Streda 31. 5.
Petronela, Petrana
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.03.2023 19:00 | Správy | Zahraničné správy
Foto

Žena mala počas havárie vo vlasoch štipec: Katastrofálne následky, začal sa boj o život

Študentka pedagogiky sa bála o holý život po tom, ako jej štipec na vlasy rozrezal hlavu a zostal v nej zaseknutý celé dve hodiny po autonehode.

19-ročná Jeena Panesar z anglického mesta Derby mala vlasy zopnuté štipcom, informuje portál Daily Mail. Mladá žena sa vracala z práce domov, keď náhle stratila kontrolu nad vozidlom. Auto dostalo šmyk a narazilo do stromu. Jeena si udrela hlavu tak silno, že sa jej štipec zavŕtal do lebky v zadnej časti hlavy.

Jeena horko-ťažko vyliezla z havarovaného auta, vyhľadala najbližšiu pomoc a následne odpadla. Lekári ju previezli do nemocnice. Na šokujúcich záberoch vidno obrovskú ranu. Ostatným šoférkam odporúča, aby štipec radšej vymenili za gumičku. “Bude to znieť smutne, ale myslela som si, že to neprežijem. Bolo to nesmierne bolestivé,” priblížila situáciu Jeena.

Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas, mxp

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Počas zjazdu spadol a spôsobil si početné poranenia celého tela vrátane úrazu hlavy.
Foto
Lyžiar ignoroval nevhodné podmienky a trpko na to doplatil! Zasahovať musel vrtuľník
Predseda vlády odborníkov SR Ľudovít Ódor.
Nová súdna reforma začne platiť už čoskoro: Premiér vyzdvihol jej dôležitosť
herečka Milka Zimková
Foto
Film, v ktorom ju už nikdy neuvidíme: Zimková (†71) mala hrať zaujímavú úlohu! Bojovala do poslednej chvíle
Marek Slovák získal v Košiciach extraligový titul.
Foto
Veľká posila: Do Nitry sa vracia aktuálny majster extraligy!
Diviačia rodinka sa rozrástla.
FotoVáš Tip
Bratislavčanov z Kramárov zobudil nezvyčajný ruch na ulici: Na parkovisku vyčíňala celá divoká rodina!
Za sebou už majú niekoľko dovoleniek.
Foto
Takto drží Haydu mladého priateľa pod papučou! Rozpaky z otázky o svadbe: Bude vôbec nejaká?
Women's or owner's hand trained dog, closeup
Najlepší priatelia človeka - niektorí viac, iní menej: Medzi, ktorých patrí váš miláčik?
Ľudí prekvapil nečakaný okoloidúci: Bez hanby otvoril dvere na aute a vybral všetky zásoby jedla
Šofér odstavil auto, takého stopára by nečakal ani v sne: Šelma si otvorila dvere a vybrakovala zásoby jedla!
Ľubomír Paulovič spomína na Emíliu Zimkovú (†71)
Foto
Velikán Paulovič spomína na Emíliu Zimkovú (†71): V čom bola svojská? Dokázala niečo výnimočné
Vojna na Ukrajine.
Môže zasiahnuť Ukrajina územie Ruska? Berlín to vidí jasne: Majú na to právo, ale...
Koncentračný tábor Auschwitz-Birkenau v Poľsku.
Múzeum v Auschwitzi kritizuje zneužitie tábora smrti v politike: Neprijateľné, čo spravila strana!
Pri dopravnej nehode v Liptovskej Osade zahynul 43-ročný vodič
Tragédia v Liptovskej Osade: Muž († 43) zišiel cesty a nabúral do stromu! Smutný pohľad na miesto nehody