Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
16°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.08.2017, 15:01 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Roman vysolil prachy za luxus netušiac, že smeruje na najhoršiu dovolenku v živote: Horor v Bulharsku!

365 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jerdna
16.8.2017 18:23 | |
+6 -0
Reagovať
Bulharsko a luxus ? Aspoň sa poučil.
majana20
16.8.2017 07:26 | |
+7 -0
Reagovať
tie brady... no neviem... nič moc....
cica454
16.8.2017 09:11 | |
+3 -0
ani mne sa nepáčia muži s bradami, nový štýl pochádza z východu, je veľa nových tkz.barbierov , ktorí upravujú vlasy a chlpy na ušiach otvoreným ohňom
piacenzak
14.8.2017 18:52 | |
+12 -0
Reagovať
ako za taku cenu cakali luxus? Treba si aj citat recenzie, tento hotel ma ubohych 51% na holidaycheck.de .... nikdy by som nesla do hotela pod 80 %, obvykle ideme len nad 90% kladnych hodnoteni co ma, potom sa netreba stazovat. Ono vzdy je niekto nespokojny ale pri takom percente nespokojnosti to asi nebude len tak.... Bud si dosetrim a priplatim za lepsie, alebo radsej nikam nejdem, nez vyhodit peniaze za taky humus.... to uz ozaj radsej welness pobyt v Cechach ci na Slovensku
in.v.v.tas
14.8.2017 15:46 | |
+9 -2
Reagovať
ano ano ano BULHARSKO BUDE URCITE LUXUSNE HAHAHHAHAHAA
ede35
14.8.2017 12:57 | |
+5 -3
Reagovať
Typicke bulharsko...Cxixgxaxnxi...
petrik158
13.8.2017 13:51 | |
+11 -7
Reagovať
Bratislavský močkári !!!
stefi309
13.8.2017 12:42 | |
+8 -3
Reagovať
naco tam šel ? a ted fňuka
luban47
13.8.2017 08:29 | |
+16 -7
Reagovať
ROMAN,musíš byť aj trochu pozitívny.Vrátili ste sa s priateľkou domov KOMPLETNÍ! A nie ako ČEŠKA,ktorá sa po dobodaní ARABSKÝM *Z*M*R*D*O*M* vrátila domov z HURGHÁDY v DREVENOM PYŽAME.Možno práve v tom bolo to "ultra all inclusive",že arabskí ANJELI SMRTI ani nevedia,že nejaké ZAPRDENÉ,STREDOVEKÉ Bulharsko EXISTUJE a preto ste sa vrátili domov síce OTRÁVENÍ,ale ZDRAVÍ!
stranskav
13.8.2017 08:07 | |
+29 -9
Reagovať
Boli sme v Bulharsku uz x - krat, vzdy v *** hoteli, VZDY bolo dobre. Strava vzdy len ranajky, lebo v von sa najes bez problemov kolko chces. So spinou som nikdy problem nemal. Treba sledovat recenzie a neskocit im na keci o Hiltone a ultra somarinach... Je to chyba dotycneho pana, ze naletel.Mozno , ze si u vietnamcov kupi znackovu obuv a mysli si , ze je original, ale v dobe kapitalizmu a volneho trhu to funguje vsade rovnako, aj u nas. Oklam aj sa zakaznik da a zarob na nom. Uz len poloha hotela ( podla mapy) je divna, nakolko ***** hviezdickove hotely su zvycajne rovno na plazi so skutocne luxusnym prevedenim. Bol som tam a videl som luxus, aky na Slovensku ani nenajdete. Preto si dovolim tvrdit, ze naleteli ako male deti...
husni
12.8.2017 23:59 | |
+19 -3
Reagovať
ja som bol tiež v Bulharsku v zariadení lodeníc Ruse v Bialej, zoznámil som sa s ekonomickým námestníkom riaditeľa, ktorý ma tam pozval, bývali sme v chatkách s dvomi velkými posteľami, manželka , ja a dve vtedy 7 a 8 ročné deti, bolo to v r. 1988, zaplatil som za dospelého 48 leva 480,-korun a za dieťa 24 leva, v tom bola strava, ubytovanie a niečo ako vstuponé na pláž, aj ked tam nebol problém dostať sa. Vtedy toto mestečko bolo bez cudzincov, len bulhari, dovolenka sa mi veľmi páčila, oblúbili sme sa navzájom, večer nás pozývali na zábavu, pil som ich alkohol, jedol ich stravu, a tancoval a zabával som sa na ich spôsob, tak som sa dostal na to isté miesto aj o rok, a chodil by som tam sústavne, keby nedošlo k revolúcii a dotyčného chlapa z funkcie odvolali. Nech si niekto nemyslí, že to bolo nejako zariadené komunistickou stranou, nie bolo to na báze priateľskej, ja som zase pozval dotyčného človeka k nám a pochodili sme slovensko.také dovolenky už nezažijem. Bulhari vtedy boli velmi pohostinní národ,
lajnouci
15.8.2017 07:47 | |
+3 -0
okrem tých čo na plážách čakali na češky ,aby ich mohli po***t"!!DDD
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 16 min
Ďalší z Druckerových podnetov išiel do stratena. Týkal sa liekov Aktuality.sk
Ministerstvo zdravotníctva si myslelo, že má v rukách silné dôkazy. Vyšetrovateľ ale nevidel dôvod na začatie trestného stíhania.
00:12
Smerácky návrh nás bude stáť 120 miliárd eur (rozhovor) Aktuality.sk
Na Slovensku môže začať platiť vekový strop odchodu do dôchodku, parlament o návrhu už intenzívne rokuje. Poslanci Smeru navrhli, aby bola horná hranica dôchodkového veku 64 rokov pre mužov. Pre ženy sa má hranica znižovať o pol roka za každé vychované dieťa.
00:02
Zastropovenie veku odchodu do dôchodku by bolo extrémne drahé Aktuality.sk
Pokiaľ Smer presadí s častou opozície skorší odchod do dôchodku, tak pracujúcim budú musieť extrémne vzrásť odvody. Zamestnancom tak výrazne klesne čistá mzda.
Theresa Mayová
Mayová má jednoznačný názor: Únia by mala nasledovať jej vzor a zmeniť postoj
Jeden zľavnený
Na zastávke autobusu v Tatrách sa objavil jeleň: Jeden zľavnený do Popradu, poprosím!
Vysvietená
Spomienku na Paríž už za pár drobných nezoženiete: Polícia zhabala 20 ton miniatúr Eiffelovky
Európska komisia
Maďarsko má v spore s Európskou úniou ďalšieho spojenca: Tento štát podporí vládu Orbána
Hráč Lyonu Maxwel
Liga Majstrov: Juventus zvládol zápas aj bez Ronalda, zaváhanie Manchesteru City
Donald Trump
Foto
Trumpa v hurikánom spustošenej oblasti ovládli emócie: Pozrite, čo robil v miestnom kostole
Bono na tlačovej
Bono z U2 sa stretol s pápežom Františkom: Keď som mu to hovoril, v jeho tvári bolo vidieť bolesť
Vodca radikálneho
Aktualizované
Šéf Hizballáhu zbrane neskladá: V Sýrii budeme bojovať, dokedy bude vláda chcieť!
Cristiano Ronaldo
Debut v Lige Majstrov v drese Juventusu ako z hororu: Cristiano Ronaldo sa rozplakal!
Najlepšie platená
Foto
Supermodelka Gisele Bündchen zmenená na nepoznanie: Fúha, to čo s ňou urobili?
Búrka Ali si
Írsko bičuje búrka Ali: Hlásia dve obete a desaťtisíce domácností bez elektriny
Triatlonista
Hrdinský čin slovenského triatlonistu: Obetoval výhru, zachránil ľudský život!