Sobota 9. 12.
Izabela
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.06.2023 05:00 | Správy | Zahraničné správy
Foto

Pochybnosti o zdraví Bidena: Pád v priamom prenose! Bude spôsobilý zastávať svoj úrad?

Toto mu veľmi nepomôže! Prezident USA Joe Biden (80) sa na verejnom podujatí potkol a spadol. Vstať mu museli pomôcť viacerí ľudia. Pred voľbami to vyvoláva obavy o jeho zdravie.

Fotogaléria
4
fotiek v galérii

Biden sa zúčastnil na slávnostnom odovzdávaní diplomov absolventom Akadémie amerického letectva. Hodinu a pol stál, aby každému jednému z 921 kadetov osobne potriasol rukou. Keď odchádzal z pódia, nevšimol si vrece s pieskom, ktoré zaťažovalo stojan s čítačkou.

Zakopol a spadol na zem. Očividne sa mu nič nestalo, no nevedel sa niekoľko sekúnd postaviť. Pomôcť mu musel jeden príslušník letectva a dvaja členovia ochranky. Neskôr prezident na túto tému žartoval s novinármi.

„Dostalo ma vrece s pieskom!“ povedal. Hoci neutrpel žiadne zranenie, jeho pád vyvolá ďalšie pochybnosti o tom, či bude zdravotne spôsobilý zastávať svoj úrad. Podobný pád mal aj pred niekoľkými týždňami v Japonsku. Ak by vyhral nasledujúce prezidentské voľby, svoj druhý termín vo funkcii by začal vo veku 82 rokov a na jeho konci by mal už 86.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: bar, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Americký veterán podstúpil prvú transplantáciu oka na svete
Close up of a calculator and euro money in a financial analyzing concept
Agentúra Fitch Ratings znížila hodnotenie Slovenska: Môžu za to verejné financie?
SBS-kár na štadióne v Bratislave pomáhal rozhodcom dostať zvolenského obrancu preč z ľadu.
SBS-kár z Bratislavy baví internet: Pomáhal rozhodcom dostať z ľadu zvolenského obrancu
Pápež sa prvýkrát po týždňoch bronchitídy objavil na verejnosti.
Foto
Pápež sa po týždňoch objavil na verejnosti: Naštrbené zdravie trápilo veriacich, ako na tom je?
Raketa vystrelená z Pásma Gazy dopadla do Tel Avivu (ilustračná fotografia).
Napätie nemá konca: Raketa vystrelená z Pásma Gazy dopadla do Tel Avivu
EU Flags at the European Commission Building
Začína sa boj o stoličku šéfa Európskej komisie: Do boja by sa mohol zapojiť aj tento muž
Kateřina Brožová.
Foto
Kollárova aj Soukupova ex šokovala: Týranie, alkoholizmus a násilie! Bolestivé priznanie Kateřiny
Palestínčania evakuujú zranenú ženu po izraelských leteckých útokoch na pásmo pásma Gazy v meste Chán Júnis, na juhu pásma Gazy 7. decembra 2023.
Foto
Na OSN sa valí kritika: Humanitárna organizácia im to neodpustí, podľa nich majú krv na rukách
Foto
Kate má strach o svoju dcéru: Problém, aký ona nikdy nezažila! Vojvodkyňa robí, čo môže
Attila Végh vs Karlos Vémola
Foto
Végh a Vémola si opäť zmerajú sily: Odveta bude na futbalovom štadióne! Kedy a kde?
V roku 2024 zažijeme peklo na zemi: Predpovede neveštia nič dobré! Pripravte sa na najhoršie
Tamara Heribanová na Let's Dance.
Tamara Heribanová si odchod zo Slovenska nevie predstaviť: Dôvod, pri ktorom sa jej tisli slzy do očí