Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 24. 3.
Gabriel
19°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.05.2017, 16:35 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Speváčka zo šou Milujem Slovensko znechutená ako nikdy: Po jej slovách vám bude do plaču!

181 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1dedo359
23.5.2017 19:18 | |
+25 -14
Reagovať
Onô- keby tú "speváčku" ochranári premiestnili, nič by som nemal proti tomu. "Tudiž" a "Budiž" by sa možno dali umiestniť niekde na Šumavu, ale kde ona?
sudruhslavik
23.5.2017 19:17 | |
+22 -15
Reagovať
ANI NEMUSELA CHRAPAT S KRAUSOM A JE NA TITULKE !!!!! GRATULUJEM !!!!!
quixilver17
23.5.2017 19:12 | |
+29 -23
Reagovať
polovnici? v kuse ožrate laj.na v divnych fetiš zelenych kostymčekoch a rukach s kvérom ty kokos.
Bruno.Hronsky
+20 -16
Takže podľa teba, keď sú všetci myslivci lajná a ožratí, tak asi aj ty, lebo ty si zasa v tej ostatnej skupine národa, ktorá sa podľa teba len a len ožiera a osiera na lajná, alebo to súdiš podľa seba, že si naložený v lavorovici?
quixilver17
23.5.2017 19:24 | |
+6 -19
ty čo vlastne fňukaš sedláčik? rozumie ti aspon miestna svi.ňa divá v lese za horným koncom tota heľpy ty kokos?
eduardo48
23.5.2017 19:27 | |
+14 -8
guix , len tolko si cvok .
quixilver17
23.5.2017 19:31 | |
+14 -21
triezveho polovnika nepoznam. poznam asi 5 ludi, co su akoze polovnici, maju na to papiere. vsetko ozrani a vsetko su to kreatury. a degenerati. teda, myslim si, ze to uz nie je vynimka, ale pravidlo.
jamajka6543
23.5.2017 19:11 | |
+24 -23
Reagovať
denno denne ludia zabiju miliony zvierat ktore by cloveku neublizili. a dokonca ich aj ona sana konzunuje a to jej newadi? ale jeden medved ano?
Rivas477
23.5.2017 19:55 | |
+10 -8
podla mňa jej vadia aj tie miliony. Ale ona dokáže ovplyvňovať veci len vo svojom okolí.
Linearnexml1
23.5.2017 19:09 | |
+21 -23
Reagovať
Uz ste videli polovnika co krmi zviera a da mu slobodu?ja este nie su to najhorsi ludia sa podelia s uradnikmi zivotneho prostredia o zisk z masa a kozi.zivotne prostredie ma uplne negativny vztah k zvieratam navyse ich zeny to akceptuju proste slovaci zlocinci pokazde samicu ...mozno si ju aj odcervili a uvedu ze zacervena...nejedla by som to ani zadarmo mozu sa hanbit
Dusan1104
23.5.2017 19:07 | |
+50 -11
Reagovať
Ludia sú všade nasraní, vyzberajú všetky huby, lesné plody, chaty stvajú hoci do nej prídu 2x do roka. Čo majú medvede robiť - oni si zvykajú my ich za to strieľame.
1.tomas
23.5.2017 19:09 | |
+19 -10
Ešte horšie "Ochranári ju totiž umelo premiestnili z jej prirodzeného prostredia inam, ona stratila svoju plachosť, ľudí sa už nebojí, A TUDIŽ je pre nich nebezpečná. Takže, odchováme mladé, mamina, a šuup pif paf. Gratulujem, ochranári,"
cico232
23.5.2017 18:46 | |
+47 -24
Reagovať
len dementný"veľkomešťania" BL a spol,ktorý videli medveďa len v zoo nesúhlasia,zatvoriť Vás do jedného s medveďmi do jednej klietky a dať Vám nabité pištole,sami by ste strieľali ,blbci ........ Na Horehroní (okolie) je ich nadpočet ..... Strieľať a zredukovať ......
1.tomas
23.5.2017 19:06 | |
+19 -33
Teba stačí zatvoriť samotného do klietky, dať ti nabitú pištol s jedným nábojom a zastrelíš sa sám. Myslíš že na horehroní je nadpočet medveďov v lesoch, alebo nadpočet ľudí v lesoch?
quixilver17
23.5.2017 19:13 | |
+9 -15
mozno s tym medvede nic nemaju a mozno je len prilis vela ludi a medvedom zavadzaju kks.
cico232
23.5.2017 19:14 | |
+28 -13
ak vieš používať google,tak si VYgoogli velkost teritoria medveda ,pak si najdi rozlohu SK ,počet medvedov na SK a pak tu vypisuj moron......si asi tiež jeden z tých zelených tupcov....
1.tomas
+9 -12
Vzhľadom ku úrovni tvojich príspevkov, neschopnosti prečítať a pochopiť krátky článok, pochybujem že z nás dvoch som ja ten tupec.
anyuci-tot
23.5.2017 19:32 | |
+13 -14
Cico,priroda funguje na rovnovahe. Clovek berie medvedom prirodzene prostredie,a tie inu moznost nemaju,len sa stotoznit s tym novym. Lenze je tu clovek,ktory urcil,ze medved je nadbytocny,tak ho odstreli. Lenze naozaj to je medved,kto je nadbytocny? Nie je nadbytocny prave clovek,ktory urcuje,kolko ma zit v ktorom reviri medvedov? V divej prirode sa premnozenie nedeje,lebo prezivaju len silne jedince. Navyse,ked nebudeme chodit do lesov zbierat ich prirodzenu potravu,ver mi,nazeru sa tam a nebudu mat dovod ist medzi ludi. Tym padom nebudu hladne a nebezpecne ani pre premnozeneho cloveka.
cico232
23.5.2017 19:37 | |
+14 -12
TAK SA VšETCI ZBALME,ALE SA POZABIJAJME NAVZAJOM,NEK MAJU MEDVEDIKY KDE BEHAT .........
Lrar
23.5.2017 21:32 | |
+7 -14
Len blázon považuje zviera za dôležitejšie, ako je človek. Mali by sme sa teda postrieľať navzájom, aby mali medvede viac priestoru pre život?
anyuci-tot
23.5.2017 21:58 | |
+10 -4
Lrar,cim je clovek tak velmi dolezity pre zivot na zemi? Miliardy rokov tu clovek nebol a fungovalo to.. clovek nie je nadradeny tvor,zem ho nepotrebuje. To,co vidis,ze sa tu meni vdaka cloveku,to sa meni ore cloveka,nie pre zem samotnu...
BachJS
24.5.2017 06:03 | |
+4 -3
Re 1.Tomas: Dosť stupídna reakcia. zver je všeobecne premnožená. Ja mám srny, líšky a diviaky pravidelne v záhrade čo kedysi nebývalo. Dnes som rád keď mi nezožerú čo zasadím. Srny sa už nedajú ani odplašiť, odbehnú 50 metrov a vrátia sa späť. A to bývam v meste a záhradu mám 100 metrov od najbližších bytoviek. To isté je s medveďmi v horách. Je ich veľa, silnejšie vytlacaju von z lesa tie slabšie. Skôr či neskôr ich bude treba redukovať.
laila126
23.5.2017 18:35 | |
+59 -20
Reagovať
No, keby ta medvedica, ktorá stratila plachosť, na ňu zaútočila, tak by jej to asi ľúto nebolo.
patri.archia
23.5.2017 18:41 | |
+29 -13
laila také nepíš....sa to dnes nenosí..ale ak by dakoho usmrtila.....čušali by ako voš po chrasťou
1.tomas
23.5.2017 19:07 | |
+19 -14
Keby si dokázala prečítať a pochopiť napísané, nepísala by si také blbosti. Zacitujem ti a možno sa ti podarí prečítať to a pochopiť: "Ochranári ju totiž umelo premiestnili z jej prirodzeného prostredia inam, ona stratila svoju plachosť, ľudí sa už nebojí, A TUDIŽ je pre nich nebezpečná." Menej inteligenčne nadaných, za stratu plachosti medvedice môžu ochranári ale životom za "prácu" ochranárov zaplatí medvedica.
Lrar
23.5.2017 21:37 | |
+5 -5
1. Thomas, ochranári teda premiestnili všetky medvede, ktoré bez strachu navštevujú ľudské obydlia?
danno1771
23.5.2017 18:33 | |
+61 -20
Reagovať
Neviem odkial nabral sympaticka ale budiš a strašne znechutená trubka keby ju tak napadol tak ide statusy vypisovať ak oochranari nerobia svoju robotu že to nereguluju a pod. milujem tieto dristy ktore prezentuje kadejaka trubka
1.tomas
23.5.2017 19:08 | |
+9 -17
Ochranári urobili svoju robotu, len ty nevieš čítať a pochopiť napísané. Skús vlastnými slovami napísať čo znamená text:"Ochranári ju totiž umelo premiestnili z jej prirodzeného prostredia inam, ona stratila svoju plachosť, ľudí sa už nebojí, A TUDIŽ je pre nich nebezpečná."
patri.archia
23.5.2017 18:31 | |
+34 -16
Reagovať
tak ako ten bača vraví..len keby toho napadla čo ju tak chráni..čo by sa tam ...z.a..s..r..a..u...eeej veru šelma je to šelma
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Týždeň vo svetových médiách: Čaputovej víťazstvo je ako zázrak, ale... Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
T. Tatar.
Foto
Na toto Tatar len tak ľahko nezabudne: Priateľka ho poriadne prekvapila
Anastasia
Športové osobnosti ospevujú Nasťu: Kuzminová pre túto krajinu spravila veľmi veľa
Sharon Jara
Žiarlivý muž vykonal na priateľke († 23) zvrátený satanistický rituál: Hrôzostrašný pohľad na jej telo!
(ilustračné foto)
Nepochopiteľný čin rodičov z Talianska: Synčekovi († 5 mes.) doma robili obriezku, neprežil to
Šmahel uvažuje
Foto
Zo Šmahela sa stal vegán, teraz sa vyzliekol, aby ukázal, ako to zmenilo jeho telo: Toto ste asi nečakali!
Titul s Baranmi už má, teraz ho chce s Popradom
Šťastný: Pocit
Foto
Arnold Schwarzenegger zamieril do salónu: Ako sa dal Terminátor vylepšiť?
Pellegrini chce
SNS totálne ponížila Pellegriniho: Nie je podstatné, čo rozpráva, premiérom sa stal zhodou náhod
Dospelý muž chcel
Nehorázny návrh dospeláka v Komárne: Otrasné, na čo lákal chlapčeka
Ľudia odnášajú
Cyklón Idai v Afrike zabil už 761 ľudí: Záchranári sú znepokojení z ďalšej veľkej hrozby
Na snímke
Obrovská škoda pre Paulínu Fialkovú: O malý glóbus ju pripravila posledná streľba
Knieža
Doteraz najdrsnejšie slová o pašeráčke Tereze: Český politik Schwarzenberg to povedal na plné ústa