Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 21. 4.
Ervín
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.08.2017, 15:01 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Roman vysolil prachy za luxus netušiac, že smeruje na najhoršiu dovolenku v živote: Horor v Bulharsku!

365 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jerdna
16.8.2017 18:23 | |
+6 -0
Reagovať
Bulharsko a luxus ? Aspoň sa poučil.
majana20
16.8.2017 07:26 | |
+7 -0
Reagovať
tie brady... no neviem... nič moc....
cica454
16.8.2017 09:11 | |
+3 -0
ani mne sa nepáčia muži s bradami, nový štýl pochádza z východu, je veľa nových tkz.barbierov , ktorí upravujú vlasy a chlpy na ušiach otvoreným ohňom
piacenzak
14.8.2017 18:52 | |
+12 -0
Reagovať
ako za taku cenu cakali luxus? Treba si aj citat recenzie, tento hotel ma ubohych 51% na holidaycheck.de .... nikdy by som nesla do hotela pod 80 %, obvykle ideme len nad 90% kladnych hodnoteni co ma, potom sa netreba stazovat. Ono vzdy je niekto nespokojny ale pri takom percente nespokojnosti to asi nebude len tak.... Bud si dosetrim a priplatim za lepsie, alebo radsej nikam nejdem, nez vyhodit peniaze za taky humus.... to uz ozaj radsej welness pobyt v Cechach ci na Slovensku
in.v.v.tas
14.8.2017 15:46 | |
+9 -2
Reagovať
ano ano ano BULHARSKO BUDE URCITE LUXUSNE HAHAHHAHAHAA
ede35
14.8.2017 12:57 | |
+5 -3
Reagovať
Typicke bulharsko...Cxixgxaxnxi...
petrik158
13.8.2017 13:51 | |
+11 -7
Reagovať
Bratislavský močkári !!!
stefi309
13.8.2017 12:42 | |
+8 -3
Reagovať
naco tam šel ? a ted fňuka
luban47
13.8.2017 08:29 | |
+15 -7
Reagovať
ROMAN,musíš byť aj trochu pozitívny.Vrátili ste sa s priateľkou domov KOMPLETNÍ! A nie ako ČEŠKA,ktorá sa po dobodaní ARABSKÝM *Z*M*R*D*O*M* vrátila domov z HURGHÁDY v DREVENOM PYŽAME.Možno práve v tom bolo to "ultra all inclusive",že arabskí ANJELI SMRTI ani nevedia,že nejaké ZAPRDENÉ,STREDOVEKÉ Bulharsko EXISTUJE a preto ste sa vrátili domov síce OTRÁVENÍ,ale ZDRAVÍ!
stranskav
13.8.2017 08:07 | |
+29 -9
Reagovať
Boli sme v Bulharsku uz x - krat, vzdy v *** hoteli, VZDY bolo dobre. Strava vzdy len ranajky, lebo v von sa najes bez problemov kolko chces. So spinou som nikdy problem nemal. Treba sledovat recenzie a neskocit im na keci o Hiltone a ultra somarinach... Je to chyba dotycneho pana, ze naletel.Mozno , ze si u vietnamcov kupi znackovu obuv a mysli si , ze je original, ale v dobe kapitalizmu a volneho trhu to funguje vsade rovnako, aj u nas. Oklam aj sa zakaznik da a zarob na nom. Uz len poloha hotela ( podla mapy) je divna, nakolko ***** hviezdickove hotely su zvycajne rovno na plazi so skutocne luxusnym prevedenim. Bol som tam a videl som luxus, aky na Slovensku ani nenajdete. Preto si dovolim tvrdit, ze naleteli ako male deti...
husni
12.8.2017 23:59 | |
+19 -3
Reagovať
ja som bol tiež v Bulharsku v zariadení lodeníc Ruse v Bialej, zoznámil som sa s ekonomickým námestníkom riaditeľa, ktorý ma tam pozval, bývali sme v chatkách s dvomi velkými posteľami, manželka , ja a dve vtedy 7 a 8 ročné deti, bolo to v r. 1988, zaplatil som za dospelého 48 leva 480,-korun a za dieťa 24 leva, v tom bola strava, ubytovanie a niečo ako vstuponé na pláž, aj ked tam nebol problém dostať sa. Vtedy toto mestečko bolo bez cudzincov, len bulhari, dovolenka sa mi veľmi páčila, oblúbili sme sa navzájom, večer nás pozývali na zábavu, pil som ich alkohol, jedol ich stravu, a tancoval a zabával som sa na ich spôsob, tak som sa dostal na to isté miesto aj o rok, a chodil by som tam sústavne, keby nedošlo k revolúcii a dotyčného chlapa z funkcie odvolali. Nech si niekto nemyslí, že to bolo nejako zariadené komunistickou stranou, nie bolo to na báze priateľskej, ja som zase pozval dotyčného človeka k nám a pochodili sme slovensko.také dovolenky už nezažijem. Bulhari vtedy boli velmi pohostinní národ,
lajnouci
15.8.2017 07:47 | |
+3 -0
okrem tých čo na plážách čakali na češky ,aby ich mohli po***t"!!DDD
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Jelcin tanec
Kalendárium: Pri spomienke na Jeľcina sa nedá zabudnúť na tanky a alkohol Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Český prezident Miloš Zeman vystúpil na zjazde komunistov Aktuality.sk
Miloš Zeman vystúpil na zjazde Komunistickej strany Čiech a Moravy.
pred 36 min
Nemeckí vyšetrovatelia zadržali manažéra Porsche Aktuality.sk
Zadržaný je podozrivý z podvodu a klamlivej reklamy.
pred 52 min
Na Slovensku pribúdajú prípady HIV, najviac vo veľkých mestách Aktuality.sk
HIV vírus vyvoláva u človeka stratu imunity voči infekciám a zvyšuje pravdepodobnosť vzniku nádorových ochorení.
Avicii
Hudobný svet smúti za umelcom Aviciim († 28): Mrazivá predpoveď smrti od kolegu!
Anna Karolína
Nečakaná zmena v slovenskom tíme: Namiesto Schmiedlovej Čepelová!
V Thajsku si užil
Foto
Cestovateľ Robert navštívil za rok neuveriteľných 46 krajín: Za koľko sa dá prežiť deň v exotike
Marek Maďarič (51)
Exminister Maďarič prehovoril o situácii v Smere-SD: V súvislosti s Ficom sa vynára podstatná otázka
Taylor Mathis je
Foto
Obrovské prsia sexi redaktorky vzbudzujú pozornosť: Športovci sa pred ňou musia krotiť!
Minister
Minister spravodlivosti Gábor Gál o zmenách v rezorte: Hlavnými prioritami sú tri veci!
Podľa USA
USA priniesli výročnú správu o ľudských právach vo svete: Ostrá kritika štyroch krajín!
Mama Silvia (32)
Foto
Ťažko chorá Karinka sa nedokáže sama hýbať ani dýchať: Slovenské dievčatko má jediný sen, z toho vám pukne srdce!
Christoph Kramer
V nemeckej lige strelil hráč jeden z najľahších gólov v kariére: Súper staval múr, on sa radoval!
Kmeťo riskoval
Igor Kmeťo vážne hazardoval s malým synom: Mohlo to mať fatálne následky
david bondra
Dávid Bondra potešil svojho otca prvým gólom v reprezentácii: Viem, že je na mňa hrdý!
Tomáš Drucker
Publicista Hrabko k demisii ministra vnútra: Drucker zažil tri najťažšie týždne!