Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
7°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.12.2017, 18:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko na najznámejšom bratislavskom trhovisku: Predavač zbadal jej pery, hneď mu napadlo to prirovnanie!

95 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
JednaOptimistka
10.2.2018 03:36 | |
+2 -0
Reagovať
TAK TO JE DALSIA NEPODARENA PLASTIKA, TIE JEJ USTA. AKO JE TO MOZNE, ZE PEKNE ZENY SA TAKTO NECHAJU ZOSKAREDIT?
medovka350
1.1.2018 08:05 | |
+6 -0
Reagovať
nie len skareda ,ale aj sprosta to su maldivy,to nevymyslis.
Lucia780
21.12.2017 13:08 | |
+6 -4
Reagovať
ten bol na mol..
cico_mico81
20.12.2017 16:19 | |
+2 -6
Reagovať
Ja že kde som totok stvorenie už videl https://www.ebay.ca/itm/Funny-Friends-Big-Lips-Fish-Blue-Yellow-Orange-Plush-12-Jennifer-M­azur-Stuffed/401448753156?hash=item5d7835d804:g:cyQAAOSwSv1Xk-qq
levelko12345
20.12.2017 12:21 | |
+29 -11
Reagovať
chcel som ist na obed prave... ale ma presla chut natiahlo ma... o co ide? co je to za mumiu
onenightparty
20.12.2017 10:29 | |
+34 -8
Reagovať
ten rozruch ste preco nenatocili?
cathy2131
20.12.2017 09:16 | |
+38 -10
Reagovať
OMG a co tam kacerenko preboha robila? Zrejme sa zasa potrebovala len ponatriasat a robit "dojem" - dojem co je kazdym dnom matnejsi a matnejsi...chuda...chystala som sa na Mileticku aj ja ja ale teraz to dokladam na naurcito - stretnut tam tuto sugar baby teda netuzim...
Wardruna123
20.12.2017 14:31 | |
+9 -5
Zachviluj bude tocit rychle prachy . Uvidis . Lem si neterba vobec vsimat tuto jej stupidnu rubriku .
cukina1313
20.12.2017 08:28 | |
+75 -8
Reagovať
chúďa...tá ale klesla...so sergejom vymetala večierky,párty,nakupovala drahé veci...a teraz musí robiť také stupídne dokrútky,len aby niečo zarobila,,lebo ona asi fakt nič iné nevie robiť...
enslow
20.12.2017 07:50 | |
+31 -87
Reagovať
Nerozumiem čo proti nej všetci máte. Sak si žije svoj život a vy si žite svoj. Všetci komentujete jej vzhľad ale polovica tu radšej nemáte fotku. A viete prečo ? Lebo sa za seba hanbite lebo ste tlstý a tlste. A je to vždy tak keď mi nejaká začne písať s nemá fotku. A keď ju o fotku požiadať tak pošle fotku stiahnutu z netu. Tak sa za seba hanbi lebo je hnusná a tlsta. Kucherenko má štýl. Je upravená a pekne oblečená. Má peknú aj keď na môj vkus mód štíhlu postavu. A čo vy dedinske chudery. Obuvate sa do jej muža ale čo vy viete ako to bolo ? Videli ste dôkazy všetko ? Slováci zobuďte sa
onenightparty
20.12.2017 10:31 | |
+31 -8
polovicu tu fotku nema, lebo cas.sk obmedzil komentovanie cez pedo azet portal.. preto.. Co ona dokazala? Nakupovat? Minat peniaze? Kto by to nedokazal?
renina15
20.12.2017 12:09 | |
+24 -8
Ja neviem,nechápem zas teba, tvoju obhajobu Kacerenko, neviem či máš priateľku či manželku,nepatram po tomto,nezaujíma ma to, oblieka sa štýlovo to je pravda ,ty si naozaj myslíš,že všetky ženy čo tu píšu sú dedinské chudery? Zabudol si na jednu podstatnú vec , drahý outfit z nej inteligentnú ženu nespraví, bohužiaľ môžem len skonštatovať ,že inteligentncny kvocient jej klesol na úroveň Somálskej ekonomiky.dodatok ak ťa zaujíma aké mám miery kľudne ti napíšem do správy aj výsledky testov IQ,
vaclav31
20.12.2017 06:36 | |
+35 -8
Reagovať
Kto si kupuje v NČ túto Kucherenko stránku ?
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Vladimír Mečiar
Mečiar dal milióny zahraničným megahviezdam, no podporil ho jediný slovenský herec Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Britská vláda plne podporuje plán brexitu premiérky Mayovej Aktuality.sk
Ministerstvo pre odchod z Únie varovalo, že odchod Spojeného kráľovstva z Únie bez dohody spôsobí problémy i s prevádzkovaním letov medzi krajinami EÚ a Britániou.
pred 12 min
Zomrel renomovaný filmár Ottokar Runze Aktuality.sk
Za jeho prácu mu udelili dve Nemecké filmové ceny a Strieborného medveďa na festivale Berlinale.
pred 22 min
Ceny ropy prudko vzrástli, Brent je najdrahší za takmer 4 roky Aktuality.sk
Predstavitelia OPEC a ďalších producentských krajín na stretnutí v Alžíri počas víkendu dospeli k rozhodnutiu, že nie je dôvod bezprostredne zvyšovať produkciu ropy.
Venezuelský
Pokus o atentát na venezuelského prezidenta: Mali v tom prsty aj zahraniční diplomati?
Zdrvená mama Dana
Spoveď matky po havárii dvoch synov: Pred Patrikom smrť jeho brata tajíme...
Júlia Polačeková
Manželka kandidáta na primátora Košíc: Bolestná spoveď o zneužívaní syna
Michal Lajcha si
Rebelujúci farár Lajcha opustil faru: Pravda o tom, prečo sa nestretol s biskupom
Martin Vidra
Obyvatelia Žiliny sa divia, čo to rastie pred mestským úradom: Stavajú im pod nosom čiernu stavbu?
Miko Hladký
Miko Hladký z Gladiatora na nedávny koncert nezabudne: Skončil s monoklom na tvári
Muž chcel
Davový útok na poslanca označili za fašistický: Polícia zatkla osem ľudí
Americký
Trump a juhokórejský prezident podpísali dohodu: Upevnia takto spoluprácu?
Ruský opozičný
Líder opozície v Rusku pôjde opäť do väzenia: Za toto ho odsúdili
Solisko - Lucku
Počasie si s nami robí, čo samo chce: V Tatrách už úraduje Perinbaba
Britská premiérka
Britská vláda podporuje plán brexitu: Odchod z Európskej únie však môže spôsobiť aj problémy s prevádzkovaním letov
Pohraničné
Protesty na hranici medzi pásmom Gazy a Izraelom pokračujú: Zranených bolo najmenej 90 ľudí