Nedeľa 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.03.2023 14:13 | Správy | Domáce správy | Bratislava
FotoVideo

Poznáte tohto podvodníka? Vydával sa za policajta, spôsobil obrovskú škodu: Žena prišla o tisíce!

Neznámy páchateľ sa vydával za pracovníka kriminálnej polície. Spôsobil tak škodu vo výške 10.000 eur. Upozorňuje na to bratislavská polícia na sociálnej sieti.

Priblížila, že páchateľ telefonicky kontaktoval ženu, ktorej sa predstavil ako pracovník kriminálnej polície. Mal jej oznámiť, že sledujú určité osoby, ktoré chcú ju a jej manžela okradnúť. 

"Zo strachu o svoj majetok a dôverou, že falošný policajt jej chce pomôcť, žena postupovala podľa jeho pokynov. Vybrala v banke hotovosť vo výške 10.000 eur, ktoré v obálke skryla na dohodnutom mieste," doplnila polícia.

Otvoriť galériu
Poznáte túto osobu?
Zdroj: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj

Prípad vyšetruje ako zločin podvodu, spáchaného formou spolupáchateľstva. Na sociálnej sieti žiada ľudí o pomoc, ak majú o tomto prípade viac informácií, prípadne poznajú osobu zachytenú na zverejnenom videozázname.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: TASR

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Znížte si riziko rakoviny o 32 %. Stačí 4,5 minúty denne
Travis Scott
Foto
Takto sa ukáže za bieleho dňa? Známemu raperovi na prechádzke niečo chýbalo!
Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov.
Lavrov otvorene o západných mocnostiach: Proti Moskve bojujete skrz ruky a telá Ukrajincov!
Alex Molčan správy potvrdil: Vajdovi poslal emotívny odkaz!
Nemecký spolkový kancelár Olaf Scholz a ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj získali v stredu ocenenie Global Citizen Award.
Scholz vydal jasné stanovisko: Nemecko musí sprísniť kontroly na hraniciach!
(ilustračné foto).
Cirkev vo Švajčiarsku plánuje zatočiť so sexuálnym násilím: Rokovať o návrhu budú vo Vatikáne
Expert v tom má jasno: Predstaví sa Nemec tento rok v NHL?
Československo má talent.
Nenápadný mladík prišiel do Talentu priamo z autobusovej stanice: Keď otvoril ústa, ohúril celé publikum!
RubyLynne
Foto
Babička má 9 vnúčat a na internete je z nej dračica: Ani mladice nemajú toľko odvahy ako ona
Varovanie pred búrkami
Lejak spôsobí nepríjemnosti aj v najbližších dňoch: SHMÚ varuje! V týchto okresoch bude počasie najhoršie
Marathon running in the light of evening
Košičania, zbystrite: Krásna akcia si vyžaduje prípravy: Dopravný podnik upozorňuje na hluk
Papez František.
Slávnostná atmosféra vo Francúzsku: Na omšu celebrovanú pápežom Františkom prišli desaťtisíce ľudí