30.11.2018 20:20 | Šport | Hokej

Poprad predviedol ďalší neuveriteľný obrat: Gól v poslednej sekunde predĺženia!

HK Poprad v zápase s HKM Zvolen ešte 8 a pol minúty pred koncom prehrával 2:0. Potom sa však popradčania nakopli a ešte do konca tretej tretiny dokázali vyrovnať.

V predĺžení sa po viacerých pekných akciách na oboch stranách dostal do samostatného úniku útočník Popradu Marek Zagrapan. Dokázal prestreliť brankára Zvolena sekundu pred koncom. Poprad tak po tom, ako v Košiciach otočil zápas z 3:0 na 3:4, zvládol aj tento duel proti aktuálne najlepšiemu tímu Tipsport Ligy.  Zvolen sa ďalej trápi, prehral už tretí duel v rade.

HK Poprad - HKM Zvolen 3:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)
Góly: 49. Zagrapan (D. Bondra, P. Svitana), 56. S. Takáč (Zagrapan), 65. Zagrapan (Abdul) - 32. Handlovský (Špirko, Vandas), 45. Kytnár (Vandas)

MHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jégesmedvék Miškovec 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Góly: 16. Milam (Loiseau), 27. Magosi (Milam, Crawford), 43. Loiseau (Magosi).

HC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice po predĺžení (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 1. É. Faille (J. Sýkora, Mihálik), 17. É. Faille (A. Šťastný), 63. Zigo - 38. L. Nagy, 51. L. Nagy (tr. strieľanie)

HK Nitra - MAC Budapešť (Maď.) 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Góly: 2. Majdan (Scheidl, Kerbashian), 18. Bortňák (B. Rapáč, S. Buček), 27. Scheidl (McCormack, Lantoši), 39. S. Buček (Bortňák), 44. S. Buček (Miroslav Pupák, B. Rapáč), 60. S. Buček (B Rapáč) - 4. J. Brown (Dansereau, T. Klempa), 47. K. Nagy (T. Klempa)

MHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Góly: 10. T. Urban (Štrauch, Kudla), 11. Nejezchleb (B. Fábry), 40. Jakúbek (Kudla) - 40. Martin Ďaloga (Sládok, R. Gašpar), 60. Šcurko (R. Gašpar, Kuklev)