Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 26. 9.
Edita
12°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.05.2017, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena si kúpila novú peňaženku, našla tam odkaz v cudzej reči: Keď si tie slová preložila, musela konať!

45 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Kaso16
19.5.2017 20:25 | |
+53 -48
Reagovať
Kupil som si dzus, ci verite alebo nie bol tam odkaz : do 48h po otvoreni skonzumujte!bolo to v cudzej reci, skoda ze nie je moznost pridat foto ako dokaz.Ked som si tie slova prelozil musel som konat!!!!!
Kaso16
19.5.2017 20:54 | |
+18 -26
ale no, aky to neprajnici? ved ten koment je rovnaky ako nadpis clanku co teraz komentujete a oznacujete mi ho minuskami. ked tu novy nekrolog alias nova pi**na pise fakt clanky hodnosti zumpy tak nic ine ako rovnako adekvatnu odpoved hodnosti zumpy cakat nemozete.
sbs.rock
20.5.2017 05:02 | |
+5 -10
Kaso16 👍 👍
DonGBOD
19.5.2017 20:22 | |
+4 -23
Reagovať
Dal by som si T-BONE steak !
DonGBOD
19.5.2017 20:21 | |
+23 -37
Reagovať
ROBERT FICO vám kradne chleba s 10% podielom zásluhy.
DonGBOD
19.5.2017 20:18 | |
+23 -53
Reagovať
HA HA HA Vykopávky ! A vy chválite Komunizmus - Ten fašistický režim " Nehovorím , že si tu žijeme ako králi , ale komunizmus alebo lepšie povedané - zastavený čas by som tu nechcel ! Aj Robert Fico je komunista a pozrite sa čo s vami ľuďmi robí !
1dracica710
19.5.2017 20:22 | |
+40 -22
a ty si čo salašnícky Dunčo????
DonGBOD
19.5.2017 20:23 | |
+11 -25
Vodič
nicek
19.5.2017 20:31 | |
+20 -13
no daj sa liecit nic nevies co bolo lôen co trkvasy nakecali
Honzik42
19.5.2017 20:34 | |
+34 -17
DonGBOD co ti vies o komunstoch a ides tu pisat bludy co vas naucili v skole keby nebolo nich tak nemaju z coho kradnut co vybudovali komunisti tito to rozkradly vsetci co boli u moci od roku 1989 to vas neucili
Kaso16
19.5.2017 20:34 | |
+29 -14
vodic coho? gumenneho kacera na snurke?
fiori999
19.5.2017 20:15 | |
+106 -22
Reagovať
Aj naši v automobilkách by mali strčiť nejaký papierik do luxusného auta,že za akých platových podmienok robia a vyrobia to,na čom sa vozí ctený zadok západniara alebo iného boháča vo svete.
Kaso16
19.5.2017 21:14 | |
+39 -21
Kazdy kto dal fiori999 minus by sa mal hanbit,alebo lepsie povedane ist pracovat.Ziaden pracujuci clovek by nedal minus.Kazdy na niekoho pracuje ale dat na takyto koment minus moze len milionar pre ktoreho pracuju alebo socka na ktoru pracuju.
majo.gregus
19.5.2017 21:33 | |
+30 -12
fiori a nie sú to väzni,ale riadni zamestnanci.To je na tom najsmutnejšie.Keď pracuje niekto len na to aby mal kde bývať a čo jesť je to otrokárstvo,keď si nedokáže zlepšovať svoju ekonomickú situáciu a len musí prežívať.
majo.gregus
19.5.2017 22:03 | |
+15 -10
Ten kto fiori a nás mínuskoval je možno otrokár,alebo len otrokárovi zapichnutý v anále,aby nerobil len na jedlo a bývanie,alebo niemand,ktorý si sám pred sebou pri počítači dokazuje,že nie je h.o.v.n.o.Ale je.
Kaso16
19.5.2017 22:11 | |
+7 -10
majo.gregus ne ne , si na omyle, otrokar si NC plati, ten to ani necita len rozkazuje o com pisat.minuskuje len niemand ktory nema ani na to aby napisal buuuuu lebo by mu ukazalo nick
trud123
19.5.2017 23:44 | |
+15 -11
A kto za to môže? Sú to nútené práce, alebo dobrovoľné? Prišlo po niekoho gestapo a odvlieklo ho do automobilky proti jeho vôly? Slováci, bude aj horšie a viete prečo? Lebo sme národ hlupákov a s*áčov, čo si nechá skákať po hlavách. Ak sa niekto nechá zdierať, tak ho aj zdierať budú. Ak sa niekto nechá okrádať, tak ho okrádať budú. Zákony kapitalizmu a terajšej "akože demokracie". To sme predsa chceli .. či??? Či sme boli zase naivné teliatka a štrngali sme kľúčmi lebo sme uverili bájkam o pečených holuboch? Ale zase tá naša nátura *- každý je na vine len mi nie :-( Kým si neuvedomíme že mi jediný to môžme zmeniť, tak sa nezmení nič... plakanie v diskusiách nepomôže, treba začať rozmýšľať ;-)
Kaso16
19.5.2017 23:58 | |
+5 -12
trud123 Kazdy na to reaguje inak, vecsina slovenska mlci a dava minusky na diskuzkach ako je toto.Ja som vdaka bohu dostal rozum a pred rokmi zo slovenska odisiel.Zatial som nasiel len jedno jedine minus v tom co som urobil a to je ze my chybaju rodina a kamarati, ale aj oni dostali rozum.Teraz 90% mojich znamich je mimo SVK a ani jeden sa nestazuje len sa smeje tu nad minuskami .Curaci ako Danko a Fico su pre nas temou pre vtip,tak isto aj ludia co sa tu len stazuju.Slovaci sme narod co sa stazuje z ukrytu ale ani jeden sa nepostavy , naposledy ked strngali kluce.
trud123
20.5.2017 00:03 | |
+6 -11
Kaso16: no vidíš, zase mínusky. To je presne o tom čo som písal. A kým si Slovák neuvedomí, že to všetko začína u neho, tak sa ani nič nezmení. Ale to je tu je škoda vysvetlovať. Tu sú väčšinou len vyplakávači s príliš plytkým myslením na to, aby niečo pochopili. Škoda...
Kaso16
20.5.2017 00:16 | |
+6 -9
trud123 na slovensku netreba plakat, neni preco.SLOVENSKO je nakrajsi stat v europe , na slovensku je vela prace, malo diskriminacie ( oproti inym krajinam a to mam precestovany aj vychod ), su tam pekne zeny a nadherna krajina.Ludia su vzdelany, skoly plne..... len ta sprostost ze ako narod v minulosti sme boli len bacovia...pasli sme ovce.... teraz politici pasu nas!Holt baca je baca a ovce su ovce.Janosik sa musi v hrobe obracat
felicitee
20.5.2017 08:59 | |
+3 -2
kaso, a to je vari riešenie, vysťahovať sa? To je úniková cesta a nie riešenie situácie na SK. Všetci však nemôžu odísť...
Fantinus
19.5.2017 20:11 | |
+41 -12
Reagovať
Aj "značkovú" obuv Rieker šijú basisti v Bratislavskom justičáku.
bagoga
19.5.2017 21:32 | |
+7 -10
šIJU JU VSADE,V KOšICIACH AJ DUBNICI..TAKPOVEDIAC ZADARMO..VEZNI VAM DAVALI VLOžKY DO žENSKYCH CASAKOV,AJ ROZNE REKLAMNE PREDMETY..A KADE čO SA VO VäZNICIACH ROBI..TAKžE TAM NESEDIA LEN TAK A PRIžIVUJU SA..STAHUJU IM TO TAKžE SI POBIT PLATIA..A šTATNE SA ROZKRADNE..SAMOZREJME VO VäZENSKOM SYSTEME.ZATAL CO TU OBLIEKAJU DO VäZENSKEHO V RAKUSKU NOSI KAžDY SVOJE..DA SA UšETRIT..ALE čO SA TU UšETRI SA VLASTNE V ZAPETI ROZKRADNE..CIZE VšETKO PO STAROM..DOKONCA ANI ADVOKATIO PRIDELENY šTATOM BY NEMALI DOSTAVAT PLAT..PRETPOZE HO DOSTAVAJU ZDARMA ZA TO ZE SEDIAS NA SUDE PRI NIEKOM KTO VZAL DREVO A ANI TO NEPOPIERA..VIETE KOLKO ZA 1 SUD DOSTANE ADVOKAT?KEBY ALE BOL K NIEčOMU TEN ADVOKAT TAK BY VYBBOJOVAL-SKUTOK SA NESTAL..VTEDY BY SI ZASLUžIL PLAT..PRIROVNAVAM TO K TOMU POLITICKEMU SYSTEMU KDE VšETKO čO SA STANE VYBOJUJE ADVOKAT K BODU-SKUTOK SA NESTAL
1dracica710
19.5.2017 20:10 | |
+32 -10
Reagovať
ta zhrozena emericanka je dnesna?vsak na internete ma dokumenty v akych podmienkach pracuju obycajni cinania,vietnamci o Mozambiku ani nehovorim tak co potom vazni!!!!
nazdarKapitalisto
19.5.2017 20:03 | |
+19 -14
Reagovať
Tá story tu už bola
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Vladimír Mečiar -
Komentár Petra Bárdyho: Keď nám ukradli kus republiky Aktuality.sk
Rýchle správy
08:10
Násilných trestných činov v USA medziročne pribúda, upozorňuje FBI Aktuality.sk
Počet násilných trestných činov, ktoré zaznamenali vlani v Spojených štátoch, medziročne stúpol o 3,4 percenta, čo predstavuje vôbec najvyšší takýto nárast za uplynulých 25 rokov.
07:50
Po hurikáne potrebujeme naliehavú pomoc, prosí guvernér Portorika Aktuality.sk
Guvernér Portorika vyhlásil, že toto územie Spojených štátov v Karibiku potrebuje naliehavú pomoc na obnovu po tom, ako zažilo v dôsledku vyčíňania hurikánu Maria „nevídanú pohromu".
07:46
Nehoda v Košiciach Aktuality.sk
V Košiciach na začiatku Slaneckej smerom von z mesta sa stala nehoda.Zelená vlna RTVS
Karol Konárik st.
Trápenie v rodine Karola Konárika: Rozvod po 10 rokoch!
Medzi Cavanim
Šéf Paríž SG chcel ukončiť vojnu medzi hviezdami: Cavani jeho ponuku ale odmietol
Aktualizované
Smutná správa z Česka: Zomrela herečka Květa Fialová († 88)
V prípade potreby
Milovníci športu majú dôvod na radosť: Bratislavskú Dúbravku a Lamač spojí cyklolávka
Kleinová
Foto
Sobáš Danice a Alexandra Nejedlých: Nevesta vysolila za šaty tisíce eur
Pistol muzzle
Streľba pri prezidentskom paláci: Útok neprežil jeden človek
Saganov úspech
Sagan troma titulmi rozhýbal celé Slovensko: Na Detskej Tour môže padnúť rekord!
Kataríne (18)
V dedinke pri Brezne sa konalo netradičné podujatie: Hodnotila sa chuť báb!
Zuzana (27)
Foto
Ďalší škandál nitrianskej nemocnice: Lilianka (3) pre chybu sestričky prišla o prštek!
Aroma of the fall
Babie leto už dorazilo v plnej paráde: Teploty sa v utorok vyšplhajú nad 20 stupňov
Tomáš Tatar (26)
Tatar prispel gólom k výhre Detroitu: Takto krásne vymietol pavučiny
Dare pomáhal
Dara poriadne schladila všetkých neprajníkov: Kvoli TOMUTO sa s Rytmusom nerozídeme!