Piatok 1. 12.
Edmund
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.02.2023 10:30 | Tip od Vás
VideoVáš Tip

Ja som generálna prokuratúra, skopnem ti ten bicykel, rozkrikoval sa muž v Bratislave: S takýmto následkom vodič nerátal!

Začiatkom februára sa internetom začalo šíriť video, ktoré obdržala aj redakcia Nového Času. Na zázname sa rozčuľoval muž, ktorý bol zjavne nespokojný s tým, že nemôže zaparkovať tam, kde si zaumienil, pretože tam stál bicykel.

V Bratislave pri chodníku pred Generálnou prokuratúrou Slovenskej republiky, kde nie je vyznačené parkovacie miesto, zastavilo auto a vystúpil z neho muž, ktorý začal kričať na človeka, ktorý nakrúcal video. "Ja vám to skopnem dole a bude vybavené, dobre?" nechal sa počuť muž. Na mieste, kde chcel zrejme zaparkovať, stál odstavený bicykel. "Ja som prokuratúra generálna. Tu máme úrad a tu parkujem. Ja mám na to výnimku. Ti ho skopnem a potom sa budeš čudovať," pokračoval muž. 

Netrvalo dlho a incident má pre vodiča nečakanú dohru. Zdá sa, že parkovaciu výnimku, ktorou sa muž oháňal, už čoskoro využívať nebude. "Generálna prokuratúra Slovenskej republiky sa ospravedlňuje verejnosti za hrubé správanie svojho zamestnanca, vodiča, počas parkovania služobného vozidla v Bratislave na Špitálskej ulici dňa 9. februára 2023. Takéto prejavy neslušnosti zo strany zamestnancov sú pre Generálnu prokuratúru Slovenskej republiky absolútne neakceptovateľné. Preto bude pracovný pomer uvedeného zamestnanca skončený dňom 28. februára 2023," uviedol hovorca Generálnej prokuratúry SR Dalibor Skladan pre TASR.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: TASR

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk

Odporúčame z TIVI.sk
Migrants find shelter from rain and cold weather and warm your hands around the fire.
Izraelský útok na juh Gazy môže mať katastrofálne následky: Domovy by mohla opustiť masa ľudí
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD).
Aktualizované
Chvíľa, na ktorú Slovensko čakalo: Vládna koalícia sa dohodla na štátnom rozpočte!
Do lavíc zasadnú aj obvinení poslanci či spolupracovník ŠTB.
Ktorému politikovi najviac dôverujeme? Pozrite si rebríček: Čísla hovoria za všetko
Eurostar (ilustračná fotografia).
Ľudia hodiny trčali v nefunkčnom vlaku, záchody nefungovali: Uf, kde si mohli odskočiť?
Maďarský premiér Viktor Orbán.
Na Orbánovu vládu sa valí kritika: Ich kampaň proti Sorosovi robí vrásky na čele USA
(ilustračné foto).
Vesmírne predstavenie! Astronómovia objavili tancujúce exoplanéty: Tomu sa povie divadlo
Na snímke vpravo hráč Spartaka Martin Bukata a hráč Ludogorca Noah Sonko.
Foto
Spartak Trnava - Razgrad ONLINE: Hostia udreli v nadstavenom čase...
Foto
Misia splnená predčasne! Dvojgólový Kucka poslal Slovan do ďalšej fázy EKL
Unrecognizable young mother at home holding her crying newborn baby girl.
Dovolíte toto vášmu dieťaťu? Rodičia, dávajte si pozor: Môže to poškodiť jeho vývoj
(ilustračné foto)
Sme o krôčik bližšie k liečbe neplodnosti? Českí vedci prišli s fantastickým objavom
Nové nariadenie v Taliansku umožňuje zadržiavať migrantov mladších ako 18 rokov.
Taliani schválili novinku: Neplnoletých migrantov budú môcť zadržiavať! A to nie je všetko
Sklenaříková prehovorila o rozpade manželstva len pred pár dňami.
Foto
Sklenaříková má nového chlapa: Prichytení pri bozkávaní! Po miliardárovi zbalila známeho rapera