Pondelok 25. 9.
Vladislav
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.06.2023 20:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Belohorcová s manželom v nemilosti pre realitný biznis: Vyšachovaní z tenerifskej smotánky?!

Problémy v raji? Keď sa Zuzana Belohorcová (47) a Vlasta Hájek (48) presťahovali na Tenerife, rozbehli úspešné podnikanie a rýchlo sa stali aj rešpektovanou dvojicou v miestnej komunite.

Fotogaléria
10
fotiek v galérii

So spoločníčkou Dianou Kállayovou založili realitnú kanceláriu, ktorá odvtedy prekvitá. Po roku existencie usporiadali tiež obrovskú párty s kopou celebrít, ale ako sa zdá, problémy nedali na seba dlho čakať. Vlasta mal podľa českých médií spoločníčku vyšachovať a dokonca sa jej vyhrážať, čo však rázne odmieta. Je však pravda, že sa manželia neobjavili na najprestížnejšom česko-slovenskom plese na Tenerife. Stoja za tým práve nezhody v biznise?

Belohorcová sa s manželom dostala do veľmi nepríjemnej situácie. U našich českých susedov sa totiž rozprúdila kauza ohľadom ich podnikania s realitami na Tenerife, ktoré sa rozhodli rozbehnúť pred viac ako rokom. České médium, ktoré tieto správy prinieslo, operuje nemenovanými zdrojmi. Tie tvrdia, že za problémami stojí Hájek a jeho nevyberané spôsoby, ktoré vraj škodia rodinnému biznisu až tak, že ich miestna komunita vo februári nepozvala na česko-slovenský ples.

Zuzana navyše nedávno priznala, že s manželom preriedili rady svojich kamarátov. „Pretriediť si okruh známych a priateľov, ktorí na vás zbytočne parazitujú, má tiež svoje pozitíva,“ skonštatovala. „My sme na plese neboli, mali sme dlho naplánovaný výlet na ostrov Gran Canaria,“ vysvetlila nám vtedy ich neúčasť na prestížnej udalosti. Rozkmotrenie tak nabralo grády, avšak keď Nový Čas oslovil nielen Belohorcovú s mužom, ale aj ich niekdajšiu spoločníčku Dianu, prišla úplne iná pesnička.

pokračovanie
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: lily, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.


Odporúčame z TIVI.sk
Slovenský hokejista Juraj Slafkovský.
Foto
Slafkovský pod paľbou kritiky: Preboha, veď je obézny!
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Zelenskyj sľúbil slobodu týmto oblastiam: Ukrajinci nenapádajú, ale oslobodzujú!
Kaylu na Instagrame sleduje viac ako 1 milión ľudí.
Foto
Najkrajšia volejbalistka sveta opäť dráždi: Odvážne fotky majú tisíce lajkov!
(ilustračné foto)
Zuby dokážu o našom zdraví prezradiť veľa: Ak ste si v ústach našli toto, spozornite!
Grey clouds of smoke in the sky.
Požiar v uhoľnej bani bral životy: Strašné, čo sa tam stalo! Počet obetí je desivý
Poľský prezident Andrzej Duda
Poľský prezident prehovoril: Takto to bude s podporou Ukrajiny!
ilustračné foto
Folklórne osobnosti v tom majú jasno: Odmietame politikov s fašistickým pozadím!
Princ Harry
Harry bude musieť chodiť po kanáloch: Takúto poriadnu potupu snáď princ ani nezažil
Talianska premiérka Giorgia Meloni.
Neuveríte, za čo talianska vláda kritizuje Nemecko: Takto reagovalo ministerstvo
Colony of vibrio cholera seen by electron microscope. Selective Focus. 3D rendering
Zlé správy: Výskyt smrtiaceho ochorenia vo svete prudko stúpol! Bude to ešte horšie
Slovenský obranca Jozef Viliam Kmec (vpravo).
Trojgólový úvod sezóny pre slovenského mladíka: Zrodila sa hviezda?
Nemecká ministerka zahraničných vecí Annalena Baerbocková
Nemecká ministerka bije na poplach: Nové pravidlá EÚ môžu krajine uškodiť