Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.01.2018, 10:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Utrpenie detských hviezd: Mnohí sa s následkami pasujú dodnes

101 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Niktosh-Alfonz
1.1.2018 12:18 | |
+24 -4
Reagovať
Nechcem rýpať, ale kto učil autora článku matematiku? Ak sa Katka Zatovičová narodila ako tu uvádzajú v roku 1975, tak teraz má 43 a nie 53 . . .
jenysse
1.1.2018 13:39 | |
+12 -7
Ked Katka Zatovicova v 1975 roku hrala vo filne, tak asi tazko sa mohla v roku 1975 narodit. Ty nevovladas nie len matematiku, ale ani biologiu.
mamtorad8019
2.1.2018 14:24 | |
+0 -0
NEsedi to ani tak, ani onak. Pisu ze v 75 mala 6 rokov. Takze nemoze mat ani 43 ani 53
fcbk3000
1.1.2018 12:03 | |
+35 -4
Reagovať
Deti si zaslúžia detstvo! Mali by to pochopiť hlavne rodičia a to aj tí,ktorí zo svojich dcér robia prehnané princezničky a rozmaznaných spratkov,ktorých si kupujú darčekmi a peniazmi miesto toho,aby im venovali svoj čas a životné úsilie,aby v nich budovali pokoru,úctu,morálne zázemie a zdravý rozum. Ako dopadla hviezda z filmov sám doma si dohľadajte na nete.Často majú totiž aj dospelí problém uniesť ťarchu šoubiznisu. To smutnejšie je, že čoraz viac detí je zneužívaných na reklamu,pseudoumelecké inscenácie a pod. Ale čo..šak "pokrok".
01registra
1.1.2018 12:54 | |
+7 -6
Aha, cize deti by vlastne vo filmoch hrat nemali, pretoze im to kazi detstvo. Vo filmoch by mali ucinkovat len dospeli a nam ako divakom by vobec nemalo pripadat divne, ze filmy by zobrazovali len akusi podivnu realitu, v ktorej neexistuju deti, kopec kultovych filmov vlastne nikdy nemalo vzniknut a kinematografia by mala byt ochudobnena.
fcbk3000
1.1.2018 13:17 | |
+4 -4
Aha, čiže si nepochopil, ani keď som ti to napísal čierne na bielom.To robí asi tá tvoja kinematografia mkultra lebo to čo tu trepeš som nenapísal ani len okrajovo. Veľa zdaru v čítaní a chápaní.
mato_63
1.1.2018 12:00 | |
+104 -2
Reagovať
Prirovnat herecke umenie Chlpika ku Tomasovi Holemu...tak to odzrkadluje skutocnu odbornu uroven tunajsich zurnalistov.
mako369
1.1.2018 11:56 | |
+93 -5
Reagovať
tie protekčné decká čo sa hrajú na hercov nesiahajú T.Holému ani po členky,ten sa nemusel pretvarovať pred kamerou ako tieto Dostrkané ufňukané decká našich "umelcov"!!!
renton25
1.1.2018 11:47 | |
+61 -5
Reagovať
Každý serial čo začne, tak si ho pozriem aby som si spravil názor. Takže tieto nové sračky sú nepozerateľné, stačil jeden diel aby som vedel ktorá bije. Decku dajú svojich 15 minút slávy, stane sa z toho rozmaznaný netopier a problém je na svete. Stačí iba nepozerať. Vidieť to hlavne na ich trápnom dni otvorených dverí - ľudia sa tam správajú ako šialení.
bancia
1.1.2018 11:40 | |
+19 -5
Reagovať
problémy, išli do toho s tým, vedeli čo to obnáša.....tie ich problémy len vymenili za iné. Viem si predstaviť namyslenosť, nadradenosť týchto detí keď sa stretnú s "jednoduchými" a potom sa liečia, že ich deti do kolektívu nepríjmu
sebi564
1.1.2018 11:24 | |
+79 -19
Reagovať
Toho chlpika si dovolia nazvať hercom. Neznášam to drbnute decko
t.v.777
1.1.2018 11:19 | |
+56 -7
Reagovať
Tomáš Holý († 21): Bujaré pitky ho stáli život. To sa stáva aj úplne bežným ľuďom,,
zubnykaz
1.1.2018 11:13 | |
+101 -13
Reagovať
z Tomasa ste tu urobili opilca. Jednak to nieje pravda a tiez si to od vas nezasluzi
Anonymný nick
1.1.2018 12:37 | |
+27 -2
Hned mně to po přečtení taky napadlo,co to píšete za bláboly?Jaký opilec?Bože však jeho maminka se musí v hrobě obracet,nikdy se se synovou smrtí nevyrovnala,za toto by vás páni novináři měli normálně zažalovat!
dodo193bb
1.1.2018 11:11 | |
+93 -6
Reagovať
Ja síce tie dnešné sprostosti málokedy pozerám viac, ako 5 minút pri prepínaní kanálov na TV, ale komu sa už mohol páčiť, ako "herec" ten chlapec? To je už podľa mňa zúfalstvo.A neviem,čo je to vlastne za dnešná móda,že stále niekde naschvál vmontujú dáke decko do deja a nejaký detský problém.Ak aj v minulosti hrali vo filmoch tiež deti, tak to boli skôr okrajové herecké role, alebo v nejakých komédiách pre zábavu.Dnes však deti vo svojich úlohách "riešia" strašne náročné problémy a všetci herci okolo nich akože obskakujú, aby mu s tým nejako "pomohli" a minimálne 5 dielov je o tom istom a medzitým vždy niejaký mafián,podnikateľ, právnici, šlapky, podvody, súdy o majetok,podrazy i vraždy a podobne...To, čo sú za scenáre?
ludlum
1.1.2018 11:16 | |
+53 -5
mas svatu prevdu, v aktualnych akoze serialoch zo zivota je kazdy milionar a na druhej strane bezdomovec, pri tom kazdy s kazdym chrape a riesia absolutne sprostosti vytrhnute zo zivota...priklad : niekto ide na WC a 5 ludi to riesi, co tak asi za tym moze byt..a pritom je to jasne - treba sa mu ist v....ť...
V1-V2
1.1.2018 12:10 | |
+7 -5
"Ak aj v minulosti hrali vo filmoch tiež deti, tak to boli skôr okrajové herecké role, alebo v nejakých komédiách pre zábavu." Nemáte pravdu, a čo Shirley Temple v 30-tych rokoch? tá hrávala hlavné úlohy a to nielen v komédiách, ale aj muzikáloch alebo drámach; ďalej Patty McCormack v horore The Bad Seed; Mandy Miller v dráme Mandy; Patty Duke v životopisnej dráme The Miracle Worker; a mnoho ďalších, takže treba si naštudovať veci, lebo detskí herci už v 50-tych rokoch stvárňovali "ťažšie" úlohy :D
dodo193bb
1.1.2018 12:44 | |
+12 -4
Bavíme sa tu predsa o našej detskej filmovej tvorbe za bývalého Československa.Čo sa týka tých "vážnych" hereckých úloh, čo spomínaš, tak je úplne o niečom inom.Tým našim detským hercom teraz vkladajú do scenára niekedy tak závažný problém, že kvôli scenáru musí byť privolaný hádam celý tým psychológov, aby ten závažný problém detského herca vyriešili dokonale podľa liečebného manuálu.Tak som to myslel.Ak si si to inak vysvetlila, tak absolútne si nepochopila o čom som písal...
dodo193bb
1.1.2018 12:47 | |
+0 -4
RE-V1-V2 Tam som si pomýlil rod,ale pôvodne som chcel zareagovať na iný ženský komentár, tak sa stal ten omyl...
V1-V2
1.1.2018 13:29 | |
+3 -3
"Bavíme sa tu predsa o našej detskej filmovej tvorbe za bývalého Československa." Nebavíme, lebo ste to povedal vo všeobecnosti a "čo spomínaš, tak je úplne o niečom inom", nie :D nie je to o úplne niečo iné, je to to isté, detský herec ako detský herec. "Tým našim detským hercom teraz vkladajú do scenára niekedy tak závažný problém" hej lebo zahraničným detským hercom nevkladali tak závažné problémy, že? A mne osobne je jedno, že či je to československé dieťa alebo zahraničné, pre mňa sú aj tak cudzie, keďže nie sú moje vlastné, ja nerozlišujem na rozdiel od vás
dodo193bb
1.1.2018 15:04 | |
+0 -5
Re-V1-V2...Je to pravdepodobne tak, ako som už písal.Vôbec si nepochopil môj komentár...Možno je to preto,lebo si nežil v dobe socializmu a nezažil si mnohých detských hercov , čo učinkovali vo filmoch za socializmu, keď začínali...Všetky filmy si videl len zo záznamu a potom je to, akoby som ja hodnotil filmy zo SNP...
V1-V2
1.1.2018 17:44 | |
+4 -3
ja viem o filmoch viac než si myslíte, píšem o nich od roku 2012 a venujem sa tvorbe od roku 1930, teda od zvukových filmov až do súčasnosti a hoci nemé filmy moc nemusím, tak orientujem sa aj tam, hlavne tie 20-te roky
dodo193bb
1.1.2018 19:17 | |
+1 -3
Re-V1-V2...Ty to stále nechápeš.Tu predsa vôbec teraz nejde o to,či máš prehľad o všetkých filmoch od roku 1930,lebo je to možno Tvoj koníček, alebo práca.Tu vôbec nejde o kto z nás viac filmov videl a teda ďalej "doč-úra".Toto nie je akademická debata o vývoji filmov...Ak chceš úplne pochopiť nejaký film, tak musíš zažiť tú dobu,ktorú filmový dej potom kopíruje.Vtedy pochopíš, ako ho zaradíš hodnotovo a ako hodnotovo ho asi brali aj ostatní ľudia,čo zažili tiež tú dobu.Ak to tak nie je, tak môžeš len pozerať filmy a robiť si ich zoznam.Chcel si sa asi len predviesť, aký máš Ty prehľad o filmoch...
V1-V2
1.1.2018 20:29 | |
+3 -2
"Ak chceš úplne pochopiť nejaký film, tak musíš zažiť tú dobu,ktorú filmový dej potom kopíruje." Takže teraz filmoví kritici nemôžu hodnotiť staré filmy lebo ich nezažili, Divadelní kritici zase nemôžu hodnotiť staré divadelné hry, lebo ich nezažili, herní kritici zase nemôžu hodnotiť staré hry lebo ich nezažili, maliarsky kritici nemôžu hodnotiť staré maľby, lebo ich nezažili, knižní kritici nemôžu hodnotiť staré knihy, lebo ich nezažili, to chcete tým povedať? "Vtedy pochopíš, ako ho zaradíš hodnotovo a ako hodnotovo ho asi brali aj ostatní ľudia,čo zažili tiež tú dobu." Tak napríklad veľa filmov vo svojej dobe prepadlo, lebo ich ľudia nechápali a nerozumeli im a uznania sa im dostalo až o mnoho dekád neskôr, napr. také Vertigo (1958), ľudia vo svojej dobe ho odignorovali a dnes je to jednej z najlepších hitchových filmov, čiže ak by sme sa riadili vtedajšími hodnotami a názormi ľudí, tak dnes by bol na tom ten film takisto a to by bola chyba a takýchto filmov ale aj umelcov, ktorým sa uznania dostalo neskôr sú desiatky
dodo193bb
1.1.2018 23:19 | |
+0 -2
A Ty o čom do ri-ti stále točís a dokazuješ si? A doma všetci OK? Neviem o čo sa stále snažíš a robíš z toho filmovú konferenciu kritikov filmov, že sa stále mýlim? Však mne je to jedno, čo si Ty myslíš.Ja nestojím o to, aby si tu všetkých cez moju osobu presvedčil, aký si Ty znalec umenia.Ja som len vyslovil svoj názor a je mi to u riti,že "pán je znalec" a nie si ten názor schopný spracovať.
V1-V2
2.1.2018 00:05 | |
+0 -0
už neviete čo :D tak sa snažíte vykrucovať :D
V1-V2
2.1.2018 00:19 | |
+0 -0
najprv napíšete, že človek musí žiť v danej dobe aby to vedel ohodnotiť a keď vám dám príklad, že nie vždy to tak je, tak hovoríte, že píšem mimo :D ja len argumentujem, čo hovoríte, že aj ľudia v danej dobe sa mýlili
V1-V2
4.1.2018 12:01 | |
+0 -0
hej dodo193bb tell me more :D:D:D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná snímka.
Konšpiračné byty boli po celom Slovensku. Stretávali sa aj u vás ŠtB-áci? Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pavol Rusko
Obžalovaný exminister Pavol Rusko: Pred rozvodom som si našiel milenku
Miesto nešťastia:
Šialený vodič (17) peugeotu vrazil na chodníku do tínedžerov: Dievča vláčil pod autom
Máj 2019 -
Popálenej mamičke Marte robí radosť malý synček: Števkovia mi zmenili život na nepoznanie
Nepríjemný
Hviezda relácie Videostop v ohrození života: Infarkt za volantom!
Matteo Salvini
V Ríme sa zišli tisíce Salviniho sympatizantov: Žiadali demisiu vlády
Adrenalín: Palio
Toskánska Siena v lete žije drsnými pretekmi: Divoké dostihy v centre mesta!
Britský premiér
Aktualizované
Brexitová sága pokračuje: Johnson pošle Tuskovi list so žiadosťou o odklad
Vojenskú operáciu
Ankara odmietla tvrdenia Kurdov: Šíria nepravdivé informácie, aby sabotovali dohodu medzi Tureckom a USA
Prezidentka
Čaputovú pozvali do Japonska: Čo má prezidentka v pláne?
Jack Hughes
Jack Hughes s premiérovým gólom v NHL: V zápase skóroval iba on
V Barcelone vyšlo
Španielska vláda odmietla Torrovi žiadosť o začatie dialógu: Roldánová ho označila za "podnecovateľa" nepokojov
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund porazila Mönchengladbach, Bayern Mníchov opäť nezvíťazil