v cesku maju kluby viac peňazí preto aj lepsi hraci tam odchádzajú lebo lepsie podmienky tam maju
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Drahé autá
Škoda viac ako Kočner a Bašternák dohromady? Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Omán otvorí vzdušný priestor izraelským aeroliniám El Al Aktuality.sk
Ománsky sultán Kábús ibn Saíd udelil Izraelu povolenie na prelety cez vzdušný priestor jeho krajiny.
pred 29 min
Bábätkám v Rumunsku zistili baktériu odolnú voči liekom Aktuality.sk
Odolnú baktériu našli už u 39 bábätiek.
pred 59 min
Pri Galante zavalil múr 15-ročného chlapca, zraneniam podľahol Aktuality.sk
K nešťastiu došlo v obci Jelka v okrese Galanta.
The Strongest
Hrozivá štatistika rumunskej nemocnice: Už 39 bábätkám zistili baktériu odolnú voči liekom
Britská premiérka
Odíde Británia z EÚ bez dohody?! Donald Trump chváli rebelov v strane Theresy Mayovej
Davide Astori
Môžu za smrť talianskeho futbalistu lekári? Hráča uznali za zdravého, ale...
Zdobenie sa stalo
Foto
Keď uvidel Róbertovo dielo synovec, okamžite vyťahoval foťák: Nádhera, takto vyzerá poriadna vianočná výzdoba!
Muzikant
Foto
Spevák Cmorik sa pochválil rozkošnými dvojičkami: Toto sú moje poklady
Romanova ulica
V obci na západnom Slovensku zavalil múr 15-ročného Vladimíra, zraneniam podľahol
Neupravené cesty
Vodičov na Liptove a Orave trápia poľadovica, sneh a neupravené cesty: Tieto úseky sú najkritickejšie!
Amande sa stala
Žena († 41) zomrela na dovolenke, jej telo prišlo bez očí a mozgu: Hrozné podozrenie!
Radosť: Stoch sa
Ďalší skvelý výkon Miroslava Stocha: Slovák zariadil víťazstvo Slavie Praha
Britská premiérka
Výsmech a bolestivé priznanie: Mayová odvolala kľúčové hlasovanie o brexitovej dohode
Muž natočil
Muž natočil podmanivé video plávania so žralokmi: Dôvod, prečo riskuje, vás zaskočí
This is where you
Nechali ste sa nahovoriť na životné poistenie? Tak toto sa vám bude počúvať ťažko...