Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 10.
Alojzia
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.12.2017, 18:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Poslal mame fotku frajerky, na niečo však úplne zabudol: Pre ten nemravný detail sa skoro prepadol od hanby!

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
3.12.2017 06:34 | |
+13 -0
Reagovať
Tak ale toto je poriadny škandál. Prečo to ešte nebolo na jojke
DarkLower
3.12.2017 02:36 | |
+6 -3
Reagovať
pre jej sladky usmev a krasne oci by som jej odpustil aj ze ma rada zvezovanie lanom na odtahovanie aut :D
peterf35
3.12.2017 04:41 | |
+8 -2
jasne, daju sa zviazat, ***t, robit si s nimi co chces, a potom ich mas na krku cely zivot, budu ta tyranizovat, a ak sa nenechas budes platit vyzivne ... nestoji to za tych par chvil slasti :)
garfield456
3.12.2017 01:48 | |
+14 -3
Reagovať
co je na tom nemravne? Taketo veci robi mozna Tretina parov akurat Novy Cas s toho robi nemravne veci a o nic nejde
copy
3.12.2017 01:16 | |
+20 -1
Reagovať
Nový čas nevie nič iné, len sliediť v anglických novinách a kopírovať ich články.
Tomes123
3.12.2017 06:51 | |
+8 -0
a este k tomu to nevedia ani prelozit :D
ServisSherif
3.12.2017 01:06 | |
+5 -5
Reagovať
Karma je zdarma. Nech aj jeho mater vie aké je jej synátor prase úchylné. :-D že musí je**ť na X spôsobov a že normálne mu to nestačí :-D heheh
zubata0000
3.12.2017 00:07 | |
+21 -2
Reagovať
trapne veru ako cely tento bulvar uz podla nazvu vzdy viem ze to pisal NC.
vytacamblbcov
2.12.2017 23:58 | |
+27 -2
Reagovať
trapná ***.i.n.a. ako ten .*** čo to sem dal
DJVinyl
2.12.2017 23:37 | |
+22 -6
Reagovať
autor članku počuvaj, pokial ta nevihodí šef sprav to sam...ušetríš sa trápnym momentom..ja na tvojom mieste sa hambím ukazat na verejnosti
levpard
3.12.2017 02:13 | |
+8 -2
S tvojim nazorom suhlasim, ale keby som pisal, tak ako ty, tak sa hambim nieco verejne napisat ;)
MHetfieldM
2.12.2017 23:26 | |
+7 -5
Reagovať
Oh to je strašné, mama zrejme vie, že si len nepozerajú do očí, to už viac som sa cítil trápne keď som omylom sms určenú pre priateľku poslal kamoškinej matke, lebo si pred tým kamoška požičala mobil aby poslala správu mame a ostalo mi tam ako posledné číslo ktorému bolo písané, číslo kamoškinej mamy namiesto mojej priateľky...našťastie to bola jedna z tých romantických a nie tá z tých šteklivých. A čuduj sa svete o mne Nový čas nepíše...
powerplayboy
2.12.2017 22:26 | |
+29 -2
Reagovať
Trapne a nemravne ako cely novy cas
Krenhof2016
3.12.2017 05:17 | |
+1 -2
Ty si Miništrant?sak to je len dalsi pokus pisalkov prezentovat nejaku bezvyznamnu h o v a d i n u
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
ilustračná foto.
Značná časť spisu ku Kočnerovej kauze Technopol údajne zmizla zo súdu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 38 min
Nemecký súd zamietol žiadosť o odstránenie „Hitlerovho zvona“ Aktuality.sk
Kostolné zvony vyrobené v období nacizmu majú na sebe často vyobrazené hákové kríže.
pred 58 min
Saudskoarabský princ sa stretol s americkým ministrom financií Aktuality.sk
Saudskoarabský korunný princ Muhammad bin Salmán sa v pondelok stretol s americkým ministrom financií Stevenom Mnuchinom.
06:30
Norimberskú cenu za ľudské práva získal čilský aktivista Aktuality.sk
Ocenený bojuje za slobodný prístup k vodným zdrojom.
Po zhasnutí
Foto
Keby ste ich v noci zbadali, mysleli by ste, že blúznite: Niečo také ste videli len vo filmoch!
Poškodená Natália
Začal sa súd s obžalovaným Jakubom v kauze Čistý deň: Natália prehovorila o sexuálnom zneužití!
Takéto „asfaltové
Košice si vyrobili poriadnu hanbu: V meste majú hneď niekoľko nepodarkov
Alexander
Výnimočný príbeh dvoch bratov: Alexander a Victor dokázali vo vojnách priam nemožné
Na ostrove bývajú
Foto
Na ostrovčeku Migingo sa tiesni 500 obyvateľov: Nechýbajú tu krčmy a to nie je všetko
Nesrovnal, Mika
Päť kandidátov na primátora Bratislavy: Ako chcú skrášliť ulice a zabrániť záplavám?
Harry Potter
Foto
Britská pošta prišla s magickou novinkou: Drobnosť, ktorá poteší fanúšikov Harryho Pottera
Voľby do Senátu
Je to oficiálne: V Bosne potvrdili výsledky prezidentských a parlamentných volieb
Obranca Slovana
Výhercovia vstupeniek na Slovan v zápasoch World Games vo Viedni
Na albatrosy
Vzácne morské vtáky sú v ohrození: Útočia na ne myši obrovských rozmerov
Abdul Rázik
Zavraždeného policajného náčelníka nahradí jeho brat: Prečo ho vymenovali i napriek nedostatočnej kvalifikácii?
Bags of drugs,
Polícii v Albánsku sa podarilo zatknúť desiatky podozrivých: Okrem heroínu sa u nich našli aj zbrane