Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 22. 2.
Etela
0°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2017, 08:02 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Banášovej koniec v TA3: Vieme, kam moderátorka prestúpila!

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
cardiff2006
11.1.2017 09:12 | |
+23 -12
Reagovať
No asi keby to bolo úspešné,tak by to pokračovalo ďalej.Nevidel som ani jednu časť,nemôžem súdiť.
kalichhorkosti
11.1.2017 08:38 | |
+52 -11
Reagovať
Trochu inak, bola jedna z mala relacii, kde som ju mmohla.Ked bol zaujimavy host, dalo sa to pozerat. Ale naozaj by mohla pribrzdit. Je toho, resp. jej privela.
majana20
11.1.2017 21:30 | |
+4 -1
Plne sa stotožňujem s názorom.. škoda projektu. Bola som aj osobne na akcii, výborný RELAX !
wrty
11.1.2017 08:37 | |
+49 -26
Reagovať
Som rád, že na TA3 nebude otravovať. V RTVS jedna sra*čka hore dolu nič neznamená, aj tak to nikto nepozerá.
terracotta
11.1.2017 08:31 | |
+68 -22
Reagovať
je mi jedno ,kde bude,ked ju vidim ,prepinam
TestBugatti
11.1.2017 08:13 | |
+50 -15
Reagovať
Ta už tých kadejakých televízii prestriedala...
mollypuf
11.1.2017 08:26 | |
+48 -27
Co relacii...ale tych chlapov!Vlastne chlapcov....
TestBugatti
11.1.2017 08:30 | |
+40 -15
Veru aj chlapcov...:)))
frorencia
11.1.2017 13:59 | |
+8 -4
rada by som spoznala vás, dala do jednej rady a tešila by som sa, akí ste krásny, vtipný, pohotový a podstatne bez akejkoľvek čo najmenšej chybičky.Prosím prihláste sa.Slovensku bude závidieť celý svet.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Na mieste nehody
Do skupiny detí na Spiši narazilo auto Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 33 min
Dôchodcovia demonštrovali po celom Španielsku, žiadali vyššie penzie Aktuality.sk
Najväčšie protesty sa konali vo veľkých mestách ako Bilbao, Barcelona, Valencia, Sevilla a Madrid.
pred 49 min
Slovenské ozbrojené sily pozastavili leteckú prevádzku vrtuľníkov Mi-17 Aktuality.sk
Ozbrojené sily SR dočasne pozastavili z bezpečnostných dôvodov leteckú prevádzku vrtuľníkov Mi-17.
18:32
JOJ-ka si môže vydýchnuť. Prázdniny potvrdili status seriálového hitu Aktuality.sk
Po neuspokojivých výsledkoch seriálovej novinky Vlci si môže TV JOJ vydýchnuť. Štart druhej série pôvodného seriálu Prázdniny vyšiel na výbornú.
Archív
Bola známa ako jedna z najkrutejších separatistických skupín v Európe: Definitívny zánik ETA na spadnutie!
Robert Fico sa
Robert Fico chystá pre Slovákov darček: Máme pripravené veľmi pekné prekvapenie!
Semeda obvinili
Futbalista si poriadne zavaril: Do basy za pokus o vraždu!
Beth a Josh
Žena trpela menštruačnými bolesťami: To, čo jej spravila posádka v lietadle, vám zdvihne tlak!
Ozbrojené sily SR
Ozbrojené sily dočasne pozastavili leteckú prevádzku vrtuľníkov Mi-17: Toto je dôvod!
Toto sú
Foto
Vybrať Miss olympiády nebude jednoduché: Tieto krásky ničí kórejský mráz!
Účinkuje
Foto
FOTOhádanka: Uhádnete tohto vlasáča? Dnes je z neho známy seriálový herec
Krása modelky,
Doping ich vyšiel draho: Rusi zaplatili mastnú pokutu! Hádajte, kde pôjdu peniaze...
(ilustračné foto)
Muž znásilnil mladú turistku na dovolenke: Policajti ho dolapili vďaka hlúpej chybe
Svadba sa bude
Polícia je v pozore: Princovi Harrymu a Meghan prišiel podozrivý balík
Na snímke
Reprezentáčná trénerka Murínová: Sen, ktorý sa takmer splnil!
Belgické
Polícia prehľadávala bruselskú štvrť: Súvisel incident s terorizmom?