Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 11:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Drvivý návrat Susedov na televízne obrazovky: Rekordné čísla sledovanosti, Slováci ich milujú!

108 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
andrej808
4.1.2018 15:53 | |
+19 -14
Reagovať
na tychto ,,komedijantov,,sa nemozem pozerat
bartolomej.taky.jeden
4.1.2018 14:12 | |
+7 -18
Reagovať
Su naj! Ale aj tak volim Fica, len tak na okraj, samozrejme... .
HodimTycku
4.1.2018 12:39 | |
+34 -11
Reagovať
bolo to dost slabe miestami az trapne , asi ani druha cast nebude o nic lepsia ,ja to hovorim od zaciatku ze uz nemaju co nove ponuknut a opakovany vtip neni vtip...
Pazitny.R
4.1.2018 11:42 | |
+39 -13
Reagovať
Pred 10 rokmi som Susedov sledoval, aj keď teraz neviem prečo. Pozrel som si začiatok prvého dielu, po štvrtom vypadnutí dverí, niekoľkonásobných záchvatoch hraných Tlučkovou a Rákovou som to prepol. V niektorej relácii povedal Kraus, že ani nepotrebovali scenár, toto mi pripadalo že tak natáčali, hádzali hlášky ako pred 10 rokmi, scénky lovili z brucha, veď osprostení Slováci to zožerú. Je to pravda, že treba hercom platiť hypotéky, vyplatiť bývalých partnerov, každý kšeft sa počíta, veď to zachránia reklamy, ktoré v konečnom dôsledku aj tak zaplatíme všetci.
maxx48
4.1.2018 09:59 | |
+22 -7
Reagovať
Obsah chválospevu na niečo, čo je suterénom, len kvalifikuje tieto noviny do úlohy chudobných duchom, akoby prijali do redakcie polovicu kvoty imigrantov. Blbšie to už nemôže byť.
kov3
4.1.2018 07:41 | |
+23 -18
Reagovať
Marcin a Kraus - ž u m p a slovenskej kultúry... Pozdravujem mínuskárov, možno by nezaškodilo, keby pripísali aj výšku svojho IQ. Vyše 100 by ich bolo určite len zopár.
Radika2011
4.1.2018 07:38 | |
+24 -8
Reagovať
to je neplatená reklama na tento psí grc....
Infineon1
3.1.2018 23:23 | |
+12 -2
Reagovať
Slovaci miluju vypit si...
bibip
4.1.2018 20:35 | |
+4 -3
pije sa na celom svete
blaho.slav
3.1.2018 21:41 | |
+27 -10
Reagovať
pozrel som si to z archivu ... a viac nepotrebujem vidiet ... slabota
gabcakovamatinka
3.1.2018 16:22 | |
+28 -6
Reagovať
A čo ste čakali ovce slovenské? Ze vam media povedia aky to bol prepadak ked to chcu dalej vysielat? Nie, nie, povedia ludom aky to malo uspech! Dopadne to ako panelak...skratka ,,rimejky,, a ,,kambeky,, sa nie vzdy vydaria. Kraus je po rozvode ošklbany, Marcin ten sa nikdy nejako neuchytil, o Tlučkovej nejako nepočut a Sladečkovu som okrem uputavky v Hornej Dolnej nikde nevidela...takze skušaju či sa to chyti.
letiacaklada
3.1.2018 18:37 | |
+10 -5
nechytí sa tá stolica riedka,stečie do zabudnutia
jamur
3.1.2018 21:26 | |
+9 -14
Preboha, to je reakcia! Oni si sledovanost nemohli vycucat z prsta, oni uverejnili vysledky sledovanosti. T, ci to bude mat aj dalej vysoku sledovanost, to sa ukaze,ale sledovanost prvej casti je podla oficialnych vysledkov. A ze ovce slovenske ... no neviem, kto je tu ovca... a este aj priliehavejsie slovo by som vedela napisat
kov3
4.1.2018 07:43 | |
+13 -6
jamur - takže ty veríš v pravdivosť "oficiálnych" výsledkov ? Ale si naivná....
jamur
4.1.2018 10:21 | |
+3 -7
kov3 - sledovanost sa zistuje na piplmetroch a tie su prisne kontrolovane, myslis, ze by napriklad JOJ dovolila, aby Markiza klamlivo informovala o sledovanosti? KOnkurenca strazi a nepusti. Nemas info
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Koaličný kolaps: Danko sa urazil. Koaličným rokovaniam dáva košom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Silvia Kucherenko
Kucherenko sa dala do vyrezávania tekvice netušiac, čo sa jej na konci stane: Tragikomédia!
Skúsený slovenský
Bakoš prehovoril o bodyčekoch od Cháru: Nie som masochista, ale páčilo sa mi to
(ilustračné foto).
Konflikt sa skončil krviprelievaním: Pri prestrelke zahynulo päť ľudí
Ján vypadol
Tragická smrť v Košiciach: Ján († 64) spadol cez balkónové zábradlie
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo je stroj na peniaze: Toto mu zarába oveľa viac ako futbal
Monika Smolková
Bývalá europoslankyňa Smolková, ktorá odchádza zo Smeru: Dnes sa nadávkou okrem strany Smer stalo aj slovo Fico
Evita už nebude
Evita Twardzik Urbaníková o filme Príliš osobná známosť: Do viacerých postáv som ukryla kúsok zo mňa
Caity zažila
Dievčina šla k doktorovi kvôli menštruačným bolestiam: Ani netušila, čo sa jej tam dole v skutočnosti deje
Lietadlo
Zrušili zákaz: Britské spoločnosti už môžu obnoviť lety do egyptského letoviska
Nórsky šachový
Šachový velikán sa postaral o nezvyčajný rekord: Famózna šnúra bez prehry
Martin Glváč.
Matovič vytiahol na Glváča komunikáciu s Kočnerom: Okamžitá reakcia
Lenka Praženková
Zúčastnili sa na zabíjačke, kde bol aj Kočner: Praženková a Kosová sa vzdali členstva v Komisii Súdnej rady