Sobota 2. 12.
Bibiana
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip

Frederika († 61) a Vojtech († 64) boli zavraždení: Dvojnásobný vrah uniká!

Do neskorých večerných hodín boli kriminalisti v piatok v rodinnom dome v obci Okoč (okres Dunajská Streda), kde našli na smrť dobodaných manželov. Po aktérovi dvojnásobnej vraždy polícia pátra! Aký trest mu hrozí?

Nehybné telá manželov Frederiky a Vojtecha M. objavili v piatok v obci Okoč (okres Dunajská Streda). Susedom bolo podozrivé, že dvojicu od štvrtku nevideli. Manželia boli dobodaní! Informáciu, že polícia prípad vyšetruje ako dvojnásobnú vraždu, v sobotu potvrdila trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.  "Policajti aj v sobotu vykonávajú ďalšie procesné a operatívne úkony na objasnenie tohto závazneho skutku. Po podozrivom polícia intenzívne pátra," doplnila hovorkyňa. Polícia žiada občanov, ktorí si v okolí domu všimli niečo podozrivé, aby kontaktovali políciu. Ak vraha chytia a pred súdom mu dokážu vraždu, hrozí mu trest 20 až 25 rokov alebo až doživotie. Vražda bola brutálna. Žena mala na tele viacero bodných a rezných rán, muž niekoľko bodných rán do hrudníka. Presnú príčinu smrti zavraždených dôchodcov určí nariadená súdna pitva.

Vrah pri odchode z domu hrôzy zamkol za sebou dvere. Ľudia v domoch v okolí miesta vraždy sú vystrašení. "Je to veľmi smutné, ešte pred niekoľkými dňami sme sa spolu rozprávali," povedala pre Čas.sk suseda. Podľa jej slov Vojtech pracoval ako vodič autobusu, Frederika bola v domácnosti. Manželia už boli na dôchodku. Teraz máme veľký strach. Zamykáme sa v dome a keby sa dnu chcel niekto dostať, ihneď voláme políciu," dodala pani z Okoča.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: vd, Novy Cas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Richard Sulík a Matúš Šutaj Eštok.
Saska kritizuje Šutaja Eštoka za predĺženie kontrol Poľskom: Ako reaguje minister vnútra?
Filip bude okrem seriálu tvárou novej relácie ako moderátor.
Foto
Končí Tůma v seriáli Dunaj?! O hviezdu sa televízie trhajú: Aha, čo mu ponúkla Jojka
Russian police officers in uniform. Text in russian: "Police"
Ruské bezpečnostné sily podnikli v noci razie: Hľadali túto skupinu!
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj
Malé víťazstvo pre Ukrajinu: Plánujú znovu otvoriť medzinárodné letisko!
(ilustračné foto)
Ministerstvo obrany sa pripravuje na zmenu plánov: Kde môžu skončiť špičkové stíhačky?
Bývalý olympijský víťaz na súde.
Foto
Z národného hrdinu až na samé dno: Dvojnásobný olympijský víťaz dostal nekompromisný trest!
Pri nákupoch sa snažte siahnuť po produktoch v akcii, ušetrené peniaze môžete využiť na darčeky.
Foto
Veľké porovnanie cien: Koľko tento rok zaplatíte za vianočný nákup?
Ronie bola hosťom Petra Marcina v talkšou Neskoro večer
Neuveríte, kto bol prvým manažérom Ronie! Veľmi dobre ho pozná aj Peter Marcin
Na obrázku je Pápež František.
Pápež František sa vyjadril ku konferencii v Dubaji: Toto by sme mali robiť, aby sme zastavili globálne otepľovanie
Talentovaný Dalibor Dvorský po prvom hetriku v OHL.
Úžasné výkony slovenských mladíkov v zámorí: Sýkora so štyrmi bodmi, Dvorský s prvým hetrikom!
Národný onkologický ústav.
V Národnom onkologickom ústave sú zakázané návštevy: Dôvodom je nepriaznivá epidemiologická situácia
Sneh na Donovaloch
Vodiči pozor! Snehová nádielka komplikuje situáciu na cestách: V týchto oblastiach buďte opatrný