Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 1.
Vincent
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.01.2018, 18:50 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nevesta sa vydala za muža svojich snov, o 18 hodín bola mŕtva: Na jej posledné slová ťažko zabudnúť!

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
erc81270
2.1.2018 15:13 | |
+22 -0
Reagovať
Ak by ste vedeli Vy, že máte pár dní, možno pár hodín života, čo by ste robili Vy? Plakali zúfalo do vankúša? Blízkemu svojmu vraveli, že neplač. Veď odlúčenie, smrť to nič nie je. Ráno vstanem ako z počítačovej hry? Môj obdiv jej aj blízkym ľúdom, ktorí to s ňou mohli zažiť. Možno šaty zakrývali tú nesmiernu bolesť, ktorú jej spôsobila choroba. Najdrahší človek mi zomrel v rukách a veľmi trpel. Ak by čokoľvek odo mňa žiadal aj tú najbizarnejšiu vec.. Z lásky splnené.
savmebej
2.1.2018 18:01 | |
+14 -0
No veru aspon bola v kruhu najblizsich.
pantelej
2.1.2018 08:20 | |
+11 -33
Reagovať
Čo by neurobil pravý amík pre publicitu? A hoci na druhý svet, len nech o tom každý vie!
Feroo338
2.1.2018 11:51 | |
+6 -16
Tak, tie zdvihnute ruky a vitazny vyraz znacia: Tak a predsa som to este stihla, som vitaz! No ani naznak toho, ze sa stali manzelskym parom...
sexibabina
1.1.2018 20:24 | |
+78 -5
Reagovať
Ľudia, tu nie je čo chápať, ani jeden z nás nebol v koži Heather, alebo Zory Kolínskej, ich rozhodnutie môžeme len rešpektovať.
Martinaha
1.1.2018 22:08 | |
+21 -36
prosím ťa mohli sa zobrať v tichosti, vymeniť si prstienky a sľúbiť vernosť keď sa tak chceli zviazať navždy, bez novinárov a tej torty na vankúši.
pantelej
2.1.2018 08:20 | |
+16 -8
Lenže to by bolo také neamícke...
SuckerPunch
1.1.2018 20:00 | |
+133 -10
Reagovať
wau...ako fakt nemam slov. k clanku sa vyjadrovat nejdem, kazdy kto o niekoho blizkeho prisiel koli rakovine vie svoje. skor sa vyjadrim k tomu hnoju v diskusii, k tym zufalym, zaostalym, primitivom a dusevnym mrzakom... ked citam tie vase splasky, tak sa ani nedivim, preco je slovensko v takej r*ti v akej je. uz som bol kde tade po svete, ale naozaj taky primitivizmus, zavist, zakomplexovanost a slaboduchost ako na slovensku som este nikde nevidel...
Martinaha
1.1.2018 22:11 | |
+12 -40
závisť? ty aj rozmýšľaš? a čo akože sa im závidí? ostane jej verný keď sa zobrali? alebo to je len cirkus kvôli dôchodku?
SuckerPunch
1.1.2018 22:36 | |
+48 -4
tie vlastnosti tupej slovace som myslel vo vseobecnosti, nie len co sa diskusie tyka. ale ano. j*bnty slovak je schopny aj pekne pocasie na pohrebe mrtvemu zavidiet.
SuckerPunch
1.1.2018 22:53 | |
+32 -5
tipa ako poleno...kym nas smrt nerozdeli....v dobrom aj v zlom....sliepkam ako ty, to ale moc nehovori. lutujem tvojho muza, alebo buduceho muza, ze si zavesi na krk nieco take ako ty. ak sa nechces viazat a je to pre teba nieco ako bremeno je to tvoja vec, ale je kopa ludi, pre ktorych manzelstvo znamena viac ako si myslis.ale jbmnt, viest takuto debatu s niecim ako ty je pod moju uroven
casvsetkoukaze
1.1.2018 19:38 | |
+62 -5
Reagovať
empatia vam nic nehovori ludkovia ze?preto to vo svete je take super....
SuckerPunch
1.1.2018 22:39 | |
+52 -4
cirkusantka? si ty mi len za p**u. a co uz len ona mohla z toho vytazit, ked odratavala hodiny, minuty do smrti? nenapadlo ta ty tupana, ze chcela stravit posledne chvile najkrajsie, ako sa len dalo a mozno dodat silu niekomu dalsiemu, kto rovnako trpi? to ale tvoja obmedzena mozgova kapacita asi nedokaze spracovat vsak ze?
pantelej
2.1.2018 08:26 | |
+5 -15
Punčochlípač, ty sa tu pasuješ do polohy Bírbala premúdrelého, no tupoň a chrapúň si. Nadávaš každému, ktorý ti nepochlebuje a má diametrálny názor, ako ty! Nadávaš na svoj národ, akoby si ty nebol tiež jeho členom! Neškodilo by, keby si sa konečne nad sebou zamyslel a konečne aj trochu zmúdrel! Čo však bude v tvojom prípadne neskutočne problematické!
Feroo338
1.1.2018 19:27 | |
+29 -85
Reagovať
Nechapem to velke teatralne gesto... Vedela, ze uz o par hodin zomrie ale nechala sa priviezt do obradnej siene aj s postelou a este aj pocas sobasu jej tiekla infuzia so silnymi anestetikami... Ved ak chcela zomriet vydata, tak stacilo len zavolat dvoch svedkov a nerobit zbytocne teatro.
Hjurem
1.1.2018 22:31 | |
+40 -2
Kto vie. Mozno prave preto, ze chcela zazit tu okazalost, biele šaty, hostia, obrad. Niektore dievcata vnimaju sobas velmi uzkoprso, je to ich najvacsi sen. Zrejme patrila do tejto kategorie zien. Mozno jej ani neslo o to byt na tak kratky moment jeho zenou ale chcela to cele zazit. Doprajme jej to.
ramble
1.1.2018 19:14 | |
+25 -4
Reagovať
maznacikcarson - To je tragédia. Vzchop sa trochu. Buď chlap. Nebuď taká poľutovaniahodná troska...
helewole3141592
1.1.2018 19:09 | |
+25 -5
Reagovať
Maznačik, si fajn. Ideálny kandidát do pinnelovho ústavu v pezinku
novakgizela
1.1.2018 19:06 | |
+20 -12
Reagovať
Kolinska bola zarytá odporkyna manželstva, po rozvode s Lasicom, a ano vydávala sa v nemocnici, krátko pred smrťou, ale brali sa preto, že dlhé roky spolu žili na "psiu knižku" a jej partner ju viac krát požiadal o ruku, a pred smrťou vyjadril názor, že by bol rád, keby prijala jeho meno. Vdovský dôchodok, nie je nič moc, a má pravidlá, na ktoré v období smrti jej partner nemal dosah. Čiže vdovský dôchodok nedostal.
ozonia
1.1.2018 19:23 | |
+8 -13
vdovský dôchodok možno nie, ale čítala som rozhovor s niekým z jej rodiny, a zrejme po nej zdedil jej majetok, byt a tak, údajne preto vraj ju pred smrťou do sobáša tlačil, ale ak to nie je pravda, tak to nechcem tvrdiť
novakgizela
1.1.2018 20:22 | |
+13 -4
žili spolu viac ako 20 rokov, nebudem sa k zvyšku vyjadrovať, ale v podstate aj Havlova Dagmar, sice bola za Havla vydatá, ale dva dni pred smrtou na nu prepísal všetok majetok. a to je podstatne viac, ako kolinska.
Nyugi333
1.1.2018 18:56 | |
+71 -5
Reagovať
Je to údel!!!A my sa rozvádzame od dobroty!!!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Tryskové prúdenie
Vedci našli vinníka za extrémne počasie Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 21 min
Afganska vláda klame, obetí je oveľa viac, tvrdí preživší útoku Aktuality.sk
Medzi obeťami je podľa ministerstva deväť Ukrajincov, Kirgiz a Grék. Hovorca dodal, že pri útoku boli zranení ďalší desiati ľudia vrátane šiestich príslušníkov bezpečnostných síl.
pred 41 min
Zomrel basgitarista skupiny Kinks Jim Rodford Aktuality.sk
Členom Kinks sa Rodford stal v roku 1978 a v skupine zotrval až do jej rozpadu v roku 1996.
16:40
Sociálni demokrati idú rokovať o vláde s Merkelovej CDU/CSU Aktuality.sk
Sociálnodemokratická strana Nemecka (SPD) začne koaličné rokovania s konzervatívnymi stranami únie CDU/CSU.
Federer ide na AO
Na Federerovi sa baví celý svet: Chcel vyzerať ako The Rock, dopadlo to takto...
Isabelle Kun
Foto
Predĺženie mihalníc sa žene kruto vypomstilo: To, čo nasledovalo, ju mohlo poznačiť do konca života!
Herečky Dominika
Plesajte štýlovo: Známe hviezdy vám ukážu, v čom budete nezabudnuteľné
Súper zostal
Šialenosť! Hviezda z Premier League si dvakrát zlomila nohu, súper plakal
Foto
Teroristický útok na hotel InterContinental: Počet obetí stúpol na 18
Marek Hamšík
Hamšíkovci sú stále na vrchole: Neapol dobyl územie ďalšieho súpera
Posledná rozlúčka
Foto
Posledná rozlúčka so speváčkou z The Cranberries: Konala sa na mieste, ktoré jej navždy zmenilo život
Matka Mayleigh
Takýto šok by nechcel zažiť žiadny rodič! Matka objavila v synovej izbe mrazivé odkazy na stene
Malá Ella robí
Foto
Alena prežila v Anglicku pôrod ako z hororu: To, čo jej lekári spravili, by nechcela zažiť žiadna žena!
Na snímke Martin
Víťazná šnúra na tripe sa skončila: Slovan prehral s favoritom len o chlp
United States
Americký Kongres má na stole zaujímavý návrh zákona: Týka sa Slovenska!
Rafael Nadal
Australian Open sa zamotáva: Postúpili favoriti do štvrťfinále?