Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
11°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.05.2017, 16:35 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Speváčka zo šou Milujem Slovensko znechutená ako nikdy: Po jej slovách vám bude do plaču!

181 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1dedo359
23.5.2017 19:18 | |
+25 -14
Reagovať
Onô- keby tú "speváčku" ochranári premiestnili, nič by som nemal proti tomu. "Tudiž" a "Budiž" by sa možno dali umiestniť niekde na Šumavu, ale kde ona?
sudruhslavik
23.5.2017 19:17 | |
+22 -15
Reagovať
ANI NEMUSELA CHRAPAT S KRAUSOM A JE NA TITULKE !!!!! GRATULUJEM !!!!!
quixilver17
23.5.2017 19:12 | |
+29 -23
Reagovať
polovnici? v kuse ožrate laj.na v divnych fetiš zelenych kostymčekoch a rukach s kvérom ty kokos.
Bruno.Hronsky
+20 -16
Takže podľa teba, keď sú všetci myslivci lajná a ožratí, tak asi aj ty, lebo ty si zasa v tej ostatnej skupine národa, ktorá sa podľa teba len a len ožiera a osiera na lajná, alebo to súdiš podľa seba, že si naložený v lavorovici?
quixilver17
23.5.2017 19:24 | |
+6 -19
ty čo vlastne fňukaš sedláčik? rozumie ti aspon miestna svi.ňa divá v lese za horným koncom tota heľpy ty kokos?
eduardo48
23.5.2017 19:27 | |
+14 -8
guix , len tolko si cvok .
quixilver17
23.5.2017 19:31 | |
+14 -21
triezveho polovnika nepoznam. poznam asi 5 ludi, co su akoze polovnici, maju na to papiere. vsetko ozrani a vsetko su to kreatury. a degenerati. teda, myslim si, ze to uz nie je vynimka, ale pravidlo.
jamajka6543
23.5.2017 19:11 | |
+24 -23
Reagovať
denno denne ludia zabiju miliony zvierat ktore by cloveku neublizili. a dokonca ich aj ona sana konzunuje a to jej newadi? ale jeden medved ano?
Rivas477
23.5.2017 19:55 | |
+10 -8
podla mňa jej vadia aj tie miliony. Ale ona dokáže ovplyvňovať veci len vo svojom okolí.
Linearnexml1
23.5.2017 19:09 | |
+21 -23
Reagovať
Uz ste videli polovnika co krmi zviera a da mu slobodu?ja este nie su to najhorsi ludia sa podelia s uradnikmi zivotneho prostredia o zisk z masa a kozi.zivotne prostredie ma uplne negativny vztah k zvieratam navyse ich zeny to akceptuju proste slovaci zlocinci pokazde samicu ...mozno si ju aj odcervili a uvedu ze zacervena...nejedla by som to ani zadarmo mozu sa hanbit
Dusan1104
23.5.2017 19:07 | |
+50 -11
Reagovať
Ludia sú všade nasraní, vyzberajú všetky huby, lesné plody, chaty stvajú hoci do nej prídu 2x do roka. Čo majú medvede robiť - oni si zvykajú my ich za to strieľame.
1.tomas
23.5.2017 19:09 | |
+19 -10
Ešte horšie "Ochranári ju totiž umelo premiestnili z jej prirodzeného prostredia inam, ona stratila svoju plachosť, ľudí sa už nebojí, A TUDIŽ je pre nich nebezpečná. Takže, odchováme mladé, mamina, a šuup pif paf. Gratulujem, ochranári,"
cico232
23.5.2017 18:46 | |
+47 -24
Reagovať
len dementný"veľkomešťania" BL a spol,ktorý videli medveďa len v zoo nesúhlasia,zatvoriť Vás do jedného s medveďmi do jednej klietky a dať Vám nabité pištole,sami by ste strieľali ,blbci ........ Na Horehroní (okolie) je ich nadpočet ..... Strieľať a zredukovať ......
1.tomas
23.5.2017 19:06 | |
+19 -33
Teba stačí zatvoriť samotného do klietky, dať ti nabitú pištol s jedným nábojom a zastrelíš sa sám. Myslíš že na horehroní je nadpočet medveďov v lesoch, alebo nadpočet ľudí v lesoch?
quixilver17
23.5.2017 19:13 | |
+9 -15
mozno s tym medvede nic nemaju a mozno je len prilis vela ludi a medvedom zavadzaju kks.
cico232
23.5.2017 19:14 | |
+28 -13
ak vieš používať google,tak si VYgoogli velkost teritoria medveda ,pak si najdi rozlohu SK ,počet medvedov na SK a pak tu vypisuj moron......si asi tiež jeden z tých zelených tupcov....
1.tomas
+9 -12
Vzhľadom ku úrovni tvojich príspevkov, neschopnosti prečítať a pochopiť krátky článok, pochybujem že z nás dvoch som ja ten tupec.
anyuci-tot
23.5.2017 19:32 | |
+13 -14
Cico,priroda funguje na rovnovahe. Clovek berie medvedom prirodzene prostredie,a tie inu moznost nemaju,len sa stotoznit s tym novym. Lenze je tu clovek,ktory urcil,ze medved je nadbytocny,tak ho odstreli. Lenze naozaj to je medved,kto je nadbytocny? Nie je nadbytocny prave clovek,ktory urcuje,kolko ma zit v ktorom reviri medvedov? V divej prirode sa premnozenie nedeje,lebo prezivaju len silne jedince. Navyse,ked nebudeme chodit do lesov zbierat ich prirodzenu potravu,ver mi,nazeru sa tam a nebudu mat dovod ist medzi ludi. Tym padom nebudu hladne a nebezpecne ani pre premnozeneho cloveka.
cico232
23.5.2017 19:37 | |
+14 -12
TAK SA VšETCI ZBALME,ALE SA POZABIJAJME NAVZAJOM,NEK MAJU MEDVEDIKY KDE BEHAT .........
Lrar
23.5.2017 21:32 | |
+7 -14
Len blázon považuje zviera za dôležitejšie, ako je človek. Mali by sme sa teda postrieľať navzájom, aby mali medvede viac priestoru pre život?
anyuci-tot
23.5.2017 21:58 | |
+10 -4
Lrar,cim je clovek tak velmi dolezity pre zivot na zemi? Miliardy rokov tu clovek nebol a fungovalo to.. clovek nie je nadradeny tvor,zem ho nepotrebuje. To,co vidis,ze sa tu meni vdaka cloveku,to sa meni ore cloveka,nie pre zem samotnu...
BachJS
24.5.2017 06:03 | |
+4 -3
Re 1.Tomas: Dosť stupídna reakcia. zver je všeobecne premnožená. Ja mám srny, líšky a diviaky pravidelne v záhrade čo kedysi nebývalo. Dnes som rád keď mi nezožerú čo zasadím. Srny sa už nedajú ani odplašiť, odbehnú 50 metrov a vrátia sa späť. A to bývam v meste a záhradu mám 100 metrov od najbližších bytoviek. To isté je s medveďmi v horách. Je ich veľa, silnejšie vytlacaju von z lesa tie slabšie. Skôr či neskôr ich bude treba redukovať.
laila126
23.5.2017 18:35 | |
+59 -20
Reagovať
No, keby ta medvedica, ktorá stratila plachosť, na ňu zaútočila, tak by jej to asi ľúto nebolo.
patri.archia
23.5.2017 18:41 | |
+29 -13
laila také nepíš....sa to dnes nenosí..ale ak by dakoho usmrtila.....čušali by ako voš po chrasťou
1.tomas
23.5.2017 19:07 | |
+19 -14
Keby si dokázala prečítať a pochopiť napísané, nepísala by si také blbosti. Zacitujem ti a možno sa ti podarí prečítať to a pochopiť: "Ochranári ju totiž umelo premiestnili z jej prirodzeného prostredia inam, ona stratila svoju plachosť, ľudí sa už nebojí, A TUDIŽ je pre nich nebezpečná." Menej inteligenčne nadaných, za stratu plachosti medvedice môžu ochranári ale životom za "prácu" ochranárov zaplatí medvedica.
Lrar
23.5.2017 21:37 | |
+5 -5
1. Thomas, ochranári teda premiestnili všetky medvede, ktoré bez strachu navštevujú ľudské obydlia?
danno1771
23.5.2017 18:33 | |
+61 -20
Reagovať
Neviem odkial nabral sympaticka ale budiš a strašne znechutená trubka keby ju tak napadol tak ide statusy vypisovať ak oochranari nerobia svoju robotu že to nereguluju a pod. milujem tieto dristy ktore prezentuje kadejaka trubka
1.tomas
23.5.2017 19:08 | |
+9 -17
Ochranári urobili svoju robotu, len ty nevieš čítať a pochopiť napísané. Skús vlastnými slovami napísať čo znamená text:"Ochranári ju totiž umelo premiestnili z jej prirodzeného prostredia inam, ona stratila svoju plachosť, ľudí sa už nebojí, A TUDIŽ je pre nich nebezpečná."
patri.archia
23.5.2017 18:31 | |
+34 -16
Reagovať
tak ako ten bača vraví..len keby toho napadla čo ju tak chráni..čo by sa tam ...z.a..s..r..a..u...eeej veru šelma je to šelma
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Zoltán Andruskó
Vražda, zbrane i DPH: V akých kauzách lieta Zoltán Andruskó Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Explózia v mešite
Nič netušiaci veriaci sa stali terčom útoku: Pri výbuchu bomby prišlo o život 20 ľudí
Edo Maas
Nedávno súťažil na Slovensku, teraz prežíva najťažšie obdobie v živote: Postaví sa Maas na nohy?
Rozstrielané auto
Polícii sa nepodarilo zadržať syna narkobaróna Guzmána: Paľba drogového kartelu, na ulici ležali telá!
Čakajúci
Železničiari vo Francúzsku štrajkujú po zrážke vlaku s kamiónom: Nechceme pri práci zomierať!
Prestížne
Kvôli demonštráciam zmeny v programe španielskej La Ligy: El Clasico odložili
Zoltán Andruskó
Aktualizované
Andruskó uzavrel s prokurátorom dohodu: Lipšic prezradil, ako radikálne mu znížili trest!
Kandráč
Kandráč dal žobrákovi 20 eur a poprosil ho, nech ich neprepije: Takú reakciu nečakal
Oleksandr
Foto
Zinčeko prežíva krásne dni: Po postupe pobozkal reportérku, na druhý deň sa s ňou zasnúbil
Kde sa skryli
Kde sa skryli hlavní aktéri Gorily? Niektorí zastávajú lukratívne pozície, po zvyšku akoby sa zľahla zem
Poslanci počas
Plénum schválilo novelu o príspevkoch ŤZP: Pomoc pre ľudí trpiacich autizmom a aspergerom
Premiér Peter
Mimoriadne stretnutie Pellegriniho s komisárkou Jourovou: Riešili tému, ktorá hýbe Slovenskom
(ilustračné foto)
Schválené: Rodičia mladší ako 33 rokov budú mať nárok na 5-týždňovú dovolenku