Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.09.2017, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pápež František šokuje nečakaným priznaním: Ako štyridsiatnik pravidelne využíval služby jednej ženy!

89 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
marusinecova
2.9.2017 20:53 | |
+3 -2
Reagovať
NáBOžENSTVO ja nemám dobre skusenosti s farármi! ked som bola ešte ako dieťa chodila som na náboženstvo mala som isť na prijmani to je už presne 44rokov ! tam nás učil farar nikdy na to nezabudnem chodil tam jeden chlapec s takej slabšej rodine , skušal nás verím boha modlidbu a on sa nenaučil nevedel tak prišiel k nemu v ruke mal take drevenne hrube pero a stym mu pohlave buchal a pán farár kričal verim -boha atd tolko mu buchal až omdlel ja ešte ako dieťa som naplašila a utiekla som s triedy a kričala som po celej dedine čo sa stalo .Bohužial všetko sa ututlalo a pan farar mal pravdu že sa nič nestalo a vyhrali slová fararové!!!!Roky prešli vždy som si povedala že ked budem mať dieta že ho nebudem nutiť k viere a nech on sa rozhodne či bude chodiť na etiku-alebo na náboženstvo on sa rozhodol na etiku nikdy som mu môj príbeh nepovedala s faraom ale on sa rozhodol tak som nekladla odpor lenže čo sa stalo v 5ročniku som sa v škole stretla s katechiskum ktorá učila ich triedu matemetiku taka bola na môjho syna zaťata stale mu dala o 1stupen zlu znamku nevedela som prečo? ale ked som prišla na jej učitelské metody tak som jej volala že prečo prečo dostal o+1STUPEN ZLU znamky tak stale sa vyhovárala že raz kakulačka zlyhala potom že mala preklep atd niektore deti ktore chodili na náboženstvo ti boli vyborny v matematike chvalabohu že už neuči ho syna.bohužial prečo dovolia učit take učitelky ktorá je katachystka a zaroven matematikarka bohužial naboženstvo nepatrí do školy velky omyl tejto dobe
berger309
2.9.2017 15:10 | |
+12 -8
Reagovať
Asi nezvládal celibát!
cat1
2.9.2017 13:30 | |
+21 -10
Reagovať
Ked citam tie komenty, je mi zle. Precitali ste si vobec ten clanok? Tam je rec o PSYCHOANALYTICKE a nie o prostitutke! Titulka sice zavadza, ale prv nez sa k niecomu vyjadrim, tak si to precitam, ci nie?
Teodor800
2.9.2017 13:38 | |
+12 -9
Fero to už má v hlave popletené, ale má na to vek.
r.t.alias
2.9.2017 13:59 | |
+3 -8
Teodor800 - podľa seba súdiš druhých ? ? ?
elpresidente
2.9.2017 14:54 | |
+6 -3
Však v pohode ale to ešte neznamená že taká polovica , možno aj viac kňazov si ho necha preblafnúť ľahkej žene,,,
99mato1234
2.9.2017 17:31 | |
+4 -1
to su debilkovia ktory urazaju druhych nech sa zamyslia sami nad sebou
jarunkapd
11.10.2017 21:14 | |
+3 -0
Nevím z čeho je ti zle,když mohou faráři t r t k a t děti,tak proč by nemohl papež mít sex s psychoanalitičkou,to je alespoň normální je to dospělá žena,ale děti? no hnus.
kveci
2.9.2017 13:08 | |
+21 -8
Reagovať
Psychoanalytička ale veľmi nepomohla...
r.t.alias
2.9.2017 13:41 | |
+2 -12
na rozdiel od teba áno, ta psychoanalytička mala dar z hora; ale na vyšší stupeň žiadny psychoanalýzy, psychológ ani psychiater nestačí !
sonyy66
2.9.2017 12:52 | |
+35 -11
Reagovať
Som krestan ale je mi zle z papeza ktory umyva nohy arabskym ciganskym satansitom ktori si hovoria mohamedani.
sonyy66
2.9.2017 12:53 | |
+20 -8
Cirkev bola institucia ktora v kriziackych vypravach branila europu pre islamskym morom a tento papez sa im teraz klania je to hanba celej cirkvy a mali by ho zosadit a vymenit za ineho
r.t.alias
2.9.2017 13:44 | |
+1 -4
ak sa budeš vyvaľovať len na brehu, tak to ani nikdy nepochopíš ! či nebolo povedané, že máme ísť na hlbinu ?!?
TSIvanecky
2.9.2017 12:31 | |
+17 -15
Reagovať
...náboženstvo je duchovný,filozofický, smer,cesta,pre najchudobnejšie vrstvy ,s najnižším intelektom...moc takmer nemá,len formálnu!!!slabým pomáha a silným tiež,ale využívať slabosti ľudí!!!!!!!!
Aldis
2.9.2017 12:40 | |
+16 -16
...a ty máš kolko vysokých škôl???Ved aj veci,profesori,inžinieri,lekári a iný vysokoškolsky vzdelaný ludia chodia aktívne do kostola a zapájajú sa do života cirkiev ktorej sú,netrep tu blbiny...
TSIvanecky
2.9.2017 12:51 | |
+15 -17
...aj intelektuáli chodia do kostola,bud zo zvyku,alebo kvôli politike,alebo zo strachu...moja dcéra verí v boha od 10r,ked som sa jej pýtal už ako dospelej prečo,ked sme ju k tomu veľmi neviedli,povedala,že keby boh existoval,tak urobila dobre,ak nie,tak sa nič nestane!!!!!!!! skr.je to zabezpeka,záruka,istota pre slabých!!!!!!!
TSIvanecky
2.9.2017 12:53 | |
+6 -8
a pre aldis, hovoril som o pravidle,ale sú výnimky,ktoré to pravidlo potvrdzujú!!!
r.t.alias
2.9.2017 13:48 | |
+10 -7
BOH jestvuje, existuje, ale pokrytec ako ty si to nikdy nepripustí !!!
hunt279
2.9.2017 12:21 | |
+23 -7
Reagovať
včera vo večerných hodinách vo Viedni, v 15-tom bezirku, migrant brutálne zbil ženu s dieťatom na schodisku v metre a nikto nič neurobil.
paldi164
+15 -16
Reagovať
Je to slobodomurár/ jezuita/ prečo by ohrdol sexuálne služby hoc aj nejakej prostitútky. Proti prírode sa nedá ísť.
r.t.alias
2.9.2017 13:50 | |
+3 -7
lebo je verný, na rozdieľ od teba, mňa !!!
pandur1212
+27 -6
Reagovať
""František: Práva migrantov sú dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť"",to moze povedat len clovek na drogach ci psychotrop liekoch,zdravy urcite nie.
orinorion
+22 -11
Reagovať
Podľa mňa by katolícka cirkev mala zrušiť celibát, veď je to naozaj ťažké žiť celý život bez lásky, bez kontaktu s milovanou osobou, bez milovania. A každý človek si zaslúži lásku.
orinorion
2.9.2017 12:30 | |
+21 -7
Je to tak dané od prírody. Ak človek ide proti prírode, hormóny robia v organizme svoje. A z toho môžu byť potom rozličné psychické úchylky, ako napr. pedofília. Tak prečo tomu rozumným spôsobom nepredchádzať?
Aldis
2.9.2017 12:46 | |
+14 -8
...ja som to tu už kdesi písala že celibát je prežitok,samotný farári a ani nik z ich nadriadených túto zbytočnost nedodržuje...ale držia sa toho preto,lebo si mylne myslia,že ludia nevedia o ich prehreškoch-za múrmi kostolov,katedrál,kláštorov si to môžu mysliet,ale fakt je iný...inak by katolícka cirkev nebola najbohatšia na svete,iná cirkev nie je tak viditelná ničím kostolmi,majetkami,zlatom a ani sa tak nepchajú do médií,lebo ich farári a evanjelické farárky sa môžu ženit-vydávat a majú deti,prežívajú bežné starosti manželstva a skôr vedia svojim farníkom poradit,čo robot ked je manželská kríza,ale katolícky knaz to má naštudované len z kníh,reálny život vo zväzku nezažil a nevie čo to je...
halina.praznovska
2.9.2017 13:16 | |
+8 -8
Aká katolícka cirkev!!Za vlády tohoto tu katolícka cirkev ako taká už ani neexistuje!!!Sú už len osamelí veriaci!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Albánska polícia
V Albánsku sa polícii podaril skvelý zásah: Prekazili teroristický útok
Neonacisti
Neonacisti narušili maďarské oslavy: Chceli vtrhnúť do komunitného centra, ľudia sa pred nimi zamykali
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou