29.08.2019 17:32 | Šport | Futbal
Video

Krásna strela z priameho kopu: Obranca Evertonu nedal brankárovi žiadnu šancu

Futbalisti Evertonu zavítali v rámci Ligového pohára na pôdu Lincoln City. V drese hostí zaznamenal gól z priameho kopu obranca Lucas Digne.

Domáci tím zaskočil favorita z Premier League už v 1. minúte, kedy skóre duelu otvoril Anderson. Everton sa dočkal vyrovnania v 36. minúte. Krásnou strelou z priameho kopu sa gólovo presadil francúzsky obranca Lucas Digne.

Liverpoolsky klub prekvapenie nakoniec nepripustil. Po ďalších presných zásahoch Sigurdssona, Iwobiho a Richarlisona sa radoval z víťazstva 4:2 a postupu do šestnásťfinále.