Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 10. 12.
Radúz
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.12.2017, 22:51 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Zeman odrovnal českých divákov: Mám veľkú radosť z Trumpovho rozhodnutia! vyhlásil a potom to zaklincoval

31 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
antoniozc
8.12.2017 11:29 | |
+5 -7
Reagovať
Zeman je pán Prezident,je to ozajstný líder.EDšte sa nevyjadrilo Slovenské nacistické tupelo Kiska???
AsymoHayha
8.12.2017 11:02 | |
+5 -5
Reagovať
Somár 111 z Kysúc sa vyhráža USA a nariaduje čo má USA robiť! To teľa treba internovať na Cajlu, veď tomu somárovi načisto zašibáva v gebuli!
Blade1111
8.12.2017 06:11 | |
+26 -8
Reagovať
...a od teraz nech sa amerika neopovazi dri stat svoje tuposti,ze rusi anektovali krym,kedze krym patril rusku....!!!
AsymoHayha
8.12.2017 11:00 | |
+3 -8
Ty somár sprostý a čo má USA s Izraelom , ty tela kysúcké blbé...
napoleon007
8.12.2017 04:34 | |
+10 -13
Reagovať
ozran jeden
aamater
8.12.2017 03:39 | |
+23 -4
Reagovať
Zase bude jeden s prvých politikov čo to vedel správne odhadnúť. Presne, hlavné mesto Izraela a Palestíny!!!
AsymoHayha
8.12.2017 11:01 | |
+0 -8
A zase len sprosté pyskovanie aj o tom čo Zeman nepovedal ale čo si rusofilné prasce tak radi domyslia!
zhnity.rezim
8.12.2017 00:37 | |
+12 -13
Reagovať
Re sonyy66, ale máš smolu, ja síce nie som ani Arab, ani čierny, ani moslim..., ale mám rád pravdu a spravodlivosť a ja sa ty zde_gen_ero_vaný neľu_dský, anti_sociá_lny a nac.isti.cký odpad, toto, čo si si dovolil napísať, že "Untermensch čierny.."!!! Tak to ťa bude ešte veľmi mrzieť, ty hn.oj! V týchto tvojich neľudských, silno ras.isti.ckých, xeno.fóbn.ych a neo na ci st ick ých príspevkoch ty hn.oj, si porušil MINIMÁLNE V 4 PRÍPADOCH ZÁKONY SR § a to, čo si tu prezentoval, ťa preto bude veľmi mrzieť, lebo takých ná ckov, ako si ty, treba po práve a tvrdo potrestať, ty špi.na! A idem spať, čakaj, že to, čo si tu dnes zo seba vygrcal, bude mať ešte riadne konzekvencie, ty netvor. Slušným ľuďom/diskutérom prajem dobrú noc.
Rony78
8.12.2017 00:46 | |
+14 -4
ber to tak,ze ludia tu casto neberu do uvahy fakty,ale pisu na zaklade svojch emocii...netreba sa dat unasat zlobou,nenavistou,len vyslovit svoj nazor,podlozeny faktami
AsymoHayha
8.12.2017 03:07 | |
+1 -8
Veličenstvo! Nenechte cloumat svým majestátem....
Vigilante2016
8.12.2017 05:05 | |
+6 -3
Zhity.rezim - ty si strc pseudozakony SR do zadnice a zmen nick na zhnity.rozum. Typicky vymlety slnieckar. Rasizmus a xenofobia je dnes potrebna na zachovanie narodnej identity a prezitia naroda ako takeho. NO taki ako ty to nepochopia ani keby im to do tych dutych hlav tlacili lisom. O par rokov uvidis kam dospeje spolocnost vdaka takym ako ty.
pismeno0987
8.12.2017 09:03 | |
+4 -2
Pre vigilante velmi dobre
zhnity.rezim
8.12.2017 00:33 | |
+9 -7
Reagovať
Re sonyy... si hanbou celej a každej normálnej, slušnej, civilizovanej, právnej, rešpektu, vzájomnej úcty a tolerancie plnej spoločnosti, ty anti-ľu.dský odpad a hnoj. Ty ra.si.st.ická sv.iňa!
Rony78
7.12.2017 23:52 | |
+40 -25
Reagovať
Nejako zabudate,ze Zidia si vytvorili stat na palestinskom uzemi,takze okupovali Palestinu.
sonyy66
7.12.2017 23:58 | |
+30 -26
nejako zabudas ze arabi nas krestanov chcu uz 1000 rokov vyhladit a jediny kto tam s nimi robi poriadky su zidia.
zhnity.rezim
8.12.2017 00:24 | |
+17 -17
Re sonyy66, NIKTO Z PALESTÍNČANOV NECHCE KRESŤANOV ZNIČIŤ! Nešír tu paniku a poplašné správy magor! Palestínčania sú národ, ktorý ako jeden z mála, už dlhé desaťročia neskutočne, neuveriteľne trpí. Ak si až tak neznalý tupec, čo vidíme, že si, pozri si akékoľvek videá z Palestíny, ako moc trpia. Po druhé, žili a žijú tam stáročia a nikdy, i keď bola daná oblasť pod Turkami, neboli žiadne problémy, ani žiadna nenávisť, žili tam v mieri a pokoji kresťania, moslimovia, i židia, práve naopak, keď boli Židia perzekvovaní v Európe, hľadali hromadne útočisko v obrovskej tureckej ríši a tú pomoc i temer úplne všetci dostali a bola im poskytnutá. Nalistuj si to v historických knihách ty anti_semi_tský, nenávistný imb_ec_il...!!! Práve kvôli takýmto neskutočným, nená.vis.tným hlupákom, ako si ty, vzniká úplne zbytočná nen_ávi_sť, nepokoje, konflikty, dokonca vojny. Mal by si sa magor nad sebou seriózne zamyslieť a najmä DOŠTUDOVAŤ SI ASPOŇ ZÁKLADNÉ HISTORICKÉ FAKTY. Niečo neuveriteľné. Dobrú noc radšej, lebo ma takýto niktoš len zbytočne vytočil a takýto od_pad mi zato isto nestojí.
sonyy66
8.12.2017 00:27 | |
+12 -16
zhnity.rezim zavri hubu untermensch cierny
zhnity.rezim
8.12.2017 00:31 | |
+13 -13
Re sonyyy66, ty neľudský, šp.in.avý fe.ťácky de.ge.ne.ro.va.ný odpad, ja ti dám také Zavri hubu a "untermench, ty prašina!!! Hneď zajtra, najneskôr v pondelok ide na teba trestné oznámenie, ty zba.sta.rdelý, nená.visti.plný, po.j.e.b.a.n.ý nácek!
Rony78
8.12.2017 00:39 | |
+20 -8
ja beriem do uvahy len fakty-Zidia okupovali palest.uzemie...bez ohladuu ci je kto moslim ci zid
sonyy66
7.12.2017 23:49 | |
+27 -22
Reagovať
palestinec = cigan
zhnity.rezim
8.12.2017 00:25 | |
+18 -11
Nie, id.iot, sú to 2 úplne, ale úplne odlišné etniká, kt. spolu nemajú absolútne nič spoločné.
Hjurem
8.12.2017 01:14 | |
+18 -5
No zas tak uplne odlisne nie su. Maju toho spolocneho viac nez dost. Najspolocnejsia vlastnost je ta, ze je z nich viac skody nez uzitku. Cest vynimkam. Je ich vsak zalostne malo.
sonyy66
7.12.2017 23:37 | |
+30 -21
Reagovať
suhlasim so zemanom
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Drahé autá
Škoda viac ako Kočner a Bašternák dohromady? Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 5 min
Omán otvorí vzdušný priestor izraelským aeroliniám El Al Aktuality.sk
Ománsky sultán Kábús ibn Saíd udelil Izraelu povolenie na prelety cez vzdušný priestor jeho krajiny.
pred 25 min
Bábätkám v Rumunsku zistili baktériu odolnú voči liekom Aktuality.sk
Odolnú baktériu našli už u 39 bábätiek.
pred 55 min
Pri Galante zavalil múr 15-ročného chlapca, zraneniam podľahol Aktuality.sk
K nešťastiu došlo v obci Jelka v okrese Galanta.
The Strongest
Hrozivá štatistika rumunskej nemocnice: Už 39 bábätkám zistili baktériu odolnú voči liekom
Britská premiérka
Odíde Británia z EÚ bez dohody?! Donald Trump chváli rebelov v strane Theresy Mayovej
Davide Astori
Môžu za smrť talianskeho futbalistu lekári? Hráča uznali za zdravého, ale...
Zdobenie sa stalo
Foto
Keď uvidel Róbertovo dielo synovec, okamžite vyťahoval foťák: Nádhera, takto vyzerá poriadna vianočná výzdoba!
Muzikant
Foto
Spevák Cmorik sa pochválil rozkošnými dvojičkami: Toto sú moje poklady
Romanova ulica
V obci na západnom Slovensku zavalil múr 15-ročného Vladimíra, zraneniam podľahol
Neupravené cesty
Vodičov na Liptove a Orave trápia poľadovica, sneh a neupravené cesty: Tieto úseky sú najkritickejšie!
Amande sa stala
Žena († 41) zomrela na dovolenke, jej telo prišlo bez očí a mozgu: Hrozné podozrenie!
Radosť: Stoch sa
Ďalší skvelý výkon Miroslava Stocha: Slovák zariadil víťazstvo Slavie Praha
Britská premiérka
Výsmech a bolestivé priznanie: Mayová odvolala kľúčové hlasovanie o brexitovej dohode
Muž natočil
Muž natočil podmanivé video plávania so žralokmi: Dôvod, prečo riskuje, vás zaskočí
This is where you
Nechali ste sa nahovoriť na životné poistenie? Tak toto sa vám bude počúvať ťažko...