Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 9.
Matúš
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2017, 08:02 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Banášovej koniec v TA3: Vieme, kam moderátorka prestúpila!

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
cardiff2006
11.1.2017 09:12 | |
+23 -12
Reagovať
No asi keby to bolo úspešné,tak by to pokračovalo ďalej.Nevidel som ani jednu časť,nemôžem súdiť.
kalichhorkosti
11.1.2017 08:38 | |
+52 -11
Reagovať
Trochu inak, bola jedna z mala relacii, kde som ju mmohla.Ked bol zaujimavy host, dalo sa to pozerat. Ale naozaj by mohla pribrzdit. Je toho, resp. jej privela.
majana20
11.1.2017 21:30 | |
+4 -1
Plne sa stotožňujem s názorom.. škoda projektu. Bola som aj osobne na akcii, výborný RELAX !
wrty
11.1.2017 08:37 | |
+49 -26
Reagovať
Som rád, že na TA3 nebude otravovať. V RTVS jedna sra*čka hore dolu nič neznamená, aj tak to nikto nepozerá.
terracotta
11.1.2017 08:31 | |
+68 -22
Reagovať
je mi jedno ,kde bude,ked ju vidim ,prepinam
TestBugatti
11.1.2017 08:13 | |
+50 -15
Reagovať
Ta už tých kadejakých televízii prestriedala...
mollypuf
11.1.2017 08:26 | |
+48 -27
Co relacii...ale tych chlapov!Vlastne chlapcov....
TestBugatti
11.1.2017 08:30 | |
+40 -15
Veru aj chlapcov...:)))
frorencia
11.1.2017 13:59 | |
+8 -4
rada by som spoznala vás, dala do jednej rady a tešila by som sa, akí ste krásny, vtipný, pohotový a podstatne bez akejkoľvek čo najmenšej chybičky.Prosím prihláste sa.Slovensku bude závidieť celý svet.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Identikit osoby
Identikity a vraždy: páchateľa opísali aj školáčky Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
Zomrel vietnamský prezident Tran Dai Quang Aktuality.sk
Vo veku 61 rokov zomrel úradujúci vietnamský prezident Tran Dai Quang.
pred 11 min
Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru Aktuality.sk
Španielsko dúfa, že do októbra dosiahne dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru po vystúpení tejto ostrovnej krajiny z Európskej únie. Uviedol to vo štvrtok španielsky premiér Pedro Sánchez.
pred 31 min
Austrália hlási druhý útok žraloka na tom istom mieste v priebehu dvoch dní Aktuality.sk
Na dievčatko zaútočil vo štvrtok žralok pri tom istom ostrove Veľkej koralovej bariéry v Austrálii, kde v predchádzajúci deň pohrýzol žralok ženu. Obe sú v kritickom stave, napísala tlačová agentúra AP.
Zlatica Kušnírová
Mama zavraždenej Kušnírovej († 27) po zverejnení identikitu: Ak by to bol vrah, je dva metre pod zemou
Foto
Nekonečný príbeh trenčianskeho štadióna: Začali stavať hlavnú tribúnu!
Róthova roklina.
Foto
Letná sezóna v Slovenskom raji: Čo najviac lákalo 500 000 turistov?
Vajnorské letisko
Foto
Obyvatelia Vajnor ostro protestujú proti výstavbe: Na letisku chcú byty pre 15-tisíc ľudí
Prozaička
Foto
Feldekovej návrat do relácie Sedem po zotavení z vážnej choroby: Prekvapila novým imidžom
Kristina (26)
Foto
Pohľad na mladú Kristinu desí: Vážim 17 kíl a zomieram!
Budúci mesiac
Foto
Sestry upratovali garáž, našli niečo neuveriteľné: Sledujte, čo sa vykľulo zo starej haraburdy
Filmári si mesto
Takto ste Liberec ešte nevideli: Kvôli americkému veľkofilmu sa zmenil na nepoznanie
(ilustračné foto).
Poľsko porušilo práva dvoch žien: Ich zosnulých manželov vláda bez súhlasu exhumovala
Balenie obsahuje
Foto
Presne po 24 rokoch je tu opäť: Legenda sa vracia
Denis Pušilin
Pušilin chce byť lídrom Doneckej ľudovej republiky: Na november plánuje dôležitý krok
Čo bude
Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou: Čo hrozí Gibraltáru po brexite?