Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 4.
Valér
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.12.2013, 00:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Zhorený hummer,v ktorom sa vozil Kotleba: Šialená teória o podpaľačovi

115 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mensevik
23.12.2013 12:36 | |
+1 -0
Reagovať
Tak že u vás je to ako? podľa nadpisu bolo to auto Kotlebove a podľa článku sa v ňom len vozil. Nie je to jedno a to isté. Už ste mohli vymyslieť do nadpisu napríklad "Kotleba by bol uhorel keby sedel v aute v ktorom sa inokedy zvykol voziť". Už vyhorelo aj zopár elektičiek, autobusov alebo trolejbusov v ktorých sme sa "zvykli voziť" Treba to tieť dať na titulku.
dublinman2
22.12.2013 15:54 | |
+2 -9
Reagovať
Ludia co ste sa zblaznili nacisto??Spinavca za zupana??to vari nie.Vysvetlite co mu este nepatri na slovensku.TV Markiza nedavno po vzniku vsetky pozemky obyvane romami??kurva prokuratori o nanichodnici cinny v trestnom konani vstante zo stoliciek Vasa praca nie je pocitac ale realita a vstante do ulic hlavne v bb aby ste videli ake diery v zakone mate.Kotleba nesmie a nikdy nesmie vojst aj tak dost spinavych priestorov slovenskeho parlamentu.Tento smrad a sudruh Belicka vlastno podpalaci svojho majetku za ucelom obalamutenia sverejnosti su schopni vsetkeho ich hummer ma cenu asi taku ako trabant pre pracujuceho cloveka v CSSr.Opytajte sa zazracnej spiny kde na to vzal zasran pri svojej negramotnosti aj kolega jeho rad odpovie
mensevik
23.12.2013 12:39 | |
+1 -2
Čo tak začať vymenovávať všetkých špinavcov ktorí sú vo vládnych, poslaneckých a štátnych funkciách. Alebo tí dobre platia?
Limmpopo
22.12.2013 15:41 | |
+3 -9
Reagovať
Poistny podvod
dublinman2
22.12.2013 15:21 | |
+5 -13
Reagovať
lEN JEDNU VEC POVIEM HNUSI SA MI bANSKOBYSRICKE MESTO AKO TAKE SYMBOL BOJA PROTI FASIZMU.kOTLEBA JE NEGRAMOTNY HLUPAK A TREBA HO SPRATAT S POVRCHU ZEME.cELE sLOVENSKO JE SMUTNE PREKVAPENE A kOTLEBA NECH SA TESI NA nOVY ROK POCAS CELEHO ROKU HNUSNI LUDIA BANSKOBYSTRICANIA NEZASLUZIA SI STIPKU CTI NIE SOM ROM ALE TAKETO ATAKY OD NEGRAMOTNEHO kOTLEBU JE HUMUS A SPINA VRHAJUCA SA NA sLOVENSKO KDE JE MAFIA?PROKURATOROV/SUDCOV>A OSTATNYCH SPIN.hUMMER JE VLASTNA AKCIA kOTLEBU NIE JE TO VYHRAZKA Z INEJ STRANY PODPALIL HO SAM S bELICKOU S PODPLATENYMI SLUHAMI>kOTLEBA SA MOZE TESIT NEZHNIJE V BASE LEBO VSETKO STIHOL SI DAT POD SVOJ PALEC.cO NA TO BLB Z NAJBLBEJSICH MINISTER VNUTRA?
dublinman2
22.12.2013 15:35 | |
+3 -10
zNOVU SA OPAKUJE FASISTI OVLADAJU SLOVENSKO
mensevik
23.12.2013 12:37 | |
+1 -0
Omyl. Boľševici ho ovládajú a to nepretržite od roku 48.
mensevik
23.12.2013 12:41 | |
+1 -0
nepre tržite je asi totálne vulgárne slovo vhodné na vybodkovanie :-))) Na sr ať na takú cenzúru
handalo74
22.12.2013 12:33 | |
+15 -0
Reagovať
Marian Kotleba ma celkom dobry smer,co sa tyka podozrenia.V minulosti to dobre predviedla meciarovska SIS ktora na spinavosti pouzivala hviezdu pechotu Lexa a nebohy Sviechota.Specialne 51. a 52.odbor,ktory sa specializoval na sledovani ludi ktori neboli pohodlni rezimu a poukazovali na nezakonne postupy.Fesakom z tychto oddeleni nebolo cudzie podpalovanie aut nepadanie a utoky a aj tie najpodlejsie praktiky,vid kauzu Robert Remias.SIS ma za ulohu odhalovat v prvom rade vonkajsieho nepriatela,ale meciarovsky rezim si to vysvetloval po svojom.Marian Kotleba narusil sucastnej politickej mafii na slovensku dobre zabehane valovy a tak je sledovany a zneprijemnuje mu zivot tato sebranka.Nie nadarmo sa volakedy hovorilo ze Fico je Meciarov syn.Jablko nespadlo daleko od stromu.Co na to priatelia...?
ssl99
22.12.2013 12:27 | |
+6 -0
Reagovať
7 ročný Hummer nie je LUXUSNÉ AUTO, ty mamlas čo píšeš tieto články. Také auto kúpiš v bazari za 10 tácov, čo ti nevydá ani na novú škodu.
Feroo338
22.12.2013 15:10 | |
+1 -7
Tiez si myslim, ze takymto sposobom si len pan podnikatel chcel s prispenim poistovne kupit novy a este luxusnejsi voz. Ved teraz mu Kotleba po zvoleni bude nejak zaviazany a panovi podnikatelovi sa bude v podnikani este lepsie darit.
Brblosko1
22.12.2013 12:26 | |
+1 -9
Reagovať
Marian narod ta miluje sme s tebou daj STOP ZLODEJOM V PARLAMENTE!!! Frco ako bojujes s korupciou,iba ustami na tlacovkach? bla bla bla
Blues1
22.12.2013 12:37 | |
+0 -8
Hovor sa seba a nie za narod! Neurazaj tych, ktori nie su ovce. Vyprosujem si, aby si v mene celeho naroda vyznaval lasku tvojmu fuhrerovi. Nie vsetci slovaci sme retardovaen ovce, ako ty a tebe podobni.
Blues1
22.12.2013 12:40 | |
+0 -6
Sorry, precital som iba prvu vetu, takze ak tvoje vyznanie lasky vodcovi bola ironia, beriem spat.
mensevik
22.12.2013 13:56 | |
+9 -0
Sprostosti. Ako bojuje s korupciou súdruh Fico ktorý je pri koryte minimálne 7 rokov? To nie je zaujímavé len to ako s ňou bojuje Kotleba ktorý len v piatok prevzal funkciu? Z celého toho príspevku je ok jedine to bla bla bla. Tým je vyjadrená celá jeho úroveň.
Blues1
22.12.2013 12:13 | |
+0 -0
Reagovať
To bola reakcia na Thea.
kutio
22.12.2013 12:12 | |
+2 -7
Reagovať
nic nieje len tak....a vyhovarat sa na nejake tajne sluzby a podobne....paci sa mi to..Kotleba uz je presny politik ako kazdy iny...uz len sa vyhovarat na druhych,davat kadeco na sud a rozpravat kadejake teorie....ukazal sa velmi rychlo
Blues1
22.12.2013 12:10 | |
+1 -6
Reagovať
Zbytocna namaha. Ovciam to nevysvetlis. Menej inteligentni ludia su velmi lahko manipulovatelni. Zbytocna namaha jednoduchemu cloveku nieco vysvetlovat, lebo on nema na to, aby chapal. Staci urobit dobry psychologicky marketing: to znamena hovorit ludom to, co chcu pocut a urobit zo seba prenasledovanu obet a slovenske stado oviec opat potiahne za novym vodcom. Slovaci su nepoucitelni.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Po Veľkej noci nastane zmena, hrozia silné búrky Aktuality.sk
Herec Roman
Očakávaná premiéra filmu Voda čo ma drží nad vodou sa ruší: Nečakané komplikácie!
Moderátorku už
Jana Hospodárová je aj tri roky po rozchode single: S kým prišla na odovzdávanie cien?
Černák si môže
Černák si už môže baliť kufre na šampionát: Čaká sa na lekárske testy
Na východe
Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom: Výstraha platí pre tieto kraje
Slovenský
Stoch o návrate na Stamford Bridge: Proti Chelsea môžeme prekvapiť
Poslanci sa
Prognóza Európskeho parlamentu: V eurovoľbách si polepšia populisti, najsilnejší zostanú ľudovci
Študentka
Študentka cítila zvláštnu bolesť: Pozrela si mobilom medzi nohy, skoro skolabovala
Milan Škriniar sa
Škriniara prirovnávajú k legende Interu: Lichotí mi to
Buček sa stal
Buček myslí na šampionát: Keď dostanem pozvánku, budem veľmi rád
driving car on
Skúška trpezlivosti pre vodičov pri výjazde z Bratislavy: Kolóny vás zdržia aj 40 minút
Publikum
Publikum v Inkognite vybuchlo do smiechu, slečna sa červenala: To čo stváral Voštinár pod stolom?!
Dôchodok je
Dobrá správa pre dôchodcov: Na Vianoce môžu dostať príspevok až 200 eur!