Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
6°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.10.2015, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nazvali ju najškaredšou ženou na svete, no nezlomili ju: Perfektná odpoveď pre všetkých kritikov na internete!

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
katarina300
13.10.2015 00:23 | |
+13 -0
Reagovať
svet je zly
melinda303
12.10.2015 20:34 | |
+7 -1
Reagovať
Stary_sviniar tvoj nick presne vystihol co si, to aky koment si napisal!!! Lebo ty si Adonis,ze!!!? *03*
TITID
12.10.2015 20:58 | |
+5 -0
ked si sikovny,tak zarobis na vsetkom. aj na svojom zovnajsku. ci uz je pekny ci menej pekny
Diktator-Bob
13.10.2015 00:41 | |
+0 -3
melinda303 - Za koľko predáš to dieťa?
kveci
12.10.2015 20:30 | |
+16 -2
Reagovať
Normálne som si na prvý pohľad myslel, že to je Flašíková - Beňová...:)
Diktator-Bob
13.10.2015 00:35 | |
+5 -0
kveci - Nepochopil si že tú dievčinu nemáme urážať?!
Diktator-Bob
13.10.2015 00:41 | |
+7 -0
Že vraj Beňová, taká urážka.
Gizike666
12.10.2015 20:28 | |
+3 -6
Reagovať
nech si ona nič z toho nerobí. Mne sa nedávno stalo, že zbalí vás chlap nick Stevo1960 alias franki666 a tešíte sa na drsný sex. No on na vás vytiahne mikropenis, červíka ako z čerešňového kompótu. No a teraz riešte situáciu. Nechcete zraniť jeho city, ale on zranil vaše očakávania. Aspoň že sa z toho vylízal, ale na drsný sex zabudnite. Ten človek musí mať hroznú depku, aj keď je do mňa zamilovaný, pochopte potrebujem poriadneho pipíka. Nemusí to byť zrovna Rosenberg, ale keď chlap vytiahne červíka ako návnadu na háčik pri rybačke...?! No naserie ma, aj keď sa snažím ovládať.
Gizike666
12.10.2015 20:28 | |
+6 -5
Reagovať
nech si ona nič z toho nerobí. Mne sa nedávno stalo, že zbalí vás chlap nick Stevo1960 alias franki666 a tešíte sa na drsný sex. No on na vás vytiahne mikropenis, červíka ako z čerešňového kompótu. No a teraz riešte situáciu. Nechcete zraniť jeho city, ale on zranil vaše očakávania. Aspoň že sa z toho vylízal, ale na drsný sex zabudnite. Ten človek musí mať hroznú depku, aj keď je do mňa zamilovaný, pochopte potrebujem poriadneho pipíka. Nemusí to byť zrovna Rosenberg, ale keď chlap vytiahne červíka ako návnadu na háčik pri rybačke...?! No naserie ma, aj keď sa snažím ovládať.
TALIANKA152
12.10.2015 20:13 | |
+18 -3
Reagovať
tak toto je dobre odveci clanok. o Lizz sme poculi aj citali uz pred par rokmi. nepochopila som podstatu clanku. aspon ste mohli napisat akou chorobou trpi,preco nemoze pribrat aj ked je kazdych 20 minut. a preco ma poskodene oko,ako sa s tym vyrovnala,kolkym ludom pomohla a kolki ju obdivuju. vef tentp clanok nema ani hlavu ani patu
inter30
12.10.2015 20:06 | |
+20 -0
Reagovať
A ludia budte radi za to co mate , vzdy sa treba drzat s pokorou a pry zemi , pretoze zivot je nevyspitatelny.
jamts
12.10.2015 20:05 | |
+2 -3
Reagovať
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace : http://salveto.blogspot.cz/
inter30
12.10.2015 20:04 | |
+22 -1
Reagovať
Je smutne ze si z nej robia takto srandu vzhladom na jej diagnozu . *05*
finger35
12.10.2015 19:55 | |
+4 -27
Reagovať
je to mimozemšťan......
inter30
12.10.2015 20:02 | |
+28 -2
A ty si hnup .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Predseda vlády Peter Pellegrini (vľavo) a predseda Smeru-SD Robert Fico (vpravo)
Názor: Nevedkove dobrodružstvá Petra Pellegriniho Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke nový prezident SZĽH Miroslav Šatan.
Šatan zhodnotil hokejový rok: Hráčom vytkol jednu dôležitú vec
Closeup portrait of handsome young man looking shocked, surprise
Takto ste si december určite nepredstavovali: Počasie v budúcom týždni vyvedie z miery každého!
Andraž Šporar.
Takto videli ťaženie v Európe legendy Slovana: Žiadna hanba napriek našej slabej lige!
Živé vianočné prekvapenia
Živé vianočné prekvapenia: Na čo myslieť skôr, ako podarujete zvieratko?
Heitor Schiave išiel na test do autoškoly prezlečený za svoju mamu
Foto
Muž sa prezliekol za svoju mamu, aby za ňu spravil skúšky na vodičák: Výsledok vás odrovná
Niektorým ženám zvýšia predčasné dôchodky. (Ilustračné foto)
Dobrá správa: Týmto ženám poisťovňa zvýši predčasné starobné dôchodky
Mohamed Salah.
Liverpool pokračuje na víťaznej vlne: Dva Salahove góly budete pozerať dookola
Ivan Kmotrík ml. je hrdý na úspechy svojho mužstva
Kmotrík ml. má so Slovanom jasný cieľ: Chceme do Ligy majstrov
Jaroslav Zápala (52), moderátor
Foto
Moderátor Zápala znova skončil v nemocnici: Markizákovi sa vrátili vážne zdravotné problémy!
Mladého muža sa zachrániť, žiaľ, nepodarilo.
Tragická sobota v Nízkych Tatrách: Dvoch Slovákov strhla lavína, jeden z nich († 23) neprežil!
Pražský vodič električky vám svojím skutkom roztopí srdce: Keby nebolo jeho...
Pražský vodič električky vám svojím skutkom roztopí srdce: Keby nebolo jeho...
Slovenské florbalistky čaká na MS zápas s Poľkami o piate miesto
Vydreté víťazstvo našich florbalistiek na MS: Čaká ich boj o piate miesto