Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.07.2015, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Už nikdy viac lieky: Vyskúšajte recept na najsilnejšie prírodné antibiotikum, ktoré si viete vyrobiť doma!

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ludmilaikov
20.11.2017 22:01 | |
+0 -0
Reagovať
Super dryják: ženám po ňom prsia a chlapom, čo len budú chcieť, narastie. A ak si ho nariedite ako homeopatikum, možno sa vám aj podarí množiť sa partenogeneticky.... :))))))))
mppm1
30.7.2015 14:38 | |
+1 -2
Reagovať
nechcem nikoho uraziť, ani podceňovať silu byliniek, ale...Všetky tieto recepty sú dobré pre zdravého človeka ako prevencia, alebo pre mierne nezdravého (nachladnutie, nádcha, slabý kašeľ, škrabanie v hrdle).To všetko sú totiž "choroby", ktoré pri dobrej imunite odídu aj samé a takéto recepty tej imunite iba pomôžu.ale aby sa ťažko chorý človek s horúčkou začal liečiť čajmi, odvarmi, zemiakovými šupkami, zázvorom...to je myslím trochu od veci.Každý kto bol niekedy chorý potvrdí, že nakoniec vždy zabrali iba lieky. samozrejme treba rozlišovať medzi vírusmi, baktériami, parazitmi a pod. ale kto chce a má chuť, môže si čas krátiť vyrábaním takýchto tinktúr a ich požívaním. Určite si tým neublíži.
77AMALIA
22.7.2015 16:42 | |
+10 -0
Reagovať
ked ma začne bolieť hrdlo, dam si stručik cesnaku do ust a cmulam, jemne do neho hryziem a cmulam a to robím tak dlho, kým sa mi neulaví a som zdravá...vrele radim..načo vám je nejaká tabletka na cmulanie,s trepsils a podobne,ked doma máte cesnak určite...za tri dni ste zdraví
arizonka73
28.8.2015 11:44 | |
+1 -0
Jsi na velkem omylo,ja vzdy i pri tezsich chorobach se vzdy dostala jen diky bylinam atd. leky neuzivam uz nekolik let. Asi rad papas chemku co?
zuzana10351
22.7.2015 08:23 | |
+4 -4
Reagovať
prosím Vás ,keď nemáte úctu k človeku a neviete komentovať príspevky a robíte to len z dlhej chvíle a preto že Vás rodičia tak veľmi dobre vychovali,neodpovedajte na články ,pretože kto druhému jamu kope ,sám do nej spadne...a prosila by som zrušte komentovanie príspevkov ,lebo tieto niektoré urážky by som trestala
24jaro24
22.7.2015 07:04 | |
+2 -14
Reagovať
Pred 50-60 rokmi tie „Ruské kvapky“ používali partyzánky v „Indočíne“. Nekvapkali, ale rovno si do liali do rozkroku. Amíci boli dlho šťastní. Vojna sa skončila a po čase im to samo odpadlo.
labelolabelo
22.7.2015 01:16 | |
+5 -28
Reagovať
ostanem radsej pri antibiotiku za par centov ktore mi vzdy pomoze ako zrat "bio" ***ky kde je samy karcinogen a niekomu dat zarobit 5 eur..
arizonka73
28.8.2015 11:45 | |
+0 -0
Ty jsi zkratka chudacek....
dusadov
22.7.2015 00:39 | |
+6 -19
Reagovať
A preto je v Rusku skroro najviac sifilisu na svete, ty sarlatan.
monika_1266
22.7.2015 00:12 | |
+35 -1
Reagovať
co je to RAW jablčný ocot? Do pr-cic!!! Nemozeme rozpravat po slovensky??? ps. som tlmocnik a prekladatel ale toto ma nadovsetko irituje !
patriksa
21.7.2015 23:43 | |
+2 -28
Reagovať
ja neužívam také veci ,pretože som nikdy nebol chorý a nemal ani chrípku,stačili dve veci,nepijem a nefajčím.
monika_1266
22.7.2015 00:15 | |
+24 -1
mas od Boha stastie... ale nezakrikni to .... vela zdravia:)
danovepeklo1
21.7.2015 23:23 | |
+24 -10
Reagovať
Fico a Kalinak sa zblaznili, tak nie dost ze minuly tyzden priklepli grekom tretiu pozicku a tym zvysili nas dlh a rucenie za grekov na dve miliardy v eurovale, ti arcizlocinci a vlastizradcovia idu prijimat viac ako dvetisic utecencov...vsak oni ked uz len hybu perami tak klamu, vsetko co povedali je klamstvo a podvod na narode a ludoch. http://www.cas.sk/clanok/324136/mimoriadne-rokovanie-meni-doterajsie-sluby-vieme-kolko-ute­cencov-napokon-dorazi-na-slovensko.html http://www.cas.sk/clanok/323046/kalinak-potvrdil-500-utecencov-na-slovensku-kam-ich-chce-u­­bytovat.html
elvi2
22.7.2015 13:26 | |
+4 -2
Pocuvaj ty koza, nevies o com je tu diskusia ? Ty si ale dobre je.bnutaaa !
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Seriál Kavej
Štartuje nová televízia. Láka na Dangla, Vinczeovú, Krausa či Zomri Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke
Finálovú účasť tento rok nezopakuje: Kližan neuspel v 1. kole na turnaji v Petrohrade
Ocaseka († 75)
Na smrť Ocaseka († 75) reagujú aj kamarátky Pořízkovej: Chlácholivé slová Herzigovej či Cindy Crawford
(ilustračné foto).
Otec zastrelil pred deťmi ich matku, neušetril ani svokru a švagrinú
Cez deň je
Kedy príde babie leto? V najbližšie dni s tým vôbec nerátajte, príde studená facka
Zrážka sa stala
Pri Viničnom sa zrazili tri vozidlá: Traja ťažko zranení, úsek je neprejazdný
Alex a Gemma sa
Alex († 34) sa mal onedlho ženiť, svojej láske povedať áno už nestihol: Náhla smrť krátko pred svadbou
Na snímke
Športový arbitrážny súd zmenil Neymarovi trest: Bude mať dôvod na úsmev?
Tomáš Maštalír
Ministri sa pri fotení poriadne rozšupli: Túžili po dokonalosti, vznikli bizarnosti
Krvavý rituál
Krutá vražda Nikolky († 2,5): Súd vymeral jej nevlastnému otcovi nekompromisný trest
Valník
Cesta z pláže sa im stala osudná: Pri páde auta do rokliny zahynulo 20 ľudí vrátane detí
Počet obetí
V exotickej dovolenkovej destinácii sa prevrátila loď s turistami z Európy: Nešťastie má 4 obete
Libor Hudáček: Takýto zápas som ešte vo svojej kariére nezažil