Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 1.
Dalibor
0°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 14:27 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Trápny moment v Televíznych novinách: Vincze sa najprv hanbil, potom dostal K.O. od Vavrinčíkovej!

49 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mata6771
4.1.2018 10:51 | |
+6 -1
Reagovať
no a? ked hovori o svojich vajciach a spermiach to mu neni neprijemne?
siera2015
3.1.2018 10:28 | |
+36 -7
Reagovať
trápny vincze......bože kedy to už skončí????? iných moderátorov niet? stále a dookola tento t.r.t.k.o
siera2015
3.1.2018 10:30 | |
+33 -11
NČ zabudli ste nás informovať aký má spermiogram tento vinčenzo - či sa mu vylepšil a aké má predstavzatia na tento rok? nechce sa dať preoperovať na ženu????
sovki
3.1.2018 10:06 | |
+17 -14
Reagovať
Keby ste sa starali o svoje zivoty a nehodnotili inych. Zivot je kratky a prezit ho ohovaranim - zbytocne zijete!
leri33
3.1.2018 12:23 | |
+7 -8
a ty si z ktorej planéty? koľkokrát za deň druhého súdiš, kritizuješ a ohováraš? aj teraz svojím komentom...hodnotíš druhých a márniš svoj život a serinkaš do papuľky.....nech somárik vie, že ho nie každý žerie ....aj o tom je život...akcia-reakcia
nevzdavajsa04
3.1.2018 12:56 | |
+5 -6
leri33---ty tomu chalanovi normalne zavidis a asi to budes prave ty ktoru ako ženu nezerie ziaden muz co ?Preto tie nervy z vysmiateho Vinczeho a Vavrincikovej
leri33
3.1.2018 22:05 | |
+5 -5
nevzdavajsa04, dobre som sa zasmiala....ja mám rodinu a mam doma normálneho CHLAPA!...ale keby aj nie o takého narcisa a komedianta by som nestála....radšej byť sama......ešte že sú ženy zúfalky, ktoré berú všetko
jkjk31755
3.1.2018 09:03 | |
+7 -4
Reagovať
preco je tu cenzura?
jkjk31755
3.1.2018 09:01 | |
+14 -1
Reagovať
clovek je stastny, ak toto nevidi, nepocuje, nemusi, nepotrebuje ich mat v chladnicke.
nevzdavajsa04
3.1.2018 13:00 | |
+6 -3
jkjk31755 tak prečo si si ten clanok o nom vobec čital ak si taky vysmiaty a šťastny?boze ludia kolki z vas si tu se---rie---te do ust...JE NOVY ROK TAK SKUSTE NAHODIT POZITIVNE MYSLIENKY A AJ ZIVOT SA VAM ZLEPSI a nebudete zavidiet inym
Fredy212
3.1.2018 08:46 | |
+43 -6
Reagovať
Vincze sa tvári ako keby vzal nejakú princeznú!!! Adela už vystriedala toto dosť,tak môže byť rada že ju niekto zobral.....stejne o pár rokov sa rozvedu!!! Tv Narkozu už nepozerám,nemá to žiadnu úroveň!!!!
mojnazor
3.1.2018 05:53 | |
+43 -3
Reagovať
No a co. Ved aspon daky humor bol v tv na toho Silvestra. Inak uz roky nuda,nuda,nuda.Same reprizy. Keby aspon dali dokopy a zreprizovali stare scenky a relacie z 80 a 90 rokov. Pavelekova,Krizikova,Bindas,Krajicek...Sip-Bohdalova,Wimmer-Cernoch,Maly-Nahlovsky, Holzman,Kaiser,Novotny. ...
leri33
3.1.2018 12:26 | |
+8 -1
tak veru, to boli páni umelci...a vacsinou vysielali na ostro...nie ako títo tajtrlíci, nacvičujú celé mesiace a aj tak je to na figu
eduard_gemza
2.1.2018 18:49 | |
+43 -3
Reagovať
Chvalabohu, ani ja som to nevidel. To je ale humor, irónia a problémy..
zvon
2.1.2018 17:54 | |
+60 -10
Reagovať
Dobre, že som to nevidela. :D
Betty43
2.1.2018 17:52 | |
+68 -13
Reagovať
vizitka rakusaka -:) tie ich spravy to je katastrofa dtto. citaci srav a otrasa ropucha Almasy
nevzdavajsa04
3.1.2018 13:02 | |
+2 -2
Betty43 a ty si negramotná osoba...v jedinej vete si narobila množstvo chýb
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Líder
Komentár Daga Daniša: „Progresívci“ pôsobia ako karikatúra pôvodných plánov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 38 min
Pozemné boje na severe Sýrie vstúpili do aktívnej fázy Aktuality.sk
Pozemná operácia v enkláve Afrín v severnej Sýrii, ktorú kontrolujú kurdské jednotky, vstúpila do aktívnej fázy.
18:20
Fico: Tender na nákup transportérov stále nie je vylúčený Aktuality.sk
Ešte stále je možné, že Slovensko usporiada tender na nákup obrnených vozidiel.
17:50
Pri horskom priechode v Libanone umrzlo 15 sýrskych utečencov Aktuality.sk
Dovedna 15 sýrskych utečencov vrátane viacerých detí umrzlo pri pokuse odstať sa cez hornatú hranicu do susedného Libanonu.
Muž sľúbil
Muž plnil posledné želanie zosnulej manželky: Po niekoľkých rokoch odhalil šialenú pravdu, ktorá ho rozosmiala!
Veriacich
Foto 1505
Zvláštne praktiky katolíckej cirkvi na Kysuciach: Farár rozdáva na pohrebe žobrajúce obálky!
Britský spevák Ed
Foto
Spevák Ed Sheeran sa zasnúbil: Jeho vyvolenou je kamarátka z detstva!
Zdeno Chára už má
Foto
Tatar si vystrelil z Cháru: Odkaz, ktorý dostane do kolien každého!
Commercial
Cestujúci známych aeroliniek zažili v lietadle poriadny šok: Polícia v putách odviedla pilota!
Speváčka Rihanna.
Speváčka Rihanna balí kufre a sťahuje sa z USA: Šťastie chce nájsť v tomto európskom meste!
Američan nechcel
Muž prišiel o svoju obľúbenú šiltovku, chcel ju dostať späť za každú cenu: Nasledoval boj o život!
Pokus o vraždu
Podozrivý z drogovej trestnej činnosti unikal: Dušana zastavila až policajná streľba!
Majtánová odmieta
Karin Majtánová bonzla poriadne štipľavú pikošku: Toto bude jej priateľ ešte dlho predychávať!
Kouč Arsenalu
Špekulácie sú potvrdené: TOTO má byť megaprestup v Premier League!
Turecko pokračuje
Turecko pokračuje v ostreľovaní Kurdov v Sýrii: Zahájilo i ďalší krok!
Ben si kúpil cez
Foto
Mladík si kúpil cez internet zubnú náhradu: Na výrobku, ktorý mu prišiel sa zabáva celý internet!